О признании утратившими силу некоторых решений Железинского районного маслихата
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 79/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2017 года № 5421
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решений Железинского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам законности, правопорядка и обращений граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
от 7 марта 2017 года № 79/6
Перечень утративших силу
решений Железинского районного маслихата
1. Решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4878 от 5 января 2016 года, опубликованное в районных газетах "Туған өлке" от 16 января 2016 года № 2, "Родные просторы" от 16 января 2016 года № 2).
2. Решение Железинского районного маслихата от 16 февраля 2016 года № 352-5/48 (XLVIII (очередная) сессия, V созыв) "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4939 от 25 февраля 2016 года, опубликованное в газете "Туған өлке" №9 от 5 мая 2016 года, "Родные просторы" № 9 от 5 мая 2016 года).
3. Решение Железинского районного маслихата от 13 июня 2016 года № 16/6 (III (очередной) сессии, VI созыва) "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5154 от 5 июля 2016 года, опубликованное в газете "Туған өлке" № 28 от 9 июля 2016 года, "Родные просторы" № 28 от 9 июля 2016 года).

Железинка аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 79/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 5421 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Железинка аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железинка аудандық мәслихатының заңдылық, құқықтық тәртіп және азаматтардың өтініштері мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железинка аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
7 наурыздағы № 79/6 шешіміне
қосымша
Железинка аудандық мәслихатының күші жойылған
деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 5 қаңтарда № 4878 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2, "Родные просторы" газетінің 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2 санында жарияланған).
2. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы (V сайланған XLVІІІ (кезекті) сессиясы) "Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 352-5/48 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 25 ақпанда № 4939 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 9, "Родные просторы" газетінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 9 санында жарияланған).
3. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 маусымдағы (VI сайланған ІІІ (кезекті) сессиясы) "Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 16/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 5 шілдеде № 5154 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2016 жылғы 9 шілдедегі № 28, "Родные просторы" газетінің 2016 жылғы 9 шілдедегі № 28 санында жарияланған).

4. Решение Железинского районного маслихата от 14 июля 2016 года № 27/6 (V (очередная) сессия, VI созыв) "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5191 от 3 августа 2016 года, опубликованное в газете "Туған өлке" № 33 от 13 августа 2016 года, "Родные просторы" № 33 от 13 августа 2016 года).
5. Решение Железинского районного маслихата от 9 августа 2016 года №34/6 (VII (внеочередная) сессия, VI созыв) "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5216 от 23 августа 2016 года, опубликованное в газете "Туған өлке" № 36 от 3 сентября 2016 года, "Родные просторы" № 36 от 3 сентября 2016 года).
6. Решение Железинского районного маслихата от 16 ноября 2016 года № 48/6 (XI (внеочередная) сессия, VI созыв) "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5280 от 25 ноября 2016 года, опубликованное в газете "Туған өлке" № 49 от 3 декабря 2016 года, "Родные просторы" № 49 от 3 декабря 2016 года).
7. Решение Железинского районного маслихата от 15 декабря 2016 года № 52/6 (XIII (внеочередная) сессия, VI созыв) "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5310 от 28 декабря 2016 года, опубликованное в газете "Туған өлке" № 1 от 6 января 2017 год, "Родные просторы" № 1 от 6 января 2017 год).

4. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі (VІ сайланған V (кезекті) сессиясы) "Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 3 тамызда № 5191 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2016 жылғы 13 тамыздағы № 33, "Родные просторы" газетінің 2016 жылғы 13 тамыздағы № 33 санында жарияланған).
5. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 тамыздағы (VІ сайланған VІІ (кезектен тыс) сессиясы) "Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 23 тамызда № 5216 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2016 жылғы 3 қыркүйектегі № 36, "Родные просторы" газетінің 2016 жылғы 3 қыркүйектегі № 36 санында жарияланған).
6. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 қарашадағы (VI сайланған ХI (кезектен тыс) сессиясы) "Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 25 қарашада № 5280 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2016 жылғы 3 желтоқсандағы № 49, "Родные просторы" газетінің 2016 жылғы 3 желтоқсандағы № 49 санында жарияланған).
7. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы (VI сайланған ХIІІ (кезектен тыс) сессиясы "Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5310 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Родные просторы" газетінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 1 санында жарияланған).