О бюджете села Иртышск на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 29 декабря 2017 года № 108-21-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2018 года № 5777
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Иртышск на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 397 603 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 949 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 351 344 тысяч тенге;
2) затраты – 397 603 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равен нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 22.10.2018 № 145-31-6 (вводится в действие с 01.01.2018); от 24.12.2018 № 154-34-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить на 2018 год объем бюджетных субвенций, передаваемых из Иртышского районного бюджета в бюджет села Иртышск, в сумме 146 211 тысяч тенге.

Ертіс ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 108-21-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 5777 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған, мына көлемдерге сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 397 603 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 44 949 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 351 344 мың теңге;
2) шығындар – 397 603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 22.10.2018 № 145-31-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2018 № 154-34-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеттен Ертіс ауылының бюджетіне берілетін 146 211 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар көлемі бекітілсін.

3. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Л. Гунжель
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года
№ 108-21-6
Бюджет села Иртышск на 2018 год
(с изменениями)

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Л. Гунжель
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 108-21-6 шешіміне
1-қосымшасы
2018 жылға арналған Ертіс ауылының бюджеті
(өзгерістермен)