Об утверждении Правил проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2017 года № 496. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 декабря 2017 года № 4453.
В соответствии со статьей 9-5 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об особенностях правового регулирования деятельности предприятий, учреждений и организаций железнодорожного транспорта от 18 октября 1996 года, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 года № 1114 "Об утверждении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об особенностях правового регулирования деятельности предприятий, учреждений и организаций железнодорожного транспорта" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации - филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.

Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 496 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 4453 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы темір жол көлігінің кәсіпорындары, мекемелері мен ұйымдарының қызметін құқықтық реттеудің ерекшеліктері туралы келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 15 шілдедегі № 1114 қаулысымен бекітілген 1996 жылғы 18 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы темір жол көлігінің кәсіпорындары, мекемелері мен ұйымдарының қызметін құқықтық реттеудің ерекшеліктері туралы келісімнің 9-5-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидалары бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы - Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне қосу үшін жолдауды;
3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов
Утверждены постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2017 года № 496
Правила проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
1. Общие положения
1. Правила проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 9-5 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об особенностях правового регулирования деятельности предприятий, учреждений и организаций железнодорожного транспорта от 18 октября 1996 года, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 года № 1114 "Об утверждении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об особенностях правового регулирования деятельности предприятий, учреждений и организаций железнодорожного транспорта" и определяют порядок проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета (далее - конкурс).
2. В настоящих Правилах используются следующие определения:
1) финансовый институт - банки второго уровня, кредитные организации, имеющие соответствующую лицензию на право осуществления банковской деятельности, лизинговые компании;
2) лизингодатель - участник лизинговой сделки, который за счет привлеченных и (или) собственных денег приобретает в собственность предмет лизинга и передает его лизингополучателю на условиях договора лизинга. В рамках одной лизинговой сделки лизингодатель не вправе одновременно выступать в качестве другого ее участника;
3) конкурсная заявка - заявка, предоставленная участником конкурса организатору конкурса и оформленная в соответствии с требованиями организатора конкурса и настоящих Правил с приложением комплекта документов, указанных в пункте 22 настоящих Правил;

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Қ.Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 496 қаулысымен бекітілді
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы темір жол көлігінің кәсіпорындары, мекемелері мен ұйымдарының қызметін құқықтық реттеудің ерекшеліктері туралы келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 15 шілдедегі № 1114 қаулысымен бекітілген 1996 жылғы 18 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы темір жол көлігінің кәсіпорындары, мекемелері мен ұйымдарының қызметін құқықтық реттеудің ерекшеліктері туралы келісімнің 9-5-бабына сәйкес әзірленді және шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс (бұдан әрі - конкурс) өткізу тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай анықтамалар пайдаланылады:
1) қаржы институты - екінші деңгейдегі банктер, банк қызметін жүзеге асыру құқығына тиісті лицензиясы бар кредиттік ұйымдар, лизингілік компаниялар;
2) лизинг бepуші - тартылған ақша және (немесе) өз ақшасы есебiнен лизинг нысанасын меншiгіне сатып алатын және оны лизинг алушыға лизинг шартының талаптарымен беретiн лизинг мәмiлесiне қатысушы. Бiр лизинг мәмiлесінің шеңберiнде лизинг берушi бiр мезгiлде оның басқа қатысушысы ретiнде iс-қимыл жасауға құқылы емес;
3) конкурстық өтінім – конкурсты ұйымдастырушыға конкурсқа қатысушы ұсынған, конкурсты ұйымдастырушының және осы Қағидалардың 22-тармағында көрсетілген құжаттар жиынтығын қоса отырып, осы Қағидалардың талаптарына сәйкес ресімделген өтінім;

