О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12 июня 2017 года № 154/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 июня 2017 года № 5536
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Павлодарского района:
1) постановление акимата Павлодарского района от 16 ноября 2016 года № 359/11 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Павлодарскому району на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5285, опубликовано 8 декабря 2016 года в газетах "Заман тынысы" и "Нива");
2) постановление акимата Павлодарского района от 16 ноября 2016 года № 361/11 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Павлодарскому району на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5274, опубликовано 29 ноября 2016 года в газетах "Заман тынысы" и "Нива").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Павлодарского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Н. Сагандыков

Павлодар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 154/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 5536 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы "Павлодар ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 359/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5285 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 желтоқсанда "Заман тынысы" және "Нива" газеттерінде жарияланған);
2) Павлодар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы "Павлодар ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 361/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5274 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қарашада "Заман тынысы" және "Нива" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Н. Сағандықов