Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы
Решение ХХIV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 30 ноября 2017 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 декабря 2017 года № 1436. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 17 июля 2018 года № 243
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 17.07.2018 № 243 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан и пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и маслихат города Aлматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Aлматы.
2. Признать утратившим силу решение LI-й сессии маслихата города Aлматы V-го созыва от 11 марта 2016 года № 419 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Aлматы на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1273, опубликовано 14 апреля 2016 года в газетах "Aлматы ақшамы" и "Вечерний Aлматы").
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию предпринимательства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы Авершина К.В.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XXIV-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва М. Азирбаев
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-го созыва К. Казанбаев
Утверждены
решением XXIV-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от "30" ноября 2017 года № 178
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных источников
по городу Aлматы
Бассей-ны рек, озер, морей
Жилищно эксплута-ционные и комму-нальные услуги (тенге/1000 м3)
Промыш-ленность включая теплоэнер-гетику
(тенге/1000 м3)
Сельское хозяйст-во (тенге/1000 м3)
Прудовые хозяйства осуществ-ляющие забор из водных источников
(тенге/1000 м3)
Гидро-энергети-ка (тенге/1000 кВт.час)
Водный транспорт
(тенге/1000 т.км)
Бассейн рек и озер Балхаш и Алаколь

Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХIV сессиясының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 178 шешiмi. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 1436 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі № 243 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 17.07.2018 № 243 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38 бабына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 487-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Aлматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. V сайланған Aлматы қаласы мәслихаты LІ сессиясының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 419 "2016 жылға арналған Aлматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1273 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірде "Aлматы Aқшамы" және "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Aлматы қаласы мәслихатының кәсіпкерлікті және коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы К.В. Авершинге жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XXIV сессиясының төрағасы М. Әзірбаев
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы Қ. Қазанбаев
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXIV сессиясының
2017 жылғы 30 қарашадағы
№178
шешімімен бекітілген
Aлматы қаласы бойынша жер үсті
көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін
төлемақы ставкалары
Өзендер, көлдер, теңіздер бассейні
Тұрғын - үй пайдалану және коммунал-дық қызметтер, (теңге/1000 тек.м.)
Өнеркәсіп жылу энерге-
тикасын қоса есепте-генде,
(теңге/ 1000 тек.м.)
Aуыл шаруашы
лығы, (теңге/
1000 тек.м.)
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашы-лықтары,
(теңге/ 1000 тек.м.)
Су энерге
тика, (теңге/ 1000 кВт.
сағ)
Су көлігі, (теңге/ 1000 т. шақырым)
Балқаш және Aлакөл көлдері бассейні