О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Северо – Казахстанской области от 19 апреля 2016 года № 124 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 апреля 2017 года № 4148. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 мая 2020 года № 119
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.05.2020 № 119 (вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 19 апреля 2016 года №124 (далее - Постановление) (опубликовано 31 мая 2016 года в информационно - правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3756), следующие изменения и дополнения:
в постановлении на государственном языке заголовок изложить в следующей редакции: "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы", текст на русском языке без изменений;
в постановлении на государственном языке пункт 1 изложить в следующей редакции: "1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін", текст на русском языке без изменений;
в регламенте государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденном указанным постановлением (далее - Регламент):
в Регламенте на государственном языке заголовок изложить в следующей редакции: "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті", текст на русском языке без изменений;
пункт 1 Регламента на государственном языке изложить в следующей редакции:

"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 124 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 129 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4148 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 18.05.2020 № 119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 124 қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) ("Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 31 мамырда жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3756 болып тіркелді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын: "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы", орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз;
мемлекеттік тілдегі қаулыда 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "1.Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін", орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде (бұдан әрі - Регламент):
мемлекеттік тілдегі Регламенттің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын: "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз;
мемлекеттік тілдегі Регламенттің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі - регламент) "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету"" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10805 болып тіркелді) бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленді", текст на русском языке без изменений;
дополнить пунктами 5-1 и 5-2 следующего содержания:
"5-1. Социальная поддержка оказывается услугополучателям, являющимися специалистами в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
5-2. В случаях представления услугополучателем недостоверных и (или) неполного пакета документов, указанных в пункте 5 настоящего регламента государственной услуги, услугодатель отказывает в предоставлении государственной услуги";
приложение 1 Регламента изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к Регламенту на государственном языке гриф изложить в следующей редакции: "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2 - қосымша", текст на русском языке без изменений.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление экономики акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 129
Приложение 1 к Регламенту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Перечень уполномоченных органов в области развития сельских территорий местных исполнительных органов районов и города областного значения по предоставлению мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Услугодатель
Местонахождение услугодателя
График работы услугодателя
1
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Петропавловска"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Конституции Казахстана, 23
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
2.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Айыртауский район,
село Саумалколь,
улица Шокана Уалиханова, 44
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
3.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Акжарский район,
село Талшик,
улица Целинная, 13.
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
4.
Коммунальное государственное учреждение "Аккайынский районный отдел экономики и финансов"
Северо-Казахстанская область
Аккайынский район,
село Смирново,

"1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі - регламент) "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10805 болып тіркелді) бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленді, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз;
мынадай мазмұндағы 5-1 және 5-2-тармақтармен толықтырылсын:
"5-1. Әлеуметтік қолдау ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандар болып табылатын көрсетілетін қызметті алушыларға көрсетіледі.
5-2. Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-тармағында көрсетілген анық емес құжаттар ұсынған және (немесе) құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады.
Регламентің 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мемлекеттік тілдегі Регламентке 2-қосымшадағы гриф мынадай редакцияда жазылсын: "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша", орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің экономика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 129 қаулысына қосымша
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" туралы келісім 1-қосымша
Аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының ауылдық аумақтарды дамыту саласындағы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету жөніндегі уәкілетті органдарының тізбесі
Көрсетілетін қызметті беруші
Көрсетілетін қызметті берушінің орналасқан жері
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі
1
"Петропавл қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
2.
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 44
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
3.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 13
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
4.
"Аққайың аудандық экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

улица 9 Мая, 67
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
5.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Есильский район,
село Явленка,
улица Ленина, 10
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
6.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Жамбылский район,
село Пресновка,
улица Кожаберген Жырау, дом 52
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
7.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
район Магжана Жумабаева,
город Булаево,
улица Абая Кунанбаева 24
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
8.
Коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел экономики и финансов"
Северо-Казахстанская область
Кызылжарский район,
село Бесколь,
улица Гагарина, дом 11
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
9.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Мамлютский район,
город Мамлютка,
улица Коммунальная, 27
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
10.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское,
улица Абылай хана, 28
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
11.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область,
Тайыншинский район,
город Тайынша,
улица Пролетарская 210
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
12.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Тимирязевский район,
село Тимирязево,
улица Шокана Уалиханова, 27
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
13.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Уалихановский район,
село Кишкенеколь,
улица Шокана Уалиханова, дом 83
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
14.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
район Шал акына
город Сергеевка
улица Победы, дом 35
С понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан

Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, 9 Май көшесі, 67
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
5.
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 10
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
6.
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтістік Қазақстан облысының Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Кожаберген Жырау көшесі, 52 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
7.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 24
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
8.
"Қызылжар аудандық экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 11 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
9.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Коммунальная көшесі, 27
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
10.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Абылай хан көшесі, 28
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
11.
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Пролетар көшесі, 210
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
12.
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 27
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
13.
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 83 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін
14.
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысының Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09-00-ден 18-00-ге дейін, демалыс және мерекелік күндерсіз, түскі үзілісі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін