О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 65/12 "О бюджете Баянаульского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 28 апреля 2017 года № 89/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 мая 2017 года № 5503. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 65/12 "О бюджете Баянаульского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 января 2017 года за № 5315, опубликованное 20 января 2017 года за № 3, 27 января 2017 года за № 4 в газете "Баянтау") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8940905" заменить цифрами "8895755";
цифры "1091439" заменить цифрами "1183164";
цифры "7839544" заменить цифрами "7702669";
в подпункте 2) цифры "8940905" заменить цифрами "8972112";
в подпункте 5) цифры "-56309" заменить цифрами "-132666";
в подпункте 6) цифры "56309" заменить цифрами "132666";
приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 89/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 мамырда № 5503 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 05 қаңтарда № 5315 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы "Баянтау" газетінің № 3 және 27 қаңтардағы "Баянтау" газетінің № 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"8940905" деген сандар "8895755" деген сандармен ауыстырылсын;
"1091439" деген сандар "1183164" деген сандармен ауыстырылсын;
"7839544" деген сандар "7702669" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8940905" деген сандар "8972112" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-56309" деген сандар "-132666" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "56309" деген сандар "132666" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.