О внесении изменений в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 23 октября 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 ноября 2017 года № 1422. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11.04.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (нормативный правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года за № 1029, опубликовано в газете "Алматы ақшамы" от 1 мая 2014 года за № 52-53 и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года за № 51-52) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Алатауского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района Карсакбаевой Б.К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Рыспаев
Приложение
к решению акима Алатауского
района от 23 октября 2017 года
№ 4
Районная избирательная комиссия Алатауского района
Центр: микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 169",
телефон: 263-78-88, 395-57-79
Избирательный участок 1
Центр: город Алматы, улица Усть-Каменогорская, 1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 14", телефон: 268-64-50
Границы: От улицы Бокеева по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Кудерина, по улице Кудерина (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Сокпакбаева, по улице Сокпакбаева (восточная сторона) в северном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (восточная сторона) в северном направлении до переулка Стрелецкого, от переулка Стрелецкого по улице Бокеева до переулка Магаданского, в северном направлении от переулка Магаданского по улице Бокеева до улицы Фадеева, от улицы Фадеева далее по улице Бокеева до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок 2
Центр: город Алматы, улица Конрадская, 12А

Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2017 жылғы 23 қазандағы № 4 шешімі. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 1422 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 11.04.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1029 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы № 52-53 "Алматы ақшамы" және 2014 жылғы 1 мамырдағы № 51-52 "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Алатау ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Қ. Қарсақбаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Рыспаев
Алатау ауданы әкімінің
2017 жылғы 23 қазандағы
№ 4 шешіміне қосымша
Алатау ауданының аудандық сайлау комиссиясы Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 109 "№ 169 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 263-78- 88, 395-57-79
1 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Усть-Каменогорская көшесі, 1
"№ 14 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 268-64-50
Шекарасы: Бөкеев көшесінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытпен Кудерина көшесіне дейін, Кудерина көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Соқпақпаев көшесіне дейін, Соқпақпаев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Бөкеев Оралхан көшесіне дейін, Бөкеев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Стрелецкий тұйық көшесіне дейін, Стрелецкий тұйық көшесі қиылысынан Бөкеев көшесімен Магаданский тұйық көшесіне дейін, Магаданский қиылысынан солтүстік бағытта Бөкеев көшесімен Фадеев көшесіне дейін, Фадеев көшесінен ары қарай Бөкеев көшесімен Рысқұлов даңғылына дейін.
2 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Конрадский көшесі, 12А

Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 114", телефон: 268-71-18
Границы: От улицы Братской по улице Фадеева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до переулка Магаданского, далее от переулка Магаданского по улице Бокеева до переулка Стрелецкого, далее по улице Бокеева от переулка Стрелецкого до улицы Сокпакбаева, по улице Сокпакбаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Братской, по улице Братской (восточная сторона) в северном направлении до улицы Фадеева.
Избирательный участок 3
Центр: город Алматы, улица Конрадская, 12А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 114", телефон: 301-32-35
Границы: От речки Большая Алматинка по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до улицы Фадеева, по улице Фадеева (северная сторона) в западном направлении до улицы Братской, по улице Братской (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок 4
Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 91", телефон: 351-36-31
Границы: От речки Большая Алматинка по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская, по улице Кисловодская (восточная сторона) в северном направлении до улицы Кисловодская-2, по улице Кисловодская-2 (включая дом № 27А) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова, по улице Емцова (включая дом № 22А) (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок 5
Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 91", телефон: 386-82-86
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Емцова (исключая дом № 22А) (западная сторона) в южном направлении до улицы Кисловодская-2, по улице Кисловодская-2 (исключая дом № 27А) (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская, по улице Кисловодская (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Карпатская, по улице Карпатская (исключая дома № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 улицы Карпатская и дом № 25 улицы Войкова) (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова.
Избирательный участок 6
Центр: город Алматы, улица Ахременко, 4

"№ 114 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 268-71-18
Шекарасы: Братская көшесінен Фадеев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін, Бөкеев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Магаданский тұйық көшесіне дейін, Магаданский тұйық көшесінен Бөкеев көшесінің бойымен Стрелецкий тұйық көшесіне дейін, ары қарай Бөкеев көшесімен Стрелецкий тұйық көшесінен Соқпақпаев көшесіне дейін, Соқпақпаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Братская көшесіне дейін, Братская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Фадеев көшесіне дейін.
3 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Конрадский көшесі, 12А
"№ 114 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 301-32-35
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Бөкеева көшесіне дейін, Бөкеева көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Фадеев көшесіне дейін, Фадеев көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытында Братский көшесіне дейін, Братский көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенімен (шығыс жағы) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін.
4 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А
"№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 351-36-31
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Кисловодская көшесіне дейін, Кисловодская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытында Кисловодская-2 көшесіне дейін, Кисловодская-2 көшесімен (Кисловодская-2 көшесіндегі солтүстік жағындағы № 27А үйді қоса) (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Емцова көшесіне дейін, Емцов көшесімен (Емцов көшесіндегі батыс жағындағы 22А үйді қоса) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін.
5 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А
"№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 386-82-86
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Емцов көшесімен (Емцов көшесіндегі № 22А үйді қоспағанда) (батыс жағы) оңтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін, Кисловодская-2 көшесімен (Кисловодская-2 көшесіндегі солтүстік жағындағы № 27А үйді қоспағанда) (солтүстік жағы) батыс бағытында Кисловодская көшесіне дейін, Кисловодская көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Карпатск көшесіне дейін, Карпатск көшесімен (Карпатск көшесіндегі № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 және Войкова көшесіндегі № 25 үйлерді қоспағанда) (шығыс жағы) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Емцов көшесіне дейін.
6 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ахременко көшесі, 4

Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 82", телефон: 399-59-83
Границы: От проспекта Райымбека по улице Карпатская (включая дома № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 улицы Карпатская и дом № 25 улицы Войкова) (западная сторона) в северном направлении до улицы Каскеленская, по улице Каскеленская (южная сторона) в западном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (восточная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в восточном направлении до улицы Карпатская.
Избирательный участок 7
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина, 34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 149", телефон: 239-83-13
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Ырысты микрорайона Курылысшы в северном направлении до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1, по улице Набережная в западном направлении до улицы Школьная, по улице Школьная западная сторона в северном направлении до переулка Школьная (односторонний переулок в западном направлении), по переулку Школьная (северная сторона) в западном направлении до улицы Бенберина (включая дом № 83 "А"), по улице Бенберина(восточная сторона) в южном направлении до дома № 151 (включая дом № 151), по переулку Школьная (односторонний переулок в восточном направлении) в восточном направлении до улицы Школьная, по улице Школьная в южном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Ырысты.
Избирательный участок 8
Центр: город Алматы, микрорайон "Курылысшы", улица Молодежная,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 41", телефон: 243-59-12
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Ырысты в северном направлении до улицы Зеленая, по улице Зеленая в восточном направлении до улицы Кокорай, по улице Кокорай в южном направлении до проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Ырысты.
Избирательный участок 9
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина, 34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 149", телефон: 245-47-45
Границы: От дома № 132 улицы Байтенова (западная сторона) по улице Байтенова в северном направлении до улицы Жана гасыр. По улице Жана гасыр (южная сторона) в западном направлении до реки Боралдай, вдоль реки Боралдай (западная сторона) в южном направлении до улицы Байтенова.
Избирательный участок 10 (закрытый)
Центр: город Алматы, проспект Рыскулова, 228 воинская часть 7552 (закрытый)
Границы: воинская часть 7552
Избирательный участок 11
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Шарипова, 38
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 154", телефон: 254-79-93
Границы: От проспекта Райымбека по улице Момышулы в северном направлении до улицы Чуланова, в северо-восточном направлении до проспекта Рыскулова, в восточном направлении до улицы Саина, в южном направлении до проспекта Райымбека в западном направлении до улицы Момышулы.
Избирательный участок 12
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 156", телефон: 298-13-63
Границы: От улицы Бекболата в северном направлении по улице Новостройка до улицы Тауасарова. По улице Тауасарова (нечетная сторона) до переулка Сенгирбаева. Далее по переулку Сенгирбаева в западном направлении до улицы Шарын. По улице Шарын до улицы Шаган. По улице Шаган (четная сторона) до улицы Фрунзе. По улице Фрунзе (четная сторона) в южном направлении до улицы Бекболата. По улице Бекболата до улицы Новостройка.
Избирательный участок 13
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 156", телефон: 298-20-63
Границы: От улицы Красноармейская по улице Шаган в восточном направлении до улицы Шарын. По улице Шарын в северном направлении по переулку Гагарина, далее вдоль болота до границы с микрорайоном Карасу. По границе с микрорайоном Карасу в западном направлении вдоль мусульманского кладбища до речки Теренкара. По речке Теренкара до пересечения улицы Красноармейская и улицы Шаган.
Избирательный участок 14
Центр: город Алматы, микрорайон Трудовик, улица Центральная, 12
Коммунальное государственное учреждение "Филиал общеобразовательной школы 156", телефон: 226-87-11
Границы: От границы Сакских курганов в северном направлении вдоль озер Бент до границы с Илийским районом, от пересечения границы Сакских курганов с границей Илийского района вдоль границ Илийского района до пересечения улицы Дачная с улицей Строительная. По улице Дачная (нечетная сторона) в южном направлении до улицы Коктем. По улице Коктем в западном направлении до улицы Кольсай. От улицы Кольсай вдоль большого Алматинского канала в южном направлении до пересечения с улицей Центральная. От улицы Центральная вдоль большого Алматинского канала до границы Сакских курганов.
Избирательный участок 15
Центр: город Алматы, микрорайон Заря-Востока, улица Биянху, 87
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 150", телефон: 245-59-10
Границы: От улицы Северное кольцо (южная сторона) по улице Дунганская в западном направлении до речки Ащибулак. Вдоль речки Ащибулак в северном направлении до улицы Уйгурская. По улице Уйгурская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо. По улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Дунганская.
Избирательный участок 16
Центр: город Алматы, микрорайон Заря Востока, улица Новая Садовая, 100А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 151", телефон: 245-02-39
Границы: От улицы Северное кольцо по проспекту Рыскулова (северная сторона) в западном направлении до границы между микрорайоном Заря Востока и микрорайоном Курылысшы. От границы микрорайона Заря Востока и микрорайона Курылысшы (восточная сторона) в северном направлении до речки Ащибулак, вдоль речки Ащибулак (восточная сторона) в северном направлении до улицы Масанчи, по улице Масанчи (западная сторона) в восточном направлении до улицы Красноармейская, по улице Красноармейская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо. От улицы Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок 17
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Заводская, 95А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 160", телефон: 299-43-11
Границы: От улицы Высоковольтная по улице Заводская в восточном направлении до улицы Северное кольцо. По улице Северное кольцо в северном направлении до улицы Бурундайская. По улице Бурундайская в западном направлении до улицы Мичурина. По улице Мичурина в южном направлении до улицы Высоковольтная. По улице Высоковольтная в южном направлении до улицы Заводская.
Избирательный участок 18
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Черемушки, 1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 164", телефон: 232-98-01
Границы: От улицы Заводская в южном направлении по улице Северное кольцо до продолжения улицы Жумабаева. По продолжению улицы Жумабаева в западном направлении до улицы Молодежная. По улице Молодежная в северном направлении до улицы Высоковольтная. По улице Высоковольтная в северном направлении до улицы 1-Высоковольтная. По улице 1-Высоковольтная в северном направлении до улицы Высоковольтная. По улице Высоковольтная в северном направлении до улицы Заводская.
Избирательный участок 19
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 179", телефон: 380-94-02
Границы: От улицы Бурундайская в южном направлении по улице Высоковольтная до улицы 1-Высоковольтная. По улице 1-Высоковольтная в южном направлении до улицы Высоковольтная. По улице Высоковольтная в южном направлении до улицы Олжабай батыра. По улице Олжабай батыра в западном направлении до западной границы строящегося микрорайона Новый. Вдоль западной границы строящегося микрорайона Новый в северном направлении до водоохраной полосы. Вдоль водоохраной полосы в северном направлении до улицы Бурундайская. По улице Бурундайская в северном направлении до улицы Мичурина.
Избирательный участок 20
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 202
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 26", телефон: 271-67-39
Границы: От границы микрорайона Кок-Кайнар и микрорайона Шанырак-2 по улице Тоныкок (входит полностью) в восточном направлении до озера. От озера в южном направлении вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2 до улицы Строительная микрорайона Айгерим-1. По улице Строительная (северная сторона) в западном направлении до улицы Аубакирова. От улицы Строительная по улице Аубакирова (восточная сторона) в северном направлении, далее по границе микрорайона Айгерим-1 и микрорайона Шанырак-2, вдоль кладбища до улицы Тоныкок.
Избирательный участок 21
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Утемисулы, 109
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 169", телефон: 263-75-52

"№ 82 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 399-59-83
Шекарасы: Райымбек даңғылынан Карпатск көшесімен (Карпатск көшесінің батыс жағындағы №11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 және Войков көшесіндегі №25 үйлерді қоса) (батыс жағы) cолтүстік бағытта Қаскелең көшесіне дейін, Қаскелең көшесімен(оңтүстік жағы) батыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Карпатск көшесіне дейін.
7 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы, Ленин көшесі, 34, "№ 149 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 239-83-13
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы бойымен Ырысты көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы) (батыс жағы), Ырысты көшесі бойымен солтүстік бағытта Набережная көшесіне дейін (Әйгерим-1 ықшамауданы), Набережная көшесімен батыс бағытта Школьный көшесіне дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы), Школьный көшесімен батыс жағы солтүстік бағытта Школьная тұйық көшесіне дейін (батысқа қарай жүретін бір бағыттағы тұйық көше), Школьная тұйық көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Бенберин көшесіне дейін ( №83 "А" үйін қоса), Бенберина көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта№151 үйге дейін (№ 151 үйді қоса) Школьная тұйық көшесімен (батысқа қарай жүретін бір бағыттағы тұйық көше) шығыс бағытта Школьная көшесіне дейін, Школьная көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Ырысты көшесіне дейін.
8 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Құрылысшы" ықшамауданы, Молодежная көшесі, 2А, "№ 41 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 243-59-12
Шекарасы: Рысқұлов данғылынан Ырысты көшесімен (Құрылысшы ықшамауданы) солтүстік бағытында Зеленая көшесіне дейін, Зеленая көшесімен шығыс бағытта Көкорай көшесіне дейін, Көкорай көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов көшесімен батыс бағыттында Ырысты көшесіне дейін.
9 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы,
Ленин көшесі, 34, "№ 149 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-47-45
Шекарасы: Байтенов көшесіндегі № 132 үйден бастап (батыс жағы) (Әйгерім-2 ықшамауданы),Байтенов көшесімен солтүстік бағытта Жаңа ғасыр көшесіне дейінЖаңа ғасыр көшесімен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Боролдай өзеніне дейін,Боралдай өзенің бойымен батыс жағы оңтүстік бағытта Байтенов көшесіне дейін.
10 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы, 228
"7552 әскери бөлімі" (жабық)
Шекарасы: 7552 әскери бөлімі
11 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақбұлақ" ықшамауданы, К. Шәріпов көшесі, 38, "№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 254-79-93
Шекарасы: Райымбек даңғылынан бастап Б.Момышұлы көшесінен солтүстік бағытта Шуланов көшесіне, солтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына, шығыс бағытта Саин көшесіне, оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына, батыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін.
12 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Өжет" ықшамауданы,
Ауезов көшесі, 48, "№156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 298-13-63
Шекарасы: Бекболат көшесінен бастап солтүстік бағытта Новостройка көшесімен Тауасаров көшесіне дейін. Тауасаров көшесімен (тақ жағы) Сенгирбаев тұйық көшесіне дейін. Ары қарай Сеңгірбаев тұйық көшесінің бойымен батыс бағытта Шырын көшесіне дейін. Шырын көшесінен Шаған көшесіне дейін. Шаган көшесінің бойымен (жұп жағы) Фрунзе көшесіне дейін. Фрунзе көшесімен (жұп жағы) оңтүстік бағытта Бекболат көшесіне дейін. Бекболат көшесімен Новостройка көшесіне дейін.
13 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Өжет" ықшамауданы,
Ауезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 298-20-63
Шекарасы: Красноармейская көшесінен бастап Шаған көшесімен шығыс бағытта Шарын көшесіне дейін. Шығыс шекарасы Шарын, солтүстік бағытта Гагарин көшелерімен ары қарай су арнасының бойымен Қарасу ықшамауданының шекарасына дейін. Қарасу ықшамауданының шекарасынан батыс бағытта мұсылмандар зиратының шетімен Тереңқара өзеніне дейін. Тереңқара өзенінің бойымен Красноармейская мен Шаған көшелерінің қиылысына дейін.
14 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Трудовик" ықшамауданы, Центральная көшесі, 12, "№156 Жалпы білім беру мектебінің филиалы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 226-87-11
Шекарасы: Сақ қорғаны шекарасынан бастап солтүстік бағытта Бент өзенінің бойымен Іле ауданының шекарасына дейін, Сақ қорғаны шекарасының Іле ауданы шекарасымен қиылысқан жерінен Іле ауданы шекарасының бойымен Даяная және строительная көшелерінің қиылысына дейін. Дачная көшесімен (тақ жағы) оңтүстік бағытта Көктем көшесіне дейін. Көктем көшесінің бойымен батыс бағытта Кольсай көшесіне дейін. Көлсай көшесінен Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік бағытта Центральная көшесінің қиылысына дейін. Центральная көшесімен Үлкен Алматы каналы бойымен Сақ қорғаны шекарасына дейін.
15 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Заря Восток" ықшамауданы,
Биянху көшесі, 87, "№150 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-59-10
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен (оңтүстік жағы) Дұңған көшесі бойымен батыс бағытта, Ащыбұлақ өзеніне дейін. Ащыбұлақ өзенінің жағалауымен Солтүстік бағытта Ұйғыр көшесіне дейін. Ұйғыр көшесінің бойымен шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін. (Ұйғыр көшесінің оң түстік жағы). Солтүстік айналым көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Дұңған көшесіне дейін.
16 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Заря Восток" ықшамауданы,
Новая Садовая көшесі, 100А, "№151 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-02-39
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Заря Восток және Құрылысшы ықшамаудандарының шекарасына дейін, Заря Восток және Құрылысшы ықшамаудандарының шекарасы бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Ащыбұлақ өзенінің жағалауына дейін, Ащыбұлақ өзенінің жағалауы бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Масанчи көшесіне дейін, Масанчи көшесімен (батыс жағы) шығыс бағытында Красноармейская көшесіне дейін , Красноармейская көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесінен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін.
17 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарасу" ықшамауданы, Черемушки көшесі, 1, "№ 164 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 299-43-11
Шекарасы: Высоковольтная көшесінен бастап Заводская көшесімен шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін. Солтүстік айналым көшесімен солтүстік бағытта Бурундайская көшесіне дейін. Бурундайский көшесімен батыс бағытта Мичурин көшесіне дейін. Мичурин көшесімен оңтүстік бағытта Высоковольтная көшесіне дейін. Высоковольтная көшесімен оңтүстік бағытта Заводская көшесіне дейін.
18 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарасу" ықшамауданы, Черемушки көшесі, 1, "№ 164 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 232-98-01
Шекарасы: Высоковольтный көшесінен бастап оңтүстік бағытта Солтүстік айналым көшесімен Жұмабаев көшесімен жалғасқанша. Жұмабаев көшесінің жалғасымен батыс бағытта Молодежная көшесіне дейін. Молодежная көшесінен солтүстік бағытта Высоковольтная көшесіне дейін. Высоковольтная көшесімен солтүстік бағытта 1-Высоковольтная көшесіне дейін. 1-Высоковольтная көшесінен солтүстік бағытта Высоковольтная көшесіне дейін. Высоковольтная көшесінен солтүстік бағытта Заводская көшесіне дейін.
19 Сайлау учаскесі
Орталығы:Алматы қаласы, "Қарасу" ықшамауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8, "№179 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 380-94-02
Шекарасы: Бурундайская көшесімен оңтүстік бағытта Высоковольтная көшесінің бойымен 1-Высоковольтная көшесіне дейін. 1-Высоковольтная көшесімен оңтүстік бағытта Высоковольтная көшесіне дейін. Высоковольтная көшесімен оңтүстік бағытта Олжабай батыр көшесіне дейін. Олжабай батыр көшесімен батыс бағытта жаңа салынып жатқан Новый ықшамауданының батыс шекарасына дейін. Жаңа салынып жатқан Новый ықшамауданының батыс шекарасының жағалауымен солтүстік бағытта су алқабына дейін. Су алқабы жағалауымен солтүстік бағытта Бурундайская көшесіне дейін. Бурундайская көшесінің бойымен солтүстік бағытта Мичурин көшесіне дейін.
20 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-2" ықшамауданы, Жанқожа батыр көшесі, 202, "№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 271-67-39
Шекарасы: Көк-Қайнар ықшамауданы мен Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасынан Тоныкөк көшесі толығымен кіреді шығыс бағытта өзенге дейін. Өзеннен бастап оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамаудандардың шекарасының бойымен Строительная көшесіне дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы). Строительная көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Аубакиров көшесіне дейін.
Строительная көшесінен бастап Аубакиров көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта, ары қарай Әйгерім-1 мен Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасы бойымен зираттың жанынан Тоныкөк көшесіне дейін.
21 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-1" ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 109, "№ 169 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 263-75-52

Границы: От улицы Искакова по улице Каркара в восточном направлении до улицы Алпамыс. По улице Алпамыс в восточном направлении до речки Большая Алматинка. От речки Большая Алматинка по границе с микрорайоном Улжан-1 в южном направлении до улицы Акын Сара. По улице Акын Сара в западном направлении до дома № 73Б по улице Утемисулы. По улице Утемисулы в северном направлении до угла улицы Каркара. По улице Каркара в западном направлении до улицы Наурыз. По улице Наурыз в южном направлении до улицы Акын Сара. По улице Акын Сара в западном направлении до улицы Искакова. По улице Искакова в северном направлении до улицы Каркара.
Избирательный участок 23
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыри, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 152", телефон: 381-95-03
Границы: От реки Большая Алматинка вдоль большого Алматинского канала в восточном направлении до реки Ащибулак. По реке Ащибулак в южном направлении до улицы Бозарал. По улице Бозарал (нечетная сторона) в западном направлении до реки Большая Алматинка. По реке Большая Алматинка в северном направлении до большого Алматинского канала.
Избирательный участок: 24
Центр: город Алматы, микрорайон Дархан, улица Х.Алтая, 24/1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника 25", телефон: 385-36-62
Границы: От большого Алматинского канала вдоль реки Большая Алматинка в северном направлении до улицы Сабатаева. По южной стороне улицы Сабатаева в восточном направлении до улицы Каракоз. По северной стороне улицы Каракоз до улицы Ахметова. По западной стороне улицы Ахметова в южном направлении до большого Алматинского канала. Вдоль большого Алматинского канала в западном направлении до пересечения с речкой Большая Алматинка.
Избирательный участок 25
Центр: город Алматы, микрорайон Заря-Востока, улица Новая Садовая, 100А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 151", телефон: 245-02-15
Границы: По улице Красноармейская (северная сторона) до речки Ащибулак. Вдоль речки Ащибулак в северном направлении до улицы Дунганская. По улице Дунганская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо. От улицы Северное кольцо в южном направлении до улицы Красноармейская. От улицы Красноармейская (северная сторона) до речки Ащибулак.
Избирательный участок 26
Центр: город Алматы, улица Калининградская, 45 "Троллейбусный парк 3", телефон: 399-98-29
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Школьная (западная сторона) в северном направлении до переулка Школьная. По переулку Школьная (южная сторона) в западном направлении до улицы Бенберина. По улице Бенберина (западная сторона) в северном направлении до улицы Новая, по улице Новая (южная сторона) в западном направлении до улицы Алтынсарина. По улице Алтынсарина в южном направлении до переулка Школьная. По переулку Школьная в западном направлении до восточной границы микрорайона Акбулак. Вдоль восточной границы микрорайона Акбулак (восточная сторона) в южном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Каскеленская (восточная сторона).По улице Каскеленская в восточном направлении (северная стороны) до улицы Карпатская. По улице Карпатская (западная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Школьная.
Избирательный участок 27
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Шарипова, 38
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 154", телефон: 247-42-44

Шекарасы: Ысқақов көшесінен бастап Қарқара көшесімен шығыс бағытта Алпамыс көшесіне дейін. Алпамыс көшесінің бойымен шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінен Ұлжан-1 ықшамауданының шекералас жатқан жерінен оңтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесімен батыс бағытта Өтемісұлы көшесіндегі №73Б үйіне дейін. Өтемісұлы көшесімен солтүстік бағытта Қарқара көшесінің қиылысына дейін. Қарқара көшесімен батыс бағытта Наурыз көшесіне дейін. Наурыз көшесінен оңтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесінен батыс бағытта Ысқақов көшесіне дейін. Ысқақов көшесінен солтүстік бағытта Қарқара көшесіне дейін.
23 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ұлжан-1" ықшамауданы,Жалайыри көшесі, 48, "№152 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 381-95-03
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Үлкен Алматы каналының жағалауымен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін. Ащыбұлақ өзенімен оңтүстік бағытта Бозарал көшесіне дейін. Бозарал көшесінен (тақ жағы) батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
24 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы "Дархан" ықшамауданы, Х. Алтай көшесі, 24/1, "№ 25 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 385-36-62
Шекарасы: Үлкен Алматы каналынан бастап Үлкен Алматы өзенінің жағалауымен солтүстік бағытта Сабатаев көшесіне дейін. Сабатаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қаракөз көшесіне дейін. Қаракөз көшесінің солтүстік жағымен Ахметов көшесіне дейін. Ахметов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін. Үлкен Алматы каналы жағалауымен батыс бағытта Үлкен Алматы өзенінің қиылысына дейін.
25 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Заря Восток" ықшамауданы, Новая Садовая көшесі, 100А, "№ 151 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-02-15
Шекарасы: Красноармейская көшесінен (солтүстік жағы) Ащыбұлақ өзеніне дейін.Ащыбұлақ өзеніжағалауымен солтүстік бағытта Дұнған көшесіне дейін. Дұнған көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Красноармейская көшесіне дейін, Красноармейская көшесімен (солтүстік жағы) Ащыбұлақ өзенінің жағалауына дейін.
26 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Калининградская көшесі, 45, "№ 3 троллейбус паркі", телефон: 399-98-29
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Школьный көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Школьная тұйық көшесіне дейін. Школьнаятұйық көшемен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Бенберина көшесіне дейін, Бенберина көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағыттаНовый көшесіне дейін, Новый көшесімен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесімен оңтүстікке қарай Школьная тұйық көшесіне дейін, Школьная тұйық көшесімен батысқа қарай шығыстағы Ақбұлақ ықшамауданы шекарасына дейін. Ақбұлақ ықшамауданы шығыс шекарасының бойымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Рысқұлов көшесіне дейін. Рысқұлов көшесінен батысқа қарай Қаскелен көшесіне дейін (шығыс жағы), Қаскелен көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Карпатская көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан шығыс бағытта (солтүстік жағы) Школьная көшесіне дейін.
27 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақбұлақ" ықшамауданы,
Шарипов көшесі, 38, "№154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-42-44

Границы: От проспекта Рыскулова по улице Рустемова в северном направлении до улицы Шарипова. По улице Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим-2 и микрорайона Акбулак. От границы микрорайона Айгерим-2 и микрорайона Акбулак вдоль водоохраной полосы в южном направлении до улицы Абдрашулы. По улице Абдрашулы в южном направлении до улицы Отейбойдака. По улице Отейбойдака в юго-восточном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Рустемова.
Избирательный участок 28
Центр: город Алматы микрорайон Алгабас-6, 1/65
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 182", телефон: 254-78-93
Границы: Дома в микрорайоне Алғабас-6 № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16,1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/25, 1/26, 1/27, 1/29, 1/30, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44 полностью входят в избирательный участок.
Избирательный участок 29
Центр: город Алматы, микрорайон Кок-Кайнар, улица Мамбетова, 213 центр досуга "Атамура", телефон: 239-27-16
Границы: микрорайон Кок-Кайнар за исключением улиц Бесагаш, Басаркобыз, Акбастау.
Избирательный участок 30
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Утемисулы, 109
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 169", телефон: 263-75-29
Границы: От границы микрорайона Шанырак-1 и Шанырак-2 по улице Акын Сара в восточном направлении до речки Большая Алматинка. От улицы Акын Сара вдоль речки Большая Алматинка в северном направлении до улицы Алпамыс. От речки Большая Алматинка по улице Алпамыс (нечетная сторона) до улицы Каркара. По улице Каркара в западном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2. Вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2 в южном направлении до улицы Акын Сара.
Избирательный участок 31
Центр: город Алматы, микрорайон Курылысшы, улица Молодежная, 2А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 41", телефон: 278-89-78
Границы: От проспекта Рыскулова вдоль западной границы микрорайона Заря востока в северном направлении до северной границы микрорайона Курылысшы. Вдоль северной границы микрорайона Курылысшы в западном направлении до границы микрорайона Курылысшы и микрорайона Шанырак-1. Вдоль границы микрорайона Курылысшы и микрорайона Шанырак-1 в западном направлении до улицы Кокорай. По улице Кокорай (восточная сторона) в южном направлении до улицы Тумар. По улице Тумар (восточная сторона) в южном направлении до улицы Дорожная. От улицы Дорожная, включая дома № 39, 41, 43 по улице Монтажная, до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до западной границы микрорайона Заря востока.
Избирательный участок 32
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Ленина, 34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 171", телефон: 297-69-01
Границы: От улицы Байтерек по улице Бенберина в южном направлении до улицы Новая. По улице Новая в западном направлении до улицы Алтынсарина. По улице Алтынсарина в северном направлении до улицы Зангар. По улице Зангар в западном направлении до улицы Байтенова. По улице Байтенова в северном направлении до улицы Байтерек. По улице Байтерек в восточном направлении до улицы Бенберина.
Избирательный участок 33
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 202
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 26", телефон: 271-89-19

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Рүстемов көшесінің бойымен солтүстік бағытта, Шарипов көшесіне дейін.Шарипов көшесінің бойымен солтүстік бағытта Әйгерім-2 және Ақбұлақ ықшамаудандарының шекарасына дейін, Әйгерім-2 және Ақбұлақ ықшамаудандарының шекарасынан су қорғау аймағы жағалауымен оңтүстік бағытта Абдрашұлы көшесіне дейін, оңтүстік бағытта Өтейбойдақ көшесіне, Өтейбойдақ көшесі бойымен оңтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына, батыс бағытта Рүстемов көшесіне дейін.
28 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы каласы "Алғабас-6" ықшамауданы, 1/65, "№ 182 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 254-78-93
Шекарасы: Алғабас-6 ықшамауданындағы № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/25, 1/26, 1/27, 1/29, 1/30, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
29 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Көк-Қайнар" ықшамауданы, Мамбетов көшесі, 213, "Атамұра" демалыс орталығы , телефон: 239-27-16
Шекарасы: Көк-Қайнар ықшамауданы толығымен Бесағаш, Басарқобыз, Ақбастау көшелерін қоспағанда.
30 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-1" ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 109, "№169 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 263-75-29
Шекарасы: Оңтүстік шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасынан Ақын Сара көшесі бойымен шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Шығыс шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауымен Шаңырақ-1 ықшамауданының Ақын Сара көшесінен солтүстік бағытта Алпамыс көшесіне дейін. Солтүстік шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауынан Алпамыс көшесінің тақ жағымен Қарқара көшесіне дейін, Қарқара көшесі бойымен батыс бағытта Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасына дейін. Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін.
31 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Құрылысшы" ықшамауданы, Молодежная көшесі, 2А, "№ 41 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 278-89-78
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Заря Восток ықшамауданының батыс шекарасының бойымен (Құрылысшы ықшамауданының шығыс шекарасы) (батыс жағы) солтүстік бағытында Құрылысшы ықшамауданының солтүстік шекарасына дейін, Құрылысшы ықшамауданының солтүстік шекарасының бойымен (оңтүстік жағы) батыс бағытында Құрылысшы және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасына дейін, Құрылысшы және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасы бойымен (оңтүстік жағы) батыс бағытында Көкорай көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы), Көкорай көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытында Тұмар көшесіне дейін, Тұмар көшесімен(шығыс жағы) оңтүстік бағытында Дорожная көшесіне дейін, Дорожная көшесінен (Құрылысшы ықшамауданы) Монтажная көшесіндегі №39,41,43 үйлерді қоса Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытында Заря Восток ықшамауданының батыс шекарасына дейін.
32 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы, Ленин көшесі, 34, "№171 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 297-69-01
Шекарасы: Бәйтерек көшесінен бастап Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Новая көшесіне дейін. Новая көшесімен батыс бағытта Алтынсарин көшесіне дейін. Алтынсарин көшесімен солтүстік бағытта Заңғар көшесіне дейін. Заңғар көшесімен батыс бағытта Байтенова көшесіне дейін. Байтенова көшесімен солтүстік бағытта Байтерек көшесіне дейін. Байтерек көшесімен шығыс бағытта Бенберин көшесіне дейін.
33 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-2" ықшамауданы, Жанқожа батыр көшесі, 202, "№26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 271-89-19

Границы: От улицы Тоныкок по границе микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1 в северном направлении до улицы Алтын сака. По улице Алтын сака в западном направлении до речки Боралдай. По речке Боралдай в южном направлении до улицы Тоныкок. По улице Тоныкок в восточном направлении до границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1.
Избирательный участок 34
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 191
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "городская поликлиника 22", телефон: 271-89-73
Границы: От границы микрорайона Кок-Кайнар и микрорайона Шанырак-2 по улице Каркара в южном направлении до границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1. Вдоль границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1 в северном направлении до большого Алматинского канала. Вдоль большого Алматинского канала в западном направлении до озера Бент. От озера Бент в южном направлении вдоль границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар до улицы Каркара.
Избирательный участок 35
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 156", телефон: 248-41-47
Границы: От пересечения улицы Северное Кольцо и улицы Бекболата в северном направлении (западная сторона) по улице Бекболата до пересечения с улицей Фрунзе. Далее по улице Фрунзе (западная сторона) в северном направлении до улицы Шаган. Северная граница проходит по улице Шаган (южная сторона) в западном направлении до пересечения с улицей Красноармейская, далее граница идет по речке Теренкара в южном направлении (восточная сторона) до Большого Алматинского канала. Южная граница проходит по Большому Алматинскому каналу (северная сторона) до угла улицы Бекболата и улицы Северное кольцо.
Избирательный участок 36
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 181", телефон: 246-70-39
Границы: Дома микрорайона Аккент: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 полностью входят в избирательный участок.
Избирательный участок 37
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 178", телефон: 254-78-86
Границы: От улицы Момышулы по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Сухамбаева. По улице Сухамбаева (восточная сторона) в северном направлении до улицы Казтуган Жырау. По улице Казтуган Жырау (северная сторона) в западном направлении до улицы Омарова. По улице Омарова в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Момышулы.
Избирательный участок 482
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 73
"Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва", телефон: 248-68-74

Шекарасы: Тоныкөк көшесінен Шаңырақ -2 ықшамауданымен Шаңырақ-1 ықшамауданы шекарасы арқылы солтүстік бағытта. Алтынсақа көшесіне дейін. Алтынсақа көшесі бойымен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін. Боралдай өзенімен оңтүстік бағытта Тоныкөк көшесіне дейін. Тоныкөк көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ -2 мен Шаңырақ -1 ықшамауданының шекарасына дейін.
34 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-2" ықшамауданы,
Жанқожа батыр көшесі, 191, "№ 22 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 271-89-73
Шекарасы: Оңтүстік шекарасы Көк-Қайнар ықшамауданы және Шаңырақ-2 ықшамауданы шекарасынан оңтүстік бағытқа Қарқара көшесінің бойымен Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамауданы шекарасына дейін. Шаңырақ-2 ықшамауданы және Шаңырақ-1 ықшамауданы шекарасы бойымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін. Үлкен Алматы каналының бойымен батыс бағытта Бент көліне дейін. Бент көлінен бастап оңтүстік бағытта Шаңырақ-2, Көк-Қайнар ықшамауданы шекараларының бойымен Қарқара көшесіне дейін.
Шығыс шекарасы Қарқара көшесінен және Шаңырақ-1 ықшамауданынан батыс бағытта. (Көк-Қайнар).
35 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Өжет" ықшамауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 248-41-47
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесі мен Бекболат көшесі қиылысынан бастап солтүстік бағытта (батыс жағы) Бекболат көшесімен Фрунзе көшесінің қиылысына дейін. Фрунзе көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Шаған көшесіне дейін.
Солтүстік шекарасы Шаған көшесінен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Красноармейская көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Тереңқара өзенінің бойымен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін. Оңтүстік шекарасы Үлкен Алматы каналының бойымен (солтүстік жағы) Бекболат көшесі мен Солтүстік айналым көшесінің қиылысына дейін.
36 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақкент" ықшамауданы, 19
"№ 181 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 246-70-39
Шекарасы: Ақкент ықшамауданындағы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
37 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақбұлақ" ықшамауданы, Суаткөл көшесі, 41, "№ 178 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 254-78-86
Шекарасы: Момышұлы көшесінен Райымбек даңғылы бойымен (солтүстік жағы), батыс бағытта Суханбаев көшесіне дейін. Суханбаев көшесі бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Қазтұған Жырау көшесіне дейін , Қазтұған Жырау көшесі бойымен батыс бағытта Омаров көшесіне дейін (солтүстік жағы), Омаров көшесі бойымен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін (шығыс жағы), Рысқұлов даңғылы бойымен шығыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін (оңтүстік жағы).
482 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-1" ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 73, "Олимпиада резервінің Республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі", телефон: 248-68-74

Границы: От улицы Искакова по улице Акын Сара в восточном направлении до улицы Наурыз. По улице Наурыз в северном направлении до улицы Каркара. По улице Каркара в восточном направлении до дома № 107 по улице Утемисулы. По улице Утемисулы в южном направлении до улицы Акын Сара. По улице Акын Сара в восточном направлении до границы с микрорайоном Улжан-1. По границе между микрорайоном Шанырак-1 и микрорайоном Улжан-1 (по речке Большая Алматинка) в южном направлении По улице Косагаш в западном направлении до границы с микрорайоном Шанырак-2. По границе с микрорайоном Шанырак-2 до улицы Искакова и улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1.
Избирательный участок 483
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыри, 34
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника 23", телефон: 338-66-75
Границы: От реки Ащибулак вдоль большого Алматинского канала в восточном направлении до реки Теренкара. По реке Теренкара в южном направлении до границы золоотвала. Вдоль границы золоотвала в южном направлении до высоковольтной линии. По высоковольтной линии в западном направлении до реки Большая Алматинка. По реке Большая Алматинка в северном направлении до улицы Бозарал. По улице Бозарал (четная сторона) в восточном направлении до реки Ащибулак. По реке Ащибулак в северном направлении до большого Алматинского канала.
Избирательный участок 484
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159
"Центральный государственный архив города Алматы",
телефон: 254-78-85
Границы: От проспекта Райымбека по улице Момышулы до улицы Чуланова. По улице Чуланова в северо-восточном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до улицы Чуланова. Многоэтажные дома № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157 полностью входят в избирательный участок.
Избирательный участок 485
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би, 16
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 185", телефон: 385-34-06
Границы: От улицы Конаева по улице Аксайская в южном направлении до улицы Жастар. По улице Жастар в западном направлении до улицы Центральная. По улице Центральная в северном направлении до улицы Желтоксан. По улице Желтоксан в северном направлении до улицы Конаева. По улице Конаева в восточном направлении до улицы Аксайская.
Избирательный участок 486
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Мектеп, 6 Б
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 184", телефон: 385-34-05
Границы: От улицы Желтоксан по улице Орталык в северном направлении до улицы Айналмалы. По улице Айналмалы в северном направлении до улицы Курылыс. По улице Курылыс в восточном направлении до улицы Тауелсиздик. По улице Тауелсиздик в восточном направлении до улицы Желтоксан. По улице Желтоксан в южном направлении до улицы Молдагуловой. По улице Молдагуловой до улицы Абая. По улице Абая в северном направлении до улицы Якупова. По улице Якупова в восточном направлении до улицы Аксай. От улицы Якупова по улице Аксай в южном направлении до улицы Конаева. По улице Конаева в западном направлении до улицы Желтоксан. По улице Желтоксан в южном направлении до улицы Орталык.
Избирательный участок 487
Центр: город Алматы, микрорайон Рахат, улица Байжанова, 1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 196", телефон: 385-33-97
Границы: микрорайоны Рахат и Мадениет полностью.
Избирательный участок 488
Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай, улица Момышулы, 56
Коммунальное государственное учреждение "№ 39 гимназия", телефон: 387-85-40
Границы: От улицы Космонавтов по улице Дачная (четная сторона) в южном направлении до улицы Коктем. По улице Коктем в западном направлении до улицы Арыс. По улице Арыс в северном направлении до улицы Космонавтов. По улице Космонавтов в восточном направлении до улицы Дачная.
Избирательный участок 524
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Ленина, 34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 149", телефон: 247-04-44

Шекарасы: Ысқақов көшесінен Ақын Сара көшесі арқылы шығыс бағытта Наурыз көшесіне дейін. Наурыз көшесімен солтүстік бағытта Қарқара көшесіне дейін. Қарқара көшесімен шығыс бағытта Өтемісұлы көшесіндегі № 107 үйіне дейін. Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесімен шығыс бағытта Ұлжан-1 ықшамауданының шекарасына дейін. Шаңырақ-1 және Ұлжан-1 ықшамаудандары шекарасы қиылысынан (Үлкен Алматы өзенімен) оңтүстік бағытта Қосағаш көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 ықшамауданы шекарасына дейін. Шаңырақ-2 ықшамауданы шекарасынан Шаңырақ-1 ықшамауданындағы Ысқақов және Ақын Сара көшесіне дейін.
483 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ұлжан-1" ықшамауданы,
Қ. Жалайыри көшесі, 34, "№ 23 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 338-66-75
Шекарасы: Ащыбұлақ өзенінен Үлкен Алматы каналымен шығыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін. Тереңқара өзеніменоңтүстік бағытта золоотвал шекарасына дейін. Золоотвал шекарасы бойымен оңтүстік бағытта жоғарғы кернеулі электр желісіне дейін. Жоғарғы кернеулі электр желісінен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзені жағалауымен солтүстік бағытта Бозарал көшесіне дейін. Бозарал көшесінен (жұп жағы) шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін. Ащыбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
484 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақбұлақ" ықшамауданы, Шуланов көшесі, 159, Алматы қаласының орталық мемлекеттік мұрағаты, телефон: 254-78-85
Шекарасы: Райымбек даңғылынан бастап Момышұлы көшесімен Шуланов көшесіне дейін. Шуланов көшесі бойымен солтүстік– шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылы бойымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесінен оңтүстік бағытта Шуланов көшесіне дейін. № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
485 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алғабас" ықшамауданы, Бәйдібек би көшесі, 16, №185 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 385-34-06
Шекарасы: Ақсай көшесімен Қонаев көшесінің қиылысынан бастап оңтүстік бағытта Ақсай көшесі бойымен Жастар көшесіне дейін, Батыс бағытта Жастар көшесі бойымен Орталық көшесіне дейін. Орталық көшесі бойымен солтүстік батыс бағытта Желтоқсан көшесіне дейін. Желтоқсан көшесі бойымен солтүстік бағытта Қонаев көшесіне дейін. Қонаев көшесі бойымен шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін.
486 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Теректі" ықшамауданы, Мектеп көшесі, 6 "Б", "№184 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 385-34-05
Шекарасы: Оңтүстік шекарасыЖелтоқсан көшесімен Орталық көшесінің қиылысынан Орталық көшесі бойымен солтүстік бағытта Айналмалы көшесіне дейін. Батыс шекарасыАйналмалы көшесі бойымен солтүстік бағытта Құрылыс көшесіне дейін. Солтүстік шекарасы Құрылыс көшесі бойымен шығыс бағытта Тәуелсіздік көшесіне дейін. Тәуелсіздік көшесі бойымен шығыс бағытта Желтоксан көшесіне дейін. Желтоқсан көшесі бойымен оңтүстік бағытта Молдағұлова көшесіне дейін. Молдағұлова көшесінің бойымен Абай көшесіне дейін. Абай көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Якупов көшесіне дейін. Якупов көшесінің бойымен шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін. Шығыс шекарасы Ақсай көшесі мен Якупов көшелерінің қиылысынан Ақсай көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Қонаев көшесіне дейін. Қонаев көшесінің бойымен батыс бағытта Желтоқсан көшесіне дейін. Желтоқсан көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін.
487 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы,"Рахат" ықшамауданы, Байжанов көшесі, 1, "№196 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 385-33-97
Шекарасы: Рахат және Мәдениет ықшамаудандары толығымен кіреді.
488 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы,"Боралдай" ықшамауданы, Момышұлы көшесі, 56, "№39 гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 387-85-40
Шекарасы: Космонавттар көшесімен Дачная көшесі арқылы (жұп жағы) оңтүстік бағытта Көктем көшесіне дейін. Көктем көшесінен батыс бағытта Арыс көшесіне дейін. Арыс көшесінен солтүстік бағытта Космонавттар көшесіне дейін. Космонавттар көшесінің бойымен шығыс бағытта Дачная көшесіне дейін.
524 Сайлау учаскісі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы, Ленин көшесі, 34, "149 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-04-44

Границы: От улицы Ырысты микрорайона Курылысшы по улице Набережная в западном направлении до улицы Школьная. По улице Школьная в северном направлении до переулка Школьная (односторонняя улица в западном направлении). По переулку Школьная в западном направлении до дома № 81 улицы Бенберина. По улице Бенберина в северном направлении до улицы Заречная микрорайона Кок-кайнар. По улице Заречная в восточном направлении до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2. По улице Аубакирова (восточная сторона)в южном направлении до улицы Строительная. По улице строительная в южном направлении до улицы Набережная.
Избирательный участок 525
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Ленина, 34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 171", телефон: 297-61-14
Границы: От дома № 44 улицы Байтенова по улице Байтенова в северном направлении до улицы Байтерек. По улице Байтерек в восточном направлении до улицы Бенберина. По улице Бенберина в северном направлении до границы микрорайона Кок-Кайнар. По границе микрорайона Кок-Кайнар в западном направлении до реки Боралдай. Вдоль реки Боралдай в южном направлении до улицы Жана гасыр. По улице Жана гасыр в восточном направлении до улицы Байтенова.
Избирательный участок 526
Центр: город Алматы, микрорайон "Теректи", улица Мектеп, 6 Б
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 184", телефон: 385-33-89
Границы: Начиная с пересечения улиц Аксайская и Орталык, с улицы Орталык в юго-западном направлении до проспекта Райымбека. По проспекту Райымбека до квартала Жетысу. Вдоль квартала Жетысу в северном направлении до улицы Жас отау. По улице Жас отау в восточном направлении до улицы Айналмалы. По улице Айналмалы в южном направлении до улицы Орталык. По улице Орталык в юго-восточном направлении до улицы Аксайская.
Избирательный участок 527
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би, 16
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 185", телефон: 385-33-81
Границы: От улицы Момышулы по проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Аксайская. От проспекта Рыскулова по улице Аксайская до улицы Достык. От улицы Аксайская по улице Достык (северная сторона) в западном направлении до улицы Алатау. По улице Алатау в южном направлении до улицы Жетысу. По улице Жетысу (северная сторона) в западном направлении до границы Карасайского района Алматинской области. По границе Карасайского района Алматинской области в северном направлении до границы микрорайона Мадениет. По границе микрорайона Мадениет до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до проспекта Рыскулова (не включая жилой комплекс "Нуркент" микрорайона Алгабас-1).
Избирательный участок 528
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би, 16
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 185", телефон: 307-93-16
Границы: От улицы Аксайская по улице Достык в западном направлении до улицы Алатау. По улице Алатау в южном направлении до границы Карасайского района Алматинской области. Вдоль границы Карасайского района Алматинской области в южном направлении до улицы Желтоксан. По улице Желтоксан в южном направлении до улицы Конаева. По улице Конаева в восточном направлении до улицы Аксайская. По улице Аксайская в северном направлении до улицы Достык.
Избирательный участок 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159
"Центральный государственный архив города Алматы", телефон: 254-78-83
Границы: От улицы Момышулы по проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Шарипова. По улице Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим. По границе микрорайона Айгерим в западном направлении до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок 530
Центр: город Алматы, микрорайон Алғабас-6, 1/65
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 182", телефон: 254-78-82

Шекарасы: Құрылысшы ықшамауданындағы Ырысты көшесінен Набережная көшесімен батыс бағытта Школьная көшесіне дейін. Школная көшесімен солтүстік бағытта тұйық көшеге дейін, (батыс бағыттағы бір бағыттағы көше). Школьная тұйық көшесімен батыс бағытта Бенберин көшесіндегі №81 үйіне дейін. Бенберина көшесімен солтүстік бағытта Көк-қайнар ықшамауданындағы Заречная көшесіне дейін. Заречная көшесінен шығыс бағытта Шаңырақ-2 ықшамауданындағы Әубәкиров көшесіне дейін. Әубәкиров көшесінен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінен оңтүстік бағытта Набережный көшесіне дейін.
525 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы, Ленин көшесі, 34, "№ 171 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 297-61-14
Шекарасы: Байтенов көшесіндегі №44 үйден бастап (батыс жағы) солтүстік бағытта Бәйтерек көшесіне дейін Бәйтерек көшесіменшығыс бағытта Бенберин көшесіне дейін. Бенберин көшесімен солтүстік бағытта Көк-Қайнар ықшамауданы шекарасына дейін. Көк-Қайнар ықшамауданы шекарасынан батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін. Боролдай өзенінің бойымен оңтүстік бағытта Жаңа ғасыр көшесіне дейін, Жаңа ғасыр көшесімен шығыс бағытта Байтенов көшесіне дейін.
526 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Теректі" ықшамауданы, Мектеп көшесі, 6Б, "№184 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 385-33-89
Шекарасы: Ақсай көшесімен Орталық көшесінің қиылысынан бастап , оңтүстік-батыс бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылы бойымен Жетісу кварталына дейін. Жетісу кварталы шегарасы бойымен Солтүстік бағытта Жас Отау көшесіне дейін. Жас Отау көшесі бойымен шығыс бағытта Айналмалы көшесіне дейін. Айналмалы көшесі бойымен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін. Орталық көшесі бойымен оңтүстік-шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін.
527 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алғабас" ықшамауданы, Бәйдібек би көшесі, 16, "№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 385-33-81
Шекарасы: Оңтүстік шекарасы Рысқұлов даңғылы мен Момышұлы көшесінің қиылысынан Рысқұлов даңғылының бойымен батыс бағытта Ақсай көшесіне дейін. Рысқұлов даңғылынан Ақсай көшесінің бойымен Достық көшесінің қиылысына дейін. Ақсай көшесімен Достық көшесінің қиылысынан Достық көшесінің бойымен батыс бағытта (солтүстік жағы) Алатау көшесіне дейін. Алатау көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Жетісу көшесіне дейін. Жетісу көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Алматы облысы, Қарасай ауданының шекарасына дейін. Батыс шекарасы Алматы облысы, Қарасай ауданы шекарасының бойымен солтүстік бағытта Мәдениет ықшамауданының шекарасына дейін. Солтүстік шекарасы Мәдениет ықшамауданының шекарасы бойымен шығыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін. Шығыс шекарасы Момышұлы көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. (Алғабас-1 ықшамауданы, "Нұркент" тұрғын-үй кешенін қоспағанда)
528 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алғабас" ықшамауданы, Бәйдібек би көшесі, 16, "№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 307-93-16
Шекарасы: Солтүстік шекарасы Ақсай көшесі мен Достық көшесінің қилысынан Достық көшесінің бойымен батыс бағытта Алатау көшесінің қиылысына дейін. Алатау көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Алматы облысы Қарасай ауданының шекарасына дейін. Батыс шекарасы Алматы облысы Қарасай ауданының шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Желтоқсан көшесіне дейін. Желтоқсан көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Қонаев көшесінің қиылысына дейін. Оңтүстік шекарасы Желтоқсан көшесі мен Қонаев көшесінің қиылысынан Қонаев көшесі бойымен солтүстік бағытта Ақсай көшесіне дейін. Шығыс шекарасы Қонаев көшесі мен Ақсай көшесінің қиылысынан Ақсай көшесінің бойымен солтүстік бағытта Достық көшесінің қиылысына дейін.
529 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақбұлақ" ықшамауданы, Шуланов көшесі,159, "Алматы қаласының орталық мемлекеттік мұрағаты", телефон: 254-78-83
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы бойымен батыс бағытта Момышұлы көшесінен Қасым Шарипов көшесіне дейін, Қасым Шарипов көшесі бойымен солтүстік бағытта Айгерім ықшамауданының шегарасына дейін, Айгерім ықшамауданы шегарасы бойымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесі бойымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
530 Саулау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алғабас-6" ықшамауданы,19, "№182 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 254-78-82

Границы: микрорайон Алғабас-6, дома № 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80,1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92, 117, 1/,45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180 полностью входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 531
центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 181", телефон: 246-70-47
Границы: дома в микрорайоне Аккент: № 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 56, 57, 58, 61, 63, 71 и дома в микрорайоне Акбулак: № 5, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок 532
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 179", телефон: 249-91-21
Границы: От улицы Шарын по переулку Гагарина (восточная сторона)в северном направлении вдоль болота до границы с микрорайоном Карасу. По границе с микрорайоном Карасу до северной границы Потребительского кооператива собственников домов "Птицевод". По северной границе Потребительского кооператива собственников домов "Птицевод" до улицы № 8. По улице № 8 в восточном направлении до улицы Высоковольтная. От улицы Высоковольтная по высоковольтной линии, далее по границе торгового центра "Кенжехан" в южном направлении до пересечения улиц Тамгалы и Сенгирбаева. По улице Сенгирбаева в западном направлении, далее по переулку Шарын до переулка Гагарина.
Избирательный участок 533
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 180", телефон: 385-33-75
Границы: Микрорайоны Шанырак-5, Саялы (частный сектор), дачи "Радуга" полностью, и улицы Бесагаш, Басаркобыз, Акбастау микрорайона Коккайнар.
Избирательный участок 534
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 202
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 26", телефон: 248-68-33
Границы: От границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар по улице Алтынсака в восточном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2. Вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2 в северном направлении до улицы Каркара. От улицы Каркара в западном направлении до границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар. По границе микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар в южном направлении до улицы Алтынсака.
Избирательный участок 535
Центр: город Алматы, микрорайон Заря Востока, улица Биянху, 87
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 150", телефон: 245-00-25
Границы: От улицы Северное кольцо по улице Уйгурская (северная сторона) в западном направлении до дамбы золоотвала Теплоэлектроцентраль-1. По границе дамбы золоотвала Теплоэлектроцентраль-1 в западном направлении до границы микрорайона Улжан-2. По границе микрорайона Улжан-2 (восточная сторона) в северном направлении до большого Алматинского канала. Вдоль большого Алматинского канала (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо. Вдоль улицы Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до улицы Уйгурская.
Избирательный участок 545
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас-1, дом 6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Театр традиционного искусства" Алатау", телефон: 398-85-36
Границы: От улицы Момышулы по проспекту Рыскулова до речки Каргалы. По речке Каргалы в северном направлении до улицы Акын Сара. По улице Акын Сара в восточном направлении до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок 546
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас-6, дом 371/3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника 29", телефон 351-29-16.