4) Национальный оператор инфраструктуры - юридическое лицо, контрольный пакет акций которого принадлежит Национальной железнодорожной компании, осуществляющее эксплуатацию, содержание, модернизацию, строительство магистральной железнодорожной сети и оказывающее услуги магистральной железнодорожной сети;
5) Национальный перевозчик пассажиров - юридическое лицо, определяемое Правительством Республики Казахстан, оказывающее услуги по перевозке пассажиров, багажа, грузобагажа, почтовых отправлений, обеспечивающее реализацию плана формирования поездов на всей магистральной железнодорожной сети, в том числе по специальным и воинским перевозкам.
3. Организатором проведения конкурса выступает акимат Северо-Казахстанской области.
2. Проведение конкурса
4. Конкурс проводится по окончании срока действия договора о субсидировании и в случае их досрочного расторжения или признания нового социально значимого сообщения. При этом конкурс проводится на право осуществления перевозчиком перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям и субсидирования его расходов за счет областного бюджета.
5. Решение о проведении конкурса принимается акиматом Северо-Казахстанской области путем утверждения конкурсной документации в соответствии с пунктом 9 настоящих Правил.
6. После принятия решения о проведении конкурса, через интернет-ресурс организатора конкурса подается соответствующее объявление о проведении конкурса по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее - объявление). Объявление подается не менее чем за пятнадцать календарных дней до даты проведения конкурса, в случае повторного проведения конкурса - за семь календарных дней. Конкурс проводится не менее чем за шестьдесят календарных дней до окончания сроков заключенных договоров о субсидировании.
7. После объявления о проведении конкурса перевозчики, желающие принять участие в конкурсе, представляют конкурсные заявки в адрес организатора конкурса в соответствии с настоящими Правилами.
8. Прием заявок на участие в конкурсе осуществляется секретарем комиссии путем занесения в журнал регистрации заявок (прошитый, пронумерованный, запарафированный секретарем комиссии и скрепленный печатью) и завершается за один календарный день до даты вскрытия конкурсных заявок.
3. Порядок разработки и утверждения конкурсной документации
9. Конкурсная документация к конкурсу разрабатывается и утверждается организатором конкурса и содержит:
1) объявление;
2) основные условия осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам (далее - основные условия перевозок пассажиров) в разрезе лотов;

4) Ұлттық инфрақұрылым операторы - акцияларының бақылау пакеті Ұлттық теміржол компаниясына тиесілі, магистральдық теміржол желісін пайдалануды, күтіп-ұстауды, жаңғыртуды, салуды жүзеге асыратын және магистральдық теміржол желісі қызметтерін көрсететін заңды тұлға;
5) Ұлттық жолаушыларды тасымалдаушы - Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын, жолаушыларды, багажды, жүк-багажды, почта жөнелтілімдерін тасымалдау бойынша қызметтер көрсететін, барлық магистральдық теміржол желісінде поездарды қалыптастыру жоспарын іске асыруды, соның ішінде арнайы және әскери тасымалдауларды қамтамасыз ететін заңды тұлға.
3. Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі конкурсты өткізудің ұйымдастырушысы болып табылады.
2. Конкурс өткізу
4. Конкурс субсидиялау туралы шарттың мерзімі өткен және мерзімінен бұрын бұзылған немесе жаңа әлеуметтік маңызы бар қатынасты таныған жағдайларда өткізіледі. Бұл ретте, конкурс тасымалдаушының әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыруы және облыстық бюджет есебінен оның шығыстарын субсидиялау құқығына өткізіледі.
5. Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі осы Қағидалардың 9-тармағына сәйкес конкурстық құжаттаманы бекіту жолымен конкурс өткізу туралы шешім қабылдайды.
6. Конкурсы өткізу туралы шешім қабылданған соң конкурсты ұйымдастырушының интернет-ресурсы арқылы осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысанда конкурс өткізу туралы тиісті хабарландыру (бұдан әрі - хабарландыру) беріледі. Хабарландыру конкурс өткізуге кемінде күнтізбелік он бес күн, конкурс қайта өткізілген жағдайда, күнтізбелік жеті күн қалғанда беріледі. Конкурс жасалған субсидиялау туралы шарттардың мерзімі аяқталуына кемінде күнтізбелік алпыс күн қалғанда өткізіледі.
7. Конкурс өткізу туралы хабарланғаннан кейін конкурсқа қатысуға ниет білдірген тасымалдаушылар осы Қағидаларға сәйкес конкурсты ұйымдастырушының атына конкурстық өтінімдерін ұсынады.
8. Комиссия хатшысы конкурсқа қатысу жөніндегі өтінімдерді қабылдауды оларды (тігілген, номерленген, комиссия хатшысы қол қойған және мөрмен бекітілген) тіркеу журналына енгізу жолымен жүзеге асырады және конкурстық өтінімдерді ашуға күнтізбелік бір күн қалғанда аяқтайды.
3. Конкурстық құжаттаманы әзірлеу және бекіту тәртібі
9. Конкурсты ұйымдастырушы конкурсқа конкурстық құжаттаманы әзірлеп, бекітеді және ол мыналардан тұрады:
1) хабарландыру;
2) лоттар бөлінісінде осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес нысанда әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асырудың негізгі талаптары (бұдан әрі - жолаушыларды тасымалдаудың негізгі талаптары);

