О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2017 года № 279 "Об установлении квот на субсидирование развития семеноводства на 2017 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2017 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 сентября 2017 года № 4304
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"2017 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға квоталарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 279 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № 348 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте № 4304 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении квот на субсидирование развития семеноводства на 2017 год" от 13 июля 2017 года № 279 (опубликовано 21 июля 2017 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4257) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

1. "2017 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға квоталарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 279 қаулысына (2017 жылғы 21 шілде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4257 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо- Казахстанской области К. Аксакалов
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2017 года № 348

көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қыркүйек № 348 қаулысына 1-қосымша