О внесении изменений в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 16 марта 2017 года № 06-01/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 7 апреля 2017 года № 1367. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 06-01/03
Сноска. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11.04.2019 № 06-01/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 января 2011 года № 873, опубликованного в газетах "Алматы Ақшамы" 10 февраля 2011 года № 15-16 и "Вечерний Алматы" от 10 февраля 2011" года № 20-21) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 366, 367, 368, 404, 406, 412, 420 согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию данного нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы и обеспечить официальное размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района Ч. Бескемпирова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района Е. Жилкибаев
Приложение к решению акима
Медеуского района города
Алматы
от 16 марта 2017 года № 06-01/2
Избирательный участок № 366
Центр: общеобразовательная школа № 64, 050007, город Алматы,
улица Оренбургская, 17.
В границах: от реки Абылгазы (Солоновка) на северо-восток по переулку Полевому, далее по улице Брянская (южная сторона) до ВОАД; по ВОАД северо-восточном направлении до улицы Целиноградская; по улице Целиноградская по южном направлении до улицы Карбышева; по улице Карбышева в западном направлении до улицы 3 Марта в южном направлении до улицы Уразбаева; по улице Уразбаева в западном направлении до улицы Истомина; по улице Истомина в северном направлении до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака в западном направлении до реки Широкая щель; по улице Украинская на юг (западная сторона) до улицы Овражная; по улице Овражная на запад (северная сторона) до реки Абылгазы (Солоновка); по восточной стороне русла реки Абылгазы (Солоновка) на север до переулка Полевого.
Избирательный участок № 367
Центр: школа – гимназия № 53, 050007, город Алматы,
улица Глубокая, 18.
В границах: от реки Абылгазы (Солоновка) по улице Овражная на восток (южная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на север (восточная сторона) до улицы Рудзутака, по улице Рудзутака на северо–восток (юго-восточная сторона) до улицы 3 Марта, по улице 3 Марта на юго–восток (юго–западная сторона) до северной границы кладбище Кенсай; по западной стороне кладбище Кенсай до ул. Сарсенбаева дома 36 А и 27. По западной части с улицы Сарсенбаева до улицы Шокая дома 136 и 99; на юг (западная сторона) до дома 23 б улицы Пензенская; от дома 23 б по улице Пензенской на запад по южной границе домов № 134,136,138,140,142 улицы Шухова (северная сторона), до северного склона горы Кок–Тобе, по северному склону горы Кок–Тобе до реки Абылгазы (Солоновка); по руслу реки Абылгазы (Солоновка) на север (восточная сторона) до улицы Овражная.
Избирательный участок № 368
Центр: школа–гимназия № 53, 050007, город Алматы,
улица Глубокая, 18.
В границах: от улицы Шокая дом 99 по восточной направление до улицы Сарсенбаева дома 36В и 29; по створу южной границы кладбища "Кенсай" по кладбище Кенсай; по границе города, включая садоводческое общество Широкая Щель, до створа русла реки Абылгазы (Солоновка); от створа русла реки Абылгазы (Солоновка), вдоль склона холма урочища Широкая Щель на северо-запад (северо–восточная сторона) до восточных границ участков домов № 1/77, 1/73 по улице Космодемьянской микрорайона Кок–Тобе; от дома № 1/77 улицы Космодемьянской микрорайона Кок–Тобе на север (восточная сторона) до русла реки Абылгазы (Солоновка), исключая дома по улице Космодемьянской микрорайона Кок–Тобе; от русла реки Абылгазы (Солоновка) на северо – восток по северному склону горы Кок–Тобе, далее по южной границе домов № 134,136,138,140,142 по улице Шухова до дома 23 б по улице Пензенская; от дома 23б по северной направлении до улицы Шокая дома 99 и 136.
Избирательный участок № 404
Центр: общеобразовательная школа № 99, 050019, город Алматы,
улица Иштван Коныра, 53.
В границах: от улицы 3 Марта по улице Карбышева по восточном направлении до улицы Целиноградская; по южной стороне улица Целиноградская до улицы Рудзутака в восточном направлении до улицы Малая Бригадная; по улице Малая Бригадная в северном направлении до улицы Морозова, на северо-восток (юго-восточная сторона, до улицы Жиренше; по улице Жиренше в северном направлении до улицы Казыгурт; по улице Казыгурт в восточном направлении до улицы Акжайык; по улице Акжайык южном направлении до улицы Алатау, по улице Алатау западном направлении до улицы Бишкек; в створе улицы Бишкек микрорайона Думан на юг (западная сторона) до пересечения русла реки Тиксай с границей города; по руслу реки Тиксай на северо–запад (северо–восточная сторона), включая дома по улице Коныра Иштван, находящиеся с восточной стороны русла реки Тиксай до северной границы кладбища "Кенсай"; вдоль северной границы кладбища "Кенсай" на запад до улицы Истомина; до улице 3 Марта; по улице 3 Марта на север-запад до улицы Карбышева.
Избирательный участок № 406
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская
многопрофильная клиническая больница", 050019, город Алматы,
улица Демченко, 83А.
В границах: от Талгарского тракта по улице Жиренше микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на запад (северная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на северо западном направлении до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на запад (северная сторона) до улицы Целиноградская; по улице Целиноградской на северо–запад (северо–восточная сторона) до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Халиуллина; по улице Халиуллина, затем по Талгарскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан.
Избирательный участок № 412
Центр: школа – гимназия № 172, 050064, город Алматы,
микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15.
В границах: от улицы Жиренше микрорайона Думан по Талгарскому тракту на восток (южная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан; по улице Болашак микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан; по улице Каркаралы микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Акмешит микрорайона Думан; по улице Акмешит микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы 10-летие Независимости; по улице 10-летие Независимости северо-восточном направлении до улицы 10-летие независимости дом № 74; от дома № 74 по улице 10-летие Независимости на южном направлении до улицы Келес микрорайон Думан (северная сторона); по улице Келес микрорайон Думан на южном направлении до дома № 57 улица Алатау микрорайон Думан-1; по улице Алатау микрорайон Думан-1 на западном направлении до улицы Акмешит; по улице Акмешит в западном направлении до улицы Бишкек, по улице Бишкек на северном направлении до улицы Алатау; по улице Алатау северо-восточном направлении до улицы Акжайык; по улице Акжайык в северном направлении до Казыгурт; по улице Казыгурт на юго западном направлении до улицы Жиренше микрорайон Думан до Талгарского тракта.
Избирательный участок № 420
Центр: школа–гимназия № 172, 050064, город Алматы,
микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15.
В границах: от Талгарского тракта по улице Болашак микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан; по улице Каркаралы микрорайона Думан на восток (северная сторона) до улицы Акмешит микрорайона Думан; по улице Акмешит микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы 10-летие Независимости; по улице 10-летие Независимости на запад (южная сторона) до дома № 67 по улице 10-летие Независимости; от дома № 67 по улице 10-летие Независимости на южном направлении до дома № 75 улица Боровое микрорайон Думан по южном направлении по улице Нура до улицы Алатау; по улице Алатау на запад (южная сторона) до улицы Акмешит; по улице Акмешит в южном направлении до дома № 42 по улице Акмешит; по улице Акмешит в западном направлении до улицы Бишкек; по улице Бишкек на юг (восточная сторона) до границы города; вдоль границы города до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго-запад (юго-восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан.

Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы "Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-4/01 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 06-01/2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 1367 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 06-01/03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 11.04.2019 № 06-01/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қырқүйегіндегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы "Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-4/01 шешімінің қосымшасына (2011 жылғы 17 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 873 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы 15-16 және "Вечерний Алматы" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 20-21 санында жарияланған) осы қосымшасына қосымшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы сайлау учаскелері № 366, 367, 368, 404, 406, 412, 420 шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізіліп, осы шешім интернет-ресурста ресми түрде орналасуы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімі аппаратының басшысы Ч. Бескемпировқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.інен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа е
нМедеу ауданының әкімі Е. Жылқыбаев
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2017 жылғы ___ _______
№______
№ 01-4/01 шешіміне
қосымша
№ 366 сайлау учаскесі
Орталығы: № 64 жалпы білім беретін мектеп, 050007, Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17.
Шекаралары: Абылғазы (Солоновка) өзенінен Полевой қиылысымен солтүстік-шығысқа қарай, әрі қарай Брянская көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Шығыс Айналма жолына дейін; Шығыс Айналма жолымен солтүстік шығысқа қарай шығыс бағытымен Целиноградская көшесіне дейін; Целиноградская көшесі бойымен оңтүстік бағытқа қарай Карбышев көшесіне дейін; Карбышев көшесі бойымен Батыс бағытымен, батыс бағытында 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесі бойымен оңтүстік бағытта Оразбаева көшесіне дейін; Оразбаев көшесімен батыс бағытында Истомина көшесіне дейін; Истомина көшесімен солтүстік бағытымен Рудзутака көшесіне дейін; Рудзутака көшесімен батыс бағытында Кеңсай өзеніне дейін; Кеңсай өзені жағалауымен батыс жағымен оңтүстікке қарай Украиская көшесіне дейін; Украинская көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Овражная көшесіне дейін; Овражная көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы (Солоновка) өзеніне дейін; Абылғазы (Солоновка) өзені жағалауының шығыс жағымен солтүстікке қарай Полевой қиылысына дейін.
№ 367 сайлау учаскесі
Орталығы: № 53 мектеп – гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
Шекаралары: Абылғазы (Солоновка) өзенінен бастап Овражная көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Кеңсай зиратына дейін; Кеңсай зираты солтүстік шекарасынан батысқа қарай Сәрсенбаева көшесі № 36 А, 27 үйге дейін; Сәрсенбаев көшесінен Шығыс жағынан батысқа қарай Шокая көшесі № 136, 99 үйге дейін; Шокая көшесі № 99 үйден солтүстік батыска қарай Пензенская көшесі 23Б үйіне дейін (солтүстік жағы); Пензенская көшесі 23 б үйінен батысқа қарай Шухов көшесі 134,136,138,140,142 үйлерінің оңтүстік шекарасымен (солтүстік жағы) Көк–Төбе тауының солтүстік қапталына дейін, әрі қарай Көк–Төбетауының солтүстік қапталынан Абылғазы (Солоновка) өзеніне дейін; Солоновка өзенінің бойымен солтүстікке (шығыс жағы) Овражная көшесіне дейін.
№ 368 сайлау учаскесі
Орталығы: № 53 мектеп – гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
Шекаралары: Шокая көщесі 99 үйден шығыс бағытқа қарай Сәрсенбаев көшесі 36 Б және 29 үйіне дейін; "Кеңсай" зиратының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасының бойымен Широкая Щель саяжай қоғамын қосып Абылғазы (Солоновка) өзенінің жағалауына дейін; Абылғазы (Солоновка) өзенінің жағалауынан Широкая щель қыратының бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Көк – Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі 1/77, 1/73 үйінің шығыс шекарасына дейін; Көк–Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі 1/77 үйден солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абылгазы (Солоновка) өзенінің жағалауына дейін (Көк–Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі үйлерді қоспағанда), Солоновка өзенінінен Көктөбе тауының солтүстік қапталымен солтүстік – шығысына қарай, әрі қарай Шухов көшесіндегі 134, 136, 138, 140, 142 үйлердің оңтүстік шекарасымен Пензенская көшесі 23б үйіне дейін.
№ 404 сайлау учаскесі
Орталығы: № 99 жалпы білім беру мектебі, 050019, Алматы қаласы, Иштван Коныр көшесі, 53.
Шекаралары: 3 Март көшесінен Қарбышев көшесі бойымен шығыс бағытында Целиноградская көшесіне дейін; Целиноградская көшесі бойымен оңтүстік бағытында Рудзутака көшесіне дейін; Рудзутака көшесімен шығыс бағытында Кіші Бригадная көшесіне дейін; Кіші Бригадная көшесінен солтүстік бағытта Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесі бойымен солтүстік шығыс бағытында (оңтүстік шығыс жағы) Жиренше шешен көшесі бойымен солтүстік бағытта Қазығұрт көшесіне дейін; Қазығұрт көшесі шығыс жағымен Акжайык көшесіне дейін; Ақжайық көшесі бойымен оңтүстік бағытынла Алатау көшесіне дейін. Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесінің қақпасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тіксай өзені жағалауының қала шекарасының қиылысына дейін; Тіксай өзені жағалауының бойымен солтүстік – шығысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Тіксай өзені жағалауының шығыс жағында "Кеңсай" бейітінің солтүстік шекарасына дейінгі аралықта орналасқан Иштван Қоңыр көшесінің бойындағы үйлерді қоса; "Кеңсай" бейітінің солтүстік шекарасын жағалай
батысқа қарай 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесі бойымен солтүстік батыс бағытында Қарбышев көшесіне дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы", 050019, Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83А.
Шекаралары: Талғар күре жолынан бастап Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесінің бойымен солтүстік батыс бағытына қарай Рудзутака көшесіне дейін; Рудзутака көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Целиноградская көшесіне дейін; Целиноградская көшесінің бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесінің бойымен содан әрі Талғар күре жолының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін.
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: № 172 мектеп – гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
Шекаралары: Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесінен бастап Талғар күре жолының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақмешіт көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақмешіт көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Тәуелсіздікке 10 жыл көшесіне дейін; Тәуелсіздікке 10 жылдық көшесі бойымен солтүстік-шығыс бағытқа қарай №74 үйге дейін; Тәуелсіздікке 10 жыл көшесінен №74 үйден оңтүстік бағытқа қарай Келес көшесіне дейін (солтүстік жағы); Келес көшесі бойымен оңтүстік бағытқа қарай Алатау көшесі № 857 үйге дейін; Алатау көшесі бойымен батыс бағытында Ақмешіт көшесіне дейін; Ақмешіт көшесі бойымен № 40 үйге дейін; Ақмешіт көшесі № 40 үйден батыс бағытында Бішкек көшесіне дейін; Бішкек көшесі бойымен солтүстік бағытында Алатау көшесіне дейін; Алатау көшесі бойымен шығыс бағытында Ақжайық Көшесіне дейін; Ақжайық көшесімен солтүстік бағытында Қазығұрт көшесіне дейін; Қазығұрт көшесінен оңтүстік батысқа қарай Жиренше шешен көшесіне дейін; Жиренше шешен көшесінен Талғар күре жолына дейін; Бригадная көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін, Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Талғар күре жолына дейін.
№ 420 сайлау учаскесі
Орталығы: № 172 мектеп-гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
Шекаралары: Талғар күре жолынан бастап Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қарақаралы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесінің бойымен шағысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақмешіт көшесіне дейін; Ақмешіт көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шағыс жағы) Думан шағын ауданындағы Тәуелсіздікке 10 жылдық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Тәуелсіздікке 10 жылдық көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) №67 үйге дейін; Тәуелсіздік 10 жылдық көшесі № 67 үйден оңтүстік бағытта Бурабай көшесі № 75 үйге дейін; Бурабай көшесі № 7 5 үйден шығыс бағытында Нұра көшесіне дейін; Нұра көшесі бойымен оңтүстік бағытта Алатау көшесіне дейін; Алатау көшесімен батыс бағытта Ақмешіт көшесңне дейін (оңтүстік жағы) Ақмешіт көшесімен оңтүстік бағытта № 42 үйге дейін; Ақмешіт көшесі № 42 үйден бастап батыс бағыттында Бішкек көшесіне дейін оңтүстікке қарай (шығыс жағы) қала шекарасына дейін; Қала шекарасын жағалай Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолының бойымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Думан шағын ауданының Болашақ көшесіне дейін.