О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 27 апреля 2017 года № 2/133. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 10 мая 2017 года № 1373
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Алматы:
1) от 18 декабря 2014 года № 4/1045 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1118, опубликованное 22 января 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) от 10 февраля 2015 года № 1/73 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 18 декабря 2014 года № 4/1045 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1146, опубликованное 12 марта 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Жунусову.
4. Настоящее постановление "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы" вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 2/133 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 1373 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 4/1045 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1118 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 4/1045 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 10 ақпандағы № 1/73 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1146 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
2. Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ә. Жүнісоваға жүктелсін.
4. Осы "Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек