О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XI очередная сессия, VI созыв) от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 13 апреля 2017 года № 86/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 апреля 2017 года № 5476. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 января 2018 года № 159/28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30.01.2018 № 159/28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата (XI очередная сессия, VI созыв) от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5331, опубликованное 14 января 2017 года в районной газете "Ауыл тынысы" - "Пульс села" за № 3 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5002564" заменить цифрами "4690691";
цифры "4646688" заменить цифрами "4334815";
в подпункте 2) цифры "5002564" заменить цифрами "4738876";
в подпункте 3) цифры "18838" заменить цифрами "18868", в том числе
цифры "37411" заменить цифрами "37441";
в подпункте 5) цифры "-18838" заменить цифрами " -67053";
в подпункте 6) цифры "18838" заменить цифрами "67053";
в пункте 6 цифры "8196" заменить цифрами "4450";
цифры "33668" заменить цифрами "77224" и дополнить абзацем следующего содержания:
23701 тысяч тенге - на капитальный ремонт административного здания;
пункт 7 цифры "418710" заменить цифрами "319777" и дополнить абзацеми следующего содержания:
97439 тысяч тенге - на реконструкцию жилого здания под общежитие в селе Актогай Актогайского района Павлодарской области;
18855 тысяч тенге - на строительство ветеринарного пункта в селе Караоба;
в пункте 8 цифры "1534360" заменить цифрами "395729";
в пункте 9 цифры "11556" заменить цифрами "8302";

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (VI шақырылған, XI кезекті сессиясы) "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 86/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 5476 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 159/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 159/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (VI шақырылған, XI кезекті сессиясы) "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5331 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 каңтардағы аудандық "Ауыл тынысы" - "Пульс села" газетінің № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"5002564" сандар "4690691" сандармен ауыстырылсын;
"4646688" сандар "4334815" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "5002564" сандар "4738876" сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "18838" сандар "18868" сандармен ауыстырылсын, соның ішінде "37411" сандар "37441" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-18838" сандар "-67053" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "18838" сандар "67053" сандармен ауыстырылсын;
6-тармағында "8196" деген сандар "4450" деген сандармен ауыстырылсын;
"33668" деген сандар "77224" деген сандармен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
23701 мың теңге - әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеуге;
7-тармағында "418710" деген сандар "319777" деген сандармен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
97439 мың теңге - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылында тұрғын ұйді жатақхана ретінде қайта құру үшін;
18855 мың теңге - Қараоба ауылында ветеринарлы пункт салу үшін;
8-тармағында "1534360" деген сандар "395729" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармағында "11556" деген сандар "8302" деген сандармен ауыстырылсын;