3) основные условия развития перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам (далее - основные условия развития);
4) планируемый объем субсидирования расходов перевозчика, связанных с осуществлением железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области и предельный уровень повышения цен (тарифов) на услуги по перевозке пассажиров по социально значимым сообщениям по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам (далее - планируемый объем субсидирования и предельный уровень повышения цен) в разрезе годов и лотов;
5) планируемый объем пассажирооборота по социально значимым сообщениям с учетом прицепных и беспересадочных вагонов по форме, согласно приложению 5 к настоящим Правилам (далее - планируемый объем пассажирооборота) в разрезе годов и лотов.
10. Выставляемые на конкурс лоты формируются по поездам, планируемым к курсированию по социально значимым сообщениям. Лоты по прицепным и беспересадочным вагонам формируются в одном лоте с поездом, в составе которого планируется их прицепка первым с пункта формирования в пути следования по социально значимому сообщению. Формирование отдельного лота для прицепных и беспересадочных вагонов кроме международных поездов не предусматривается. При этом в случае организации социально значимых пассажирских перевозок в рамках проведения мероприятий республиканского масштаба допускается формирование поездов, планируемых к курсированию по социально значимым сообщениям в одном лоте, за исключением электро-, дизель поездов.
11. Показатели в основных условиях перевозок и планируемый объем пассажирооборота формируются в соответствии с Методикой определения объемов субсидирования расходов перевозчиков, связанных с осуществлением железнодорожных пассажирских перевозок, утверждаемой акиматом Северо-Казахстанской области (далее - Методика).
12. Основные условия развития формируются с учетом повышения качественных характеристик перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям.
13. Планируемый объем субсидирования и предельный уровень повышения цен формируются в пределах утвержденного бюджета соответствующего уровня.
Планируемый объем субсидирования и предельный уровень повышения цен на последующие годы, по которым бюджет соответствующего уровня не утвержден, формируются на уровне последнего года утвержденного бюджета соответствующего уровня.

3) осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысанда әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдауды дамытудың негізгі талаптары (бұдан әрі - тасымалдаудың негізгі талаптары);
4) осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес нысанда жылдар мен лоттар бөлінісінде Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының шығыстарын субсидиялаудың жоспарланған көлемі және әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдау қызметтерінің бағасын (тарифтерін) көтерудің шекті деңгейі (бұдан әрі - субсидиялаудың жоспарланған көлемі және бағаны көтерудің шекті деңгейі);
5) осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес нысанда жылдар мен лоттар бөлінісінде тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар айналымының жоспарланған көлемі (бұдан әрі - жолаушылар айналымының жоспарланған көлемі).
10. Конкурсқа шығарылатын лоттар әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша қатынауға жоспарланған поездар бойынша құрылады. Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар бойынша лоттар әлеуметтік маңызы бар қатынас бойынша жол жүру жолында оларды қалыптастыру пунктінен тіркеу бірінші жоспарланған құрамдағы поезбен бір лотта құралады. Халықаралық поездардан басқа, тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар үшін жеке лот қалыптастыру қарастырылмайды. Бұл ретте, республикалық ауқымдағы іс-шараны өткізу шеңберінде әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалын ұйымдастырған жағдайда, электр, дизель поездарын қоспағанда, әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша қатынауға жоспарланған поездарды бір лотпен қалыптастыруға жол беріледі.
11. Тасымалдаудың негізгі шарттарындағы көрсеткіштер және жолаушылар айналымының жоспарланған көлемі Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі бекітетін Теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығыстарын субсидиялау көлемін анықтау әдістемесіне (бұдан әрі - Әдістеме) сәйкес қалыптасады.
12. Дамудың негізгі шарттары әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалының сапалық сипаттамасын арттыру есебінен қалыптасады.
13. Субсидиялаудың жоспарланған көлемі және бағаны көтерудің шекті деңгейі тиісті деңгейде бекітілген бюджет шегінде қалыптасады.
Алдағы жылдарға тиісті деңгейдегі бюджет бекітілмеген субсидиялаудың жоспарланған көлемі мен бағаны көтерудің шекті деңгейі тиісті деңгейде бекітілген бюджеттің соңғы жылының деңгейінде қалыптасады.

14. Срок осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям в основных условиях перевозок определяется организатором конкурса в зависимости от потребности в таких перевозках населением со сроком от пяти до двадцати лет.
15. Конкурсная документация утверждается постановлением акимата Северо-Казахстанской области.
4. Формирование комиссии
16. Для обеспечения проведения конкурса и определения победителя, формируется комиссия (далее - комиссия). Состав комиссии утверждается решением акима Северо-Казахстанской области, при этом общее количество членов комиссии должно составлять нечетное число и быть не менее трех человек. Комиссию возглавляет председатель комиссии, а при его отсутствии - заместитель председателя. Секретарь комиссии не является членом комиссии и не имеет права голоса при принятии комиссией решений.
17. Комиссия принимает и рассматривает конкурсные заявки участников, проводит конкурс и определяет победителей.
18. Председатель комиссии, а в случае его отсутствия заместитель председателя, руководит деятельностью комиссии, председательствует на заседаниях комиссии, планирует работу и осуществляет общий контроль за реализацией ее решений.
19. Организатором допускается привлечение иных специалистов, имеющих опыт работы по предоставлению услуг по перевозке пассажиров на безвозмездной основе для работы в качестве экспертов. Эксперт не является членом комиссии и не имеет права голоса при принятии комиссией решений.
20. Эксперты дают экспертное заключение о соответствии конкурсных заявок участников требованиям конкурсной документации, требованиям настоящих Правил. Заключение экспертов учитывается при оценке и сопоставлении представленных конкурсных заявок, определении победителя. Экспертное заключение оформляется в письменном виде, подписывается экспертами и прилагается к протоколу заседания комиссии.
5. Требования к перевозчикам и представляемым документам
21. Для участия в конкурсе перевозчик должен соответствовать следующим требованиям:
1) являться индивидуальным предпринимателем или юридическим лицом, осуществляющим предпринимательскую деятельность на территории Республики Казахстан;
2) наличие на территории Республики Казахстан собственного или используемого на иных законных основаниях пассажирского подвижного состава для организации пассажирских перевозок, соответствующего требованиям технической безопасности.
При этом количество указанных пассажирских вагонов по типам (купе, плацкарт, общий и гранд PMR) соответственно, должно составлять не менее 30%, а электро-, дизель поездов - 100 % от требуемого количества вагонов;

14. Конкурсты ұйымдастырушы тасымалдаудың негізгі шарттарында әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыру мерзімін халықтың осындай тасымалдауға деген сұранысына байланысты бес жылдан жиырма жылға дейінгі мерзімде анықтайды.
15. Конкурстық құжаттама Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен бекітіледі.
4. Комиссияны құру
16. Конкурсты өткізуді қамтамасыз ету және жеңімпазды анықтау үшін комиссия (бұдан әрі - комиссия) құрылады. Комиссия құрамы Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шешімімен бекітіледі, бұл ретте комиссия мүшелерінің жалпы саны тақ санды құрауы және кемінде үш адам болуы тиіс. Комиссияны комиссия төрағасы, ал ол болмаған кезде төрағаның орынбасары басқарады. Комиссия хатшысы комиссияның мүшесі болып табылмайды және комиссия шешімдер қабылдаған кезде дауыс беруге құқығы жоқ.
17. Комиссия қатысушылардың конкурстық өтінімдерін қабылдайды және қарайды, конкурс өткізеді және жеңімпаздарды анықтайды.
18. Комиссия төрағасы, ол болмаған жағдайда төрағаның орынбасары комиссия қызметін басқарады, комиссия отырыстарында төрағалық етеді, жұмысты жоспарлайды және оның шешімдерінің іске асырылуын жалпы бақылауды жүзеге асырады.
19. Ұйымдастырушы өтеусіз негізде жолаушыларды тасымалдау қызметтерін ұсыну бойынша жұмыс тәжірибесі бар өзге де мамандарды сарапшылар ретінде жұмыс істеу үшін тартуға рұқсат етеді. Сарапшы комиссияның мүшесі болып табылмайды және комиссия шешімдер қабылдаған кезде дауыс беруге құқығы жоқ.
20. Сарапшылар қатысушылардың конкурстық өтінімдерінің конкурстық құжаттама талаптарына, осы Қағидалардың талаптарына сәйкестігі туралы сараптамалық қорытынды береді. Сарапшылардың қорытындысы ұсынылған конкурстық өтінімдерді бағалау және салыстыру, жеңімпазды анықтау кезінде ескеріледі. Сараптамалық қорытынды жазбаша түрде ресімделеді, оған сарапшылар қол қояды және комиссия отырысының хаттамасына қоса беріледі.
5. Тасымалдаушыларға және ұсынылатын құжаттарға қойылатын талаптар
21. Тасымалдаушы конкурсқа қатысу үшін мынадай талаптарға сәйкес болуы тиіс:
1) Қазақстан Республикасының аумағында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асырушы жеке кәсіпкер немесе заңды тұлға болуы;
2) Қазақстан Республикасының аумағында жолаушылар тасымалын ұйымдастыру үшін меншікті немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын техникалық қауіпсіздік талаптарына сәйкес келетін жолаушы жылжымалы құрамының болуы.
Бұл ретте, типтері (купе, плацкарт, жалпы және гранд PMR) бойынша көрсетілген жолаушылар вагондарының саны, тиісінше талап етілетін вагондар санынан кемінде 30 %, ал электр, дизель поездары 100 %-ды құруы тиіс;

3) отсутствие задолженности по налогам и другим обязательным платежам в бюджет и отчислениям в единый накопительный пенсионный фонд, за исключением случаев, когда срок уплаты отсрочен в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
4) наличие собственного квалифицированного штата работников поездных бригад, необходимого для обслуживания соответствующих социально значимых маршрутов, и/или гарантия о приеме на работу квалифицированного штата работников поездных бригад перевозчика, ранее обслуживавшего социально значимый маршрут с учетом прицепных и беспересадочных вагонов в пределах нормативной численности;
5) наличие оборота собственных денежных средств по счетам, открытым в банках второго уровня в Республике Казахстан, составляющих не менее 5% от объема субсидий, предусмотренный на первый год обслуживания заявленного сообщения, за последние три месяца, предшествующие месяцу проведения конкурса.
22. Для участия в конкурсе предоставляются в адрес организатора конкурса следующие документы:
1) заявка на участие в конкурсе:
для юридических лиц по форме, согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
для индивидуальных предпринимателей по форме, согласно приложению 7 к настоящим Правилам;
2) нотариально засвидетельствованная копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, полученная в соответствии с законодательством Республики Казахстан либо справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) предложения по обеспечению железнодорожным пассажирским парком вагонов перевозчика, находящихся в собственности и (или) доверительном управлении, имущественном найме или используемых на иных законных основаниях по заявленным на конкурс лотам по форме, согласно приложению 8 к настоящим Правилам.
4) нотариально засвидетельствованные копии документов, подтверждающих право собственности перевозчика или аренды пассажирского железнодорожного подвижного состава, заявленного на конкурс, предоставленного на срок не менее чем до конца первого года обслуживания;
5) сведения об отсутствии (наличии) задолженности, учет по которым ведется в органах государственных доходов, по состоянию не более чем за месяц, предшествующий последней дате принятия организатором конкурса конкурсных заявок, согласно приложению 17 к Правилам ведения лицевых счетов, утвержденным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 306 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16601), за исключением случаев, когда срок уплаты отсрочен в соответствии с законодательством Республики Казахстан;

