Об утверждении перечня социально значимых пассажирских пригородных сообщений города Алматы в области железнодорожного транспорта
Решение ХVI сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2017 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 09 июня 2017 года № 1378.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте", в целях обеспечения доступного уровня тарифов и возможности свободного передвижения населения на пригородных сообщениях, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских пригородных сообщений города Алматы в области железнодорожного транспорта, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам труда, занятости и развитию транспорта маслихата города Алматы Р. Бадаевой и заместителя акима города Алматы Р. Тауфикова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XVI - й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва Ш. Умаров
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев
Приложение
к решению XVI - й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от 24 мая 2017 года № 101
Перечень социально значимых пассажирских пригородных сообщений города
Алматы в области железнодорожного транспорта

Теміржол көлігі саласындағы Алматы қаласының әлеуметтік мәні бар қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесін бекіту туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVІ сессиясының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 101 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 09 маусымда № 1378 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы "Теміржол көлігі туралы" Заңының 14 бабы 3 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, тарифтердің қол жетімді деңгейін және халықтың қала маңындағы қатынастарда еркін қозғалуы мүмкіндігін қамтамасыз ету мақсатында, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, теміржол көлігі саласындағы Алматы қаласының әлеуметтік мәні бар қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесі бекітілсін.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының еңбек, жұмыспен қамту және көлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Р. Бадаеваға және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.
4. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XVI сессиясының төрағасы Ш. Умаров
VI сайланған Алматы
қаласы мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев
VI cайланған Алматы қаласы
мәслихатының XVI
сессиясының 2017 жылғы
24 мамыр № 101 шешіміне
қосымша
Теміржол көлігі саласындағы Алматы қаласының әлеуметтік мәні бар
қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесі

Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным решением маслихата города Алматы от 01.12.2023 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Пригородные сообщения:
1
Казыбек бек – Алматы 2 – Казыбек бек
2
Алматы 1 – Капшагай – Алматы 1

Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Aлматы қаласы мәслихатының 01.12.2023 № 69 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қала маңындағы қатынастар:
1
Қазыбек бек – Алматы 2 – Қазыбек бек
2
Алматы 1 - Қапшағай - Алматы 1