О признании утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 25 июня 2015 года № 334/39 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 7 декабря 2017 года № 198/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 декабря 2017 года № 5754
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 25 июня 2015 года № 334/39 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4620, опубликовано 30 июля 2015 года в газете "Отарқа" и 30 июля 2015 года в газете "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по обеспечению прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Ищенко
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков

Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" № 334/39 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Экибастуз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 198/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 5754 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4620 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 шілдеде "Отарқа" газетінде және 2015 жылғы 30 шілдеде "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 334/39 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы мәслихатының азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Ищенко
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков