О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 54/11 "О бюджете Успенского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 17 августа 2017 года № 94/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 августа 2017 года № 5612. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 54/11 "О бюджете Успенского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5320 от 6 января 2017 года, опубликовано в газетах от 14 января 2017 года "Аймақ ажары" № 2, от 14 января 2017 года "Огни села" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 522 978" заменить цифрами "3 476 723";
цифры "313 185" заменить цифрами "322 955";
цифры "4 210" заменить цифрами "2 710";
цифры "250" заменить цифрами "4 239";
цифры "3 205 333" заменить цифрами "3 146 819";
в подпункте 2) цифры "3 600 450" заменить цифрами "3 554 195";
в пункте 2:
цифры "989 959" заменить цифрами "900 065";
цифры "156 212" заменить цифрами "187 592";
в пункте 6:
цифры "6 352,0" заменить цифрами "2 610";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии З. Айбасов
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XIX внеочередная сессия,
VI созыв)
от 17 августа 2017 года № 94/19
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XI очередная сессия, VI созыв)
от 22 декабря 2016 года № 54/11
Бюджет района на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 94/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 тамызда № 5612 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылдың 6 қаңтарында № 5320 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Аймақ ажары", 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Огни села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 522 978" сандары "3 476 723" сандарымен ауыстырылсын;
"313 185" сандары "322 955" сандарымен ауыстырылсын;
"4 210" сандары "2 710" сандарымен ауыстырылсын;
"250" сандары "4 239" сандарымен ауыстырылсын;
"3 205 333" сандары "3 146 819" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 600 450" сандары "3 554 195" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"989 959" сандары "900 065" сандарымен ауыстырылсын;
"156 212" сандары "187 592" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"6 352,0" сандары "2 610" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы З. Айбасов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2017 жылғы 17 тамыздағы
(VI сайланған XIX кезектен
тыс сессиясы)
№ 94/19 шешіміне
1-қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
(VІ сайланған XI кезекті
сессиясы)
№ 54/11 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы