Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года N 4/492. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 ноября 2017 года N 1429. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20 марта 2020 года N 1/79
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20.03.2010 № 1/79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2020 года).

Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысы. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 1429 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 1/79 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы қаласы әкімдігінің 20.03.2020 № 1/79 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады).

В соответствии с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить расчетные тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы в соответствии с Методикой расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам, утвержденной приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614, согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 4 тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 бұйрығымен бекітілген Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесіне сәйкес, Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау есептік тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 4 июля 2017 года № 3/255 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1398, опубликованное 3 августа 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
3. Управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет ресурсе акимата города Алматы.

2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 4 шілдедегі № 3/255 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1398 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 тамыздағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Дарибаева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 29 ноября 2017 года № 4/492
Тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Дәрібаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 29 қарашадағы
№ 4/492
қаулысына қосымша
Алматы қаласы жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері