О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 марта 2017 года № 62/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 апреля 2017 года № 5448. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 105/32 (вводится в действие с 1 января 2018 года)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22.12.2017 № 105/32 (вводится в действие с 01.01.2018).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5329, опубликованное 12 января 2017 года в районной газете "Маралды", 12 января 2017 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3990741" заменить цифрами "3989435";
цифры "3368855" заменить цифрами "3367549";
в подпункте 2) цифры "3990741" заменить цифрами "4029793";
в подпункте 5) цифры "- 27389" заменить цифрами "- 67747";
в подпункте 6) цифры "27389" заменить цифрами "67747";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 62/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 5448 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 105/32 (1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 105/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5329 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3990741" сандары "3989435" сандармен ауыстырылсын;
"3368855" сандары "3367549" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3990741" сандары "4029793" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-27389" сандары "-67747" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "27389" сандары "67747" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының аудандық бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.