О внесении изменений и дополнения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 8/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 14 июня 2017 года N 14/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 июля 2017 года N 4246
В соответствии со статьями 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 8/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3985, опубликовано 30 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 150 349 491,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 523 431,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 685 315,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 139 743,8 тысячи тенге;
2) затраты – 150 186 003,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 218 233 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 875 134 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 656 901 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 88 428 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 88 528 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 143 173 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита – 2 143 173 тысячи тенге.";

"2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 8/1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы N 14/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 шілдеде N 4246 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108 және 111-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 8/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3985 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 150 349 491,3 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 17 523 431,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 685 315,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 1 000 мың тенге;
трансферттер түсімі – 132 139 743,8 мың теңге;
2) шығындар – 150 186 003,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 218 233 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 875 134 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 656 901 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 88 428 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 88 528 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 143 173 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 2 143 173 мың теңге.";

пункт 9 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 168 "Об утверждении Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2010 года № 556 "О некоторых мерах по реализации Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".";

9-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасын бекіту, "Бизнестің жол картасы 2020" іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 маусымдағы № 556 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 168 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.";

1 028 906
271
Управление строительства области
105 918,5
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
105 918,5
285
Управление физической культуры и спорта области
1 098 541
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
748 358
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
350 183
5
Здравоохранение
12 535 303
253
Управление здравоохранения области
12 535 303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
110 306
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
549 965
006
Услуги по охране материнства и детства
177 556
007
Пропаганда здорового образа жизни
102 557
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе с синдромом приобретенного иммунодефицита (СПИД) в Республике Казахстан
292 058
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 143 332
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 132 366
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
80 978
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 386 834
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 053
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 045
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
286 074
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
643 136
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
238 513
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
469 391
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
542 063
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
806 923
029
Областные базы специального медицинского снабжения (спецмедснабжения)
65 287
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения

1 028 906
271
Облыстың құрылыс басқармасы
105 918,5
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
105 918,5
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 098 541
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
748 358
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
350 183
5
Денсаулық сақтау
12 535 303
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 535 303
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 306
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
549 965
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
177 556
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
102 557
008
Қазақстан Республикасында жүре пайда болған иммундық тапшылық синдромының (ЖИТС) алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
292 058
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 143 332
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 132 366
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
80 978
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 386 834
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 053
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 045
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
286 074
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
643 136
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
238 513
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
469 391
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
542 063
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
806 923
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базасы (арнайы меджабдықтау)
65 287
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары

5 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 205 166
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
42 511
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
203 189
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 689 294
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 760 033
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
116 798
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
504 107
003
Социальная поддержка инвалидов
239 825
007
Капитальные расходы государственного органа
1 300
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
57 172
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 438 985
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
43 754
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
231 136
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
34 077
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
642 241
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 269
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы

5 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 205 166
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
42 511
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
203 189
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 689 294
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 760 033
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 798
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
504 107
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
239 825
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
57 172
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 438 985
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
43 754
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
231 136
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34 077
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
642 241
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 269
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

188 115
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
88 746
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
106 374
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 030
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
49 104
261
Управление образования области
837 040
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
791 993
037
Социальная реабилитация
45 047
263
Управление внутренней политики области
25 031
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 031
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 574
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
3 574
289
Управление предпринимательства и туризма области
15 418
014
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 418
298
Управление государственной инспекции труда области
48 198
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
48 198
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 652 170,9
253
Управление здравоохранения области
132 224
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
132 224
256
Управление координации занятости и социальных программ области
19 949
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
19 949
261
Управление образования области
136 930
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
136 930
271
Управление строительства области
5 569 775,9
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 058 101,2

188 115
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
88 746
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 374
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
12 030
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 104
261
Облыстың білім басқармасы
837 040
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
791 993
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 047
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 031
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 031
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 574
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 574
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
15 418
014
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
15 418
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
48 198
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
48 198
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 652 170,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
132 224
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
132 224
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
19 949
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
19 949
261
Облыстың білім басқармасы
136 930
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
136 930
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 569 775,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 058 101,2

027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 527 598,6
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
984 076,1
273
Управление культуры, архивов и документации области
90 940
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
90 940
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 702 352
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
54 470
005
Капитальные расходы государственного органа
12 133
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 400
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 495
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 017 752
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 232 418
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 817 684
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
560 000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 449 884,3
263
Управление внутренней политики области
616 731
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
72 563
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
519 168
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
25 000
264
Управление по развитию языков области
95 142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
36 163
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
58 979
271
Управление строительства области
160 618,3
016
Развитие объектов культуры
158 417,6
017
Развитие объектов спорта
2 200,7
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 642 779
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом

027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 527 598,6
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
984 076,1
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
90 940
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
90 940
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 702 352
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 470
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 133
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 400
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 495
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 017 752
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 232 418
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 817 684
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
560 000
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 449 884,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
616 731
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 563
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
519 168
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 000
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
95 142
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 163
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
58 979
271
Облыстың құрылыс басқармасы
160 618,3
016
Мәдениет объектілерін дамыту
158 417,6
017
Cпорт объектілерін дамыту
2 200,7
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 642 779
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

44 447 210
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
151 356
002
Поддержка семеноводства
1 385 435,1
003
Капитальные расходы государственного органа
16 443
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 452
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 704 330
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
8 415 759
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
106 131
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 835
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 308 074
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9 854 626,9
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
135 633
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 297 726
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
161 594
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
7 340 648
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 371 974
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
838 500
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
59 181
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов

44 447 210
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
151 356
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 385 435,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 443
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 452
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 704 330
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
8 415 759
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
106 131
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 835
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 308 074
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
9 854 626,9
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
135 633
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 297 726
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
161 594
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
7 340 648
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 371 974
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
838 500
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
59 181
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау

60 174
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
177 258
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26 080
719
Управление ветеринарии области
136 333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
76 015
003
Капитальные расходы государственного органа
13 096
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
22 633,8
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
4 439,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 963
729
Управление земельной инспекции области
49 448
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
46 348
003
Капитальные расходы государственного органа
3 100
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 121 398,5
271
Управление строительства области
1 035 991,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
82 320
005
Капитальные расходы государственного органа
26 633
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
263 848,5
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
663 190,1
272
Управление архитектуры и градостроительства области
40 473,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 679
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
6 594,9
004
Капитальные расходы государственного органа
7 200
728
Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
44 933
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне
44 933
12
Транспорт и коммуникации
12 912 955,9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 912 955,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

60 174
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
177 258
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
26 080
719
Облыстың ветеринария басқармасы
136 333
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 015
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 096
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 186
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
22 633,8
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
4 439,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 963
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
49 448
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 348
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 100
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 121 398,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 035 991,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 320
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26 633
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 848,5
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
663 190,1
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
40 473,9
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 679
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6 594,9
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 200
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
44 933
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 933
12
Көлiк және коммуникация
12 912 955,9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 912 955,9
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер