О признании утратившим силу постановления акимата Железинского района от 20 декабря 2016 года № 289/12 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации по Железинскому району на 2017 год"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 18 июля 2017 года № 203/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 августа 2017 года № 5592
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Железинского района от 20 декабря 2016 года № 289/12 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации по Железинскому району на 2017 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5317, опубликованное 13 января 2017 года в районной газете "Родные просторы" за № 2, 13 января 2017 года в районной газете "Туған өлке" за № 2).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Железинского района Кималиденова К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима района А. Бейсекин

Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға Железин ауданы бойынша жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 289/12 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 18 шілдедегі № 203/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 тамызда № 5592 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға Железин ауданы бойынша жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 289/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5317 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда аудандық "Туған өлке" газетінің № 2 санында, 2017 жылғы 13 қаңтарда аудандық "Родные просторы" газетінің № 2 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Железин ауданы әкімінің орынбасары К.Б. Кималиденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А. Бейсекин