Шекарасы: Алғабас-6 ықшамауданындағы № 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80,1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92, 117, 1/,45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
531 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақкент" ықшамауданы,19, "№181 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 246-70-47
Шекарасы: Ақкент ықшамауданындағы:№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 56, 57, 58, 61, 63, 71 үйлері және Ақбұлақ ықшамауданындағы № 5,6,7,8,9 үйлері.
532 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарасу" ықшамауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8, "№179 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 249-91-21
Шекарасы: Шарын көшесінен бастап Гагарин тұйық көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта саздың бойымен Қарасу ықшамауданы шекарасына дейін. Қарасу ықшамауданы шекарасының бойымен "Птицевод" Үй иелерінің тұтынушылар кооперативының солтүстік шекарасына дейін. "Птицевод" Үй иелерінің тұтынушылар кооперативының солтүстік шекарасынан №8 көшесіне дейін. №8 көшесімен шығыс бағытта Высковольтная көшесіне дейін. Высковольтная көшесімен Жоғары электр желісі бойымен, ары қарай "Кенжехан" сауда Орталығы шекарасының бойымен оңтүстік бағытта Тамғалы және Сенгірбаев көшесінің қиылысына дейін барады. Оңтүстік шекара Сенгірбаев көшесінің бойымен батыс бағытта, ары қарай Шарын кіші көшесі бойымен Шарын көшесі және Гагарин кіші көшесінің қиылысы шекарасына дейін (солтүстік жағы).
533 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Саялы" ықшамауданы, Аққайнар көшесі, 7, "№180 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 385-33-75
Шекарасы: Шанырақ-5, Саялы (жер үйлері) ықшамаудандары, Радуга саяжайытолығымен және Көкқайнар ықшамауданындағы Бесағаш, Басарқобыз, Ақбастау көшелері.
534 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-2" ықшамауданы,
Жанқожа батыр көшесі, 202, "№26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 248-68-33
Шекарасы: Шаңырақ-1 және Көк- қайнар ықшамауданының шекарасымен Алтынсақа көшесінің бойымен шығыс бағытта Шаңырақ -1 мен Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасына дейін. Шаңырақ-1 мен Шаңырақ-2 ықшамауданының ауданының шекарасының боймен солтүстік бағытта Қарқара көшесіне дейін. Қарқара көшесінің бойымен батыс бағытта Көк-қайнармен Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасына дейін. Көк-қайнармен Шаңырақ-2 ықшамауданың шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Алтынсақа көшесіне дейін.
535 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Заря Восток" ықшамауданы, Биянху көшесі, 87, "№150 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-00-25
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен Ұйғыр көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытында 1-Жылу электр орталығы золоотвал дамбасына дейін. 1-Жылу электр орталығы золоотвал дамбасынын бойымен (Ұлжан-2 ықшамауданының шекарасы шығыс жағы) солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін(шығыс жағы), Үлкен Алматы каналы бойымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік көшесіне шоссесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Ұйғыр көшесіне дейін.
545 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас-1 ықшамауданы, №6 үй, "Алатау" дәстүрлі өнер театры" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны, телефон: 398-85-36.
Шекарасы: Момышұлы көшесінен бастап Рысқұлов даңғылымен Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенімен солтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесімен шығыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін. Момышұлы көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
546 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас-6 ықшамауданы, №371/3 үй "№29 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 351-29-16

Границы: дома в микрорайон Алгабас-6 № 1/135, 1/136, 1/139, 1/141,1/142, 1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/160, 1/161, 1/165, 1/167, 1/168.
Избирательный участок 547
Центр: город Алматы, микрорайон Дархан, улица Х.Алтая, 24/1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника 25", телефон: 385-36-62
Границы: От большого Алматинского канала по восточной стороне улицы Ахметова в северном направлении до улицы Каракоз. По южной стороне улицы Каракоз до улицы Сабатаева. По северной стороне улицы Сабатаева в западном направлении до реки Большая Алматинка. По реке Большая Алматинка в северном направлении до границы с Илийским районом Алматинской области. По границе с Илийским районом в восточном направлении до пересечения с речкой Теренкара. По речке Теренкара в южном направлении до большого Алматинского канала. По большому Алматинскому каналу до улицы Ахметова.
Избирательный участок 548
Центр: город Алматы, микрорайон "Курылысшы", улица Молодежная, 2А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 41", телефон: 243-59-12
Границы: От улицы Зеленая по улице Ырысты в северном направлении до улицы Строительная. По улице Строительная до улицы Аубакирова. По улице Аубакирова до улицы Бирлик. По улице Бирлик в восточном направлении до улицы Утемисулы. По улице Утемисулы в южном направлении до улицы Кокорай. По улице Кокорай до улицы Зеленая. По улице Зеленая в западном направлении до улицы Ырысты (южная граница).
Избирательный участок 549
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, д.48
Коммунальное государственное учреждение Общеобразовательная школа 156, 298-13-63
Границы: От улицы Северное кольцо по улице Бекболата (восточная сторона) в северном направлении до улицы Новостройка. По улице Новостройка в северо-восточном направлении до улицы Тауасарова (улица Новостройка не входит). По улице Тауасарова (четная сторона) в восточном направлении до переулка Сенгирбаева. По переулку Сенгирбаева в южном направлении, далее по территории торгового центра "Арлан" до улицы Северное Кольцо. По улице Северное кольцо (северная сторона) в западном направлении до улицы Бекболата.
Избирательный участок 550
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 180", телефон: 385-33-75
Границы: Дома микрорайона Саялы: №1, 2, 3, 4,5, 6,7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 67, 68, 69, 70, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 89, 90 полностью входят в избирательный участок.

Шекарасы: Алғабас-6ықшамауданы №1/135, 1/136, 1/139, 1/141, 1/142, 1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/160, 1/161, 1/165, 1/167, 1/168 үйлер.
547 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Дархан ықшамауданы, Х.Алтай көшесі, 24/1 үй, "№25 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 385-36-62
Шекарасы: Үлкен Алматы каналынан бастап Ахметов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қаракөз көшесіне дейін. Қаракөз көшесінің оңтүстік жағымен Сабатаев көшесіне дейін.Сабатаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінен бастап солтүстік бағытта Алматы облысы Іле ауданының шекарасына дейін. Іле ауданының шекарысы бойымен шығыс бағытта Тереңқара өзенінің қиылысына дейін. Тереңқара өзенімен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін. Үлкен Алматы каналынан Ахметов көшесіне дейін.
548 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрылысшы ықшамауданы, Молодежный көшесі, 2А, "№41 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 243-59-12
Шекарасы: Зеленая көшесінен Ырысты көшесімен солтүстік бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесімен Әубәкіров көшесіне дейін. Әубәкіров көшесімен Бірлік көшесіне дейін. Бірлік көшесімен шығыс бағытта Өтемісұлы көшесіне дейін. Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Көкорай көшесіне дейін. Көкорай көшесімен Зеленая көшесіне дейін. Зеленая көшесімен батыс бағытта Ырысты көшесіне дейін (оңтүстік шекарасы).
549 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Әуезов көшесі, 4 үй, "№156 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 298-13-63
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен бастап Бекболат көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Новостройка көшесіне дейін. Новостройка көшесімен солтүстік-шығыс бағытта Тауасаров көшесіне дейін. (Новостройка көшесі кірмейді) Тауасаров көшесімен (жұп жағы) шығыс бағытта Сеңгірбаев тұйық көшесіне дейін. Сеңгірбаев тұйық көшесімен оңтүстік бағытта, әрі қарай "Арлан" сауда орталығының аумағымен Солтүстік айналым көшесіне дейін. Солтүстік айналым көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Бекболат көшесіне дейін.
550 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы ықшамауданы, Аққайнар көшесі, 7, "№180 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 385-33-75
Шекарасы: Саялы ықшамауданы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 67, 68, 69, 70, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 89, 90 үйлер.