3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес төлеу мерзімі кейінге қалдырылған жағдайларды қоспағанда, бюджетке төленетін салықтар мен басқа да міндетті төлемдер және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аударымдар бойынша берешектерінің болмауы;
4) тиісті әлеуметтік маңызы бар бағыттарға қызмет көрсетуге қажет поезд бригадалары қызметкерлерінің жеке білікті штатының және/немесе нормативтік саны шегінде тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, бұрын әлеуметтік маңызы бар бағытқа қызмет көрсеткен тасымалдаушының поезд бригадалары қызметкерлерінің білікті штатын жұмысқа қабылдау туралы кепілдіктің болуы;
5) Қазақстан Республикасындағы екінші деңгейдегі банктерінде ашылған шоттар бойынша конкурс өткізетін айдың алдындағы соңғы үш айға мәлімделген қатынасқа қызмет көрсетудің бірінші жылына көзделген субсидия көлемінен кемінде 5 % құрайтын өзінің ақшалай қаражаты айналымының болуы.
22. Конкурсқа қатысу үшін конкурсты ұйымдастырушының атына мынадай құжаттар ұсынылады:
1) конкурсқа қатысуға өтінім:
заңды тұлғалар үшін осы Қағидалардың 6-қосымшасына сәйкес нысанда;
жеке кәсіпкерлер үшін осы Қағидалардың 7-қосымшасына сәйкес нысанда;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес алынған заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің нотариалды куәландырылған көшірмесі немесе заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама;
3) осы Қағидалардың 8-қосымшасына сәйкес нысанда тасымалдаушының меншігіндегі және (немесе) сенімді басқарудағы, мүліктік жалдағы немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын конкурсқа мәлімделген лоттар бойынша вагондарын теміржол жолаушылар паркімен қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
4) қызмет көрсетудің бірінші жылының соңына дейінгі мерзімге ұсынылған, конкурсқа мәлімделген, тасымалдаушының меншік құқығын немесе жолаушылар теміржол жылжымалы құрамын жалға алуын растайтын құжаттардың нотариалды куәландырылған көшірмелері;
5) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес төлеу мерзімі кейінге қалдырған жағдайларды қоспағанда, конкурстық өтінімдер және/немесе шарттың мерзімін ұзартуға арналған өтінімдерді Конкурсты ұйымдастырушының қабылдау күнінің алдындағы бір айдан астам мерзімге Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 306 "Жеке шоттарын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16601 болып тіркелген) жеке шоттарын жүргізу Қағидаларының 17-қосымшасына сәйкес мемлекеттік кірістер органдарында жүргізілетін берешегiнiң жоқ (бар) екендiгi туралы мәліметтер;

6) предложения по обеспечению основных условий перевозок пассажиров по форме, согласно приложению 9 к настоящим Правилам в разрезе лотов;
7) предложения по обеспечению планируемого объема субсидирования расходов перевозчика, связанных с осуществлением железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области и предельного уровня повышения цен (тарифов) на услуги по перевозке пассажиров по социально значимым сообщениям по форме, согласно приложению 10 к настоящим Правилам;
8) предложения по обеспечению планируемого объема пассажирооборота по форме, согласно приложению 11 к настоящим Правилам;
9) сведения о наличии собственного квалифицированного штата работников поездных бригад на ранее обслуживаемые социально значимые маршруты с учетом прицепных и беспересадочных вагонов по форме, согласно приложению 12 к настоящим Правилам. При подаче заявления на маршруты, ранее обслуживаемые другими перевозчиками, гарантийное письмо-обязательство о приеме на работу квалифицированного штата работников поездных бригад перевозчика, ранее обслуживавшего социально значимый маршрут, с учетом прицепных и беспересадочных вагонов в пределах нормативной численности;
10) справка (и) с банка (ов) об объемах оборота денежных средств по счетам перевозчика, составляющих не менее 5 % от объема субсидий, предусмотренного на первый год обслуживания по заявленному лоту, за последние три месяца, предшествующие месяцу проведения конкурса;
11) документ, подтверждающий обеспечение заявки на участие в конкурсе в соответствии с главой 8 настоящих Правил.
Сноска. Пункт 22 с изменением, внесенным постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 01.11.2018 № 312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Предоставление документов
23. К участию в конкурсе допускаются перевозчики, соответствующие требованиям, определенным в пункте 21 настоящих Правил, своевременно подавшие конкурсную заявку с приложением документов, указанных в пункте 22 настоящих Правил.
24. Требуемые для участия в конкурсе документы предоставляются на государственном или русском языках в двух экземплярах (оригинал и копия от оригинала), должны быть прошиты, и страницы пронумерованы, оборотная сторона последней страницы заверяется печатью юридического лица или индивидуального предпринимателя (при наличии).
При этом оригинал банковской гарантии, в случае ее предоставления в качестве обеспечения заявки на участие в конкурсе, не прошивается и предоставляется отдельно в конверте с требуемыми для участия в конкурсе документами.

6) осы Қағидалардың 9-қосымшасына сәйкес нысанда лоттар бөлінісінде жолаушыларды тасымалдаудың негізгі шарттарын қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
7) осы Қағидалардың 10-қосымшасына сәйкес нысанда Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының шығыстарын субсидиялаудың жоспарланған көлемін және әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдау қызметтерінің бағасын (тарифтерін) көтерудің шекті деңгейін қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
8) осы Қағидалардың 11-қосымшасына сәйкес нысанда жолаушылар айналымының жоспарланған көлемін қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
9) осы Қағидалардың 12-қосымшасына сәйкес нысанда тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, бұрын қызмет көрсетілген әлеуметтік маңызы бар маршруттарға поезд бригадалары қызметкерлерінің меншікті білікті штатының болуы туралы мәліметтер. Бұрын басқа тасымалдаушылар қызмет көрсеткен маршруттарға өтінім берген кезде нормативтік саны шегінде тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, бұрын әлеуметтік маңызы бар маршруттарға қызмет көрсеткен тасымалдаушының поезд бригадалары қызметкерлерінің білікті штатын жұмысқа қабылдау туралы кепілді міндеттеме-хат;
10) конкурс өткізетін айдың алдындағы соңғы үш айға мәлімделген лот бойынша қызмет көрсетудің бірінші жылына қарастырылған субсидия көлемінен кемінде 5 % құрайтын тасымалдаушының шоттары бойынша ақшалай қаражат айналымының көлемі туралы банктен (терден) анықтама (лар);
11) осы Қағидалардың 8-тарауына сәйкес конкурсқа қатысу жөніндегі өтінімдерді қамтамыз етуді растайтын құжат.
Ескерту. 22-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 01.11.2018 № 312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Құжаттарды ұсыну
23. Конкурсқа қатысуға осы Қағидалардың 21-тармағында анықталған талаптарға сәйкес келетін, осы Қағидалардың 22-тармағында көрсетілген құжаттарды қоса отырып, конкурстық өтінімді уақтылы ұсынған тасымалдаушылар жіберіледі.
24. Конкурсқа қатысуға талап етілетін құжаттар (түпнұсқа және түпнұсқаның көшірмесі) мемлекеттік немесе орыс тілдерінде екі данада ұсынылады, беттері номерленіп, тігілген болуы тиіс, соңғы бетінің екінші жағы заңды тұлғаның немесе жеке кәсіпкердің мөрімен куәландырылады (бар болған жағдайда).
Бұл ретте, банктік кепілдеменің түпнұсқасы конкурсқа қатысуға арналған өтінімдерді қамтамасыз ету ретінде берілген жағдайда, тігілмейді және бөлек конвертте конкурсқа қатысуға талап етілетін құжаттармен беріледі.

25. Конкурсная заявка предоставляется без помарок и исправлений, каких-либо иных записей.
26. Перевозчик запечатывает конкурсную заявку с пакетом документов в конверт, на котором указываются наименование и адрес перевозчика. На конверте проставляется отметка "ОРИГИНАЛ" или "КОПИЯ". После этого два конверта запечатывается в один внешний конверт.
27. Конверты направляются организатору конкурса с пометкой "Конкурсная заявка на конкурс по определению перевозчиков, осуществляющих перевозки пассажиров по социально значимым межрайонным (междугородным внутриобластным) и пригородным сообщениям, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета".
28. Перевозчик может изменить или отозвать свою конкурсную заявку до истечения окончательного срока представления конкурсных заявок. Изменение подготавливается, запечатывается и представляется так же, как и сама заявка. Такое изменение или уведомление об отзыве является действительным, если оно получено организатором конкурса до истечения окончательного срока представления конкурсных заявок.
29. Внесение изменений в заявки после истечения окончательного срока представления заявок не допускается.
30. Для учета в оценке конкурсных заявок, перевозчику допускается дополнительно представить к конкурсным заявкам следующие документы:
1) справка Национального оператора инфраструктуры, подтверждающая осуществление ранее перевозчиком деятельности по перевозке пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом на территории Республики Казахстан по форме, согласно приложению 13 к настоящим Правилам, скрепленная печатью и заверенная подписью первого руководителя, или нотариально засвидетельствованная копия договора о субсидировании убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям, на весь период осуществления деятельности по перевозке пассажиров железнодорожным транспортом на территории Республики Казахстан;
2) оригинал письма финансового института и перевозчика