2018 - 2020 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 128/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 5781 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және барлық мәтін бойынша:
"Лебяжі ауылдық округінің бюджеті туралы", "Лебяжі аудандық мәслихаты", "Лебяжі ауылдық округінің бюджеті", "Лебяжі аудандық мәслихатының" деген сөздер "Аққулы ауылдық округінің бюджеті туралы", "Аққулы аудандық мәслихаты", "Аққулы ауылдық округінің бюджеті", "Аққулы аудандық мәслихатының" деген сөздермен ауыстырылды - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 14.12.2018 № 177/33 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 745 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 7503 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 120 075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8167 мың теңге;
2) шығындар – 135 745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 06.08.2018 № 159/29 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 14.12.2018 № 177/33 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 100732 мың теңге сомасында ескерілсін.

О бюджете сельского округа Аққулы на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 28 декабря 2017 года № 128/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2018 года № 5781
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения:
слова "О бюджете Лебяжинского сельского округа", "Лебяжинский районный маслихат", "Бюджет Лебяжинского сельского округа", "Лебяжинского районного маслихата" заменены соответственно словами "О бюджете сельского округа Аққулы", "маслихат района Аққулы", "Бюджет сельского округа Аққулы", "маслихата района Аққулы" в соответствии с решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 14.12.2018 № 177/33 (вводится в действие с 01.01.2018).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 745 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7503 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 120 075 тысяч тенге;
неналоговым поступлением 8167 тысяч тенге;
2) затраты – 135 745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 06.08.2018 № 159/29 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 14.12.2018 № 177/33 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа, в общей сумме 100732 тысяч тенге.

3. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлық ақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.

3. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Қ. Есімов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова
Аққулы аудандық
мәслихатының (VI сайланған
XXI кезектен тыс сессиясы)
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 128/21 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Есимов
Секретарь районного маслихата С. Мусинова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы
(XXI внеочередная сессия
VI созыва)
от 28 декабря 2017 года
№ 128/21
Бюджет сельского округа Аққулы на 2018 год
(с изменениями)