О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 22 ноября 2017 года № 113/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 ноября 2017 года № 5705. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 января 2018 года № 159/28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30.01.2018 № 159/28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5331, опубликованное 14 января 2017 года в районной газете "Ауыл тынысы" - "Пульс села" за № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4889408" заменить цифрами "4849697";
цифры "348606" заменить цифрами "351506";
цифры "5986" заменить цифрами "9790";
цифры "1284" заменить цифрами "794";
цифры "4533532" заменить цифрами "4487607";
в подпункте 2) цифры "4937593" заменить цифрами "4897882";
в пункте 6:
цифры "18954" заменить цифрами "18714";
цифры "3850" заменить цифрами "3710";
в пункте 7 цифры "18855" заменить цифрами "17053";
в пункте 8 цифры "395729" заменить цифрами "1095198";
в пункте 9 цифры "12855" заменить цифрами "12545";
приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 113/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қарашада № 5705 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 159/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 159/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 - бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5331 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 каңтардағы аудандық "Ауыл тынысы" - "Пульс села" газетінің № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"4889408" деген сандар "4849697" деген сандармен ауыстырылсын;
"348606" деген сандар "351506" деген сандармен ауыстырылсын;
"5986" деген сандар "9790" деген сандармен ауыстырылсын;
"1284" деген сандар "794" деген сандармен ауыстырылсын;
"4533532" деген сандар "4487607" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4937593" деген сандар "4897882" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармағында:
"18954" деген сандар "18714" деген сандармен ауыстырылсын;
"3850" деген сандар "3710" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармағында "18855" деген сандар "17053" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармағында "395729" деген сандар "1095198" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармағында "12855" деген сандар "12545" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1278
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40453
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4450
6
Земельные отношения
14810
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14810
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12251
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1117
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1197
007
Капитальные расходы государственного органа
245
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16805
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16805
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16805
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30229
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30229
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30229
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12849
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11040
015
Капитальные расходы государственного органа
6340
12
Транспорт и коммуникации
52087
1
Автомобильный транспорт
47846
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17499
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
8882
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
8617
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30347
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15568
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
14779
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4241
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4241
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
0

1278
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40453
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4450
6
Жер қатынастары
14810
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14810
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12251
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1117
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1197
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
245
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
16805
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16805
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
16805
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30229
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30229
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30229
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12849
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11040
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6340
12
Көлік және коммуникация
52087
1
Автомобиль көлігі
47846
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17499
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8882
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
8617
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30347
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15568
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
14779
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4241
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4241
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
0