О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 65/12 "О бюджете Баянаульского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 05 октября 2017 года № 113/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 октября 2017 года № 5647
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 65/12 "О бюджете Баянаульского района на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 января 2017 года за № 5315, опубликованное 20 января и 27 января 2017 года в газетах "Баянтау") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8895755" заменить цифрами "8924732";
цифры "1183164" заменить цифрами "1180294";
цифры "9522" заменить цифрами "11153";
цифры "400" заменить цифрами "1639";
цифры "7702669" заменить цифрами "7731646";
в подпункте 2) цифры "8972112" заменить цифрами "9001089";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.

Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 05 қазандағы № 113/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 5647 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 05 қаңтарда № 5315 болып тіркелген, 2017 жылы 20 қаңтарда және 27 қаңтарда "Баянтау" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"8895755" деген сандар "8924732" деген сандармен ауыстырылсын;
"1183164" деген сандар "1180294" деген сандармен ауыстырылсын;
"9522" деген сандар "11153" деген сандармен ауыстырылсын;
"400" деген сандар "1639" деген сандармен ауыстырылсын;
"7702669" деген сандар "7731646" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8972112" деген сандар "9001089" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.