О признании утратившим силу решения Успенского районного маслихата от 02 сентября 2015 года № 271/49 "Об утверждении регламента маслихата Успенского района"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 110/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2018 года № 5785. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 02 сентября 2015 года № 271/49 "Об утверждении регламента маслихата Успенского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4710, опубликованное от 26 сентября 2015 года в газетах "Аймақ ажары" и "Огни села").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Р. Бечелова

Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 02 қыркүйектегі "Успен ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 271/49 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 110/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 5785 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 02 қыркүйектегі "Успен ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 271/49 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4710 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 қыркүйектегі "Аймақ ажары" және "Огни села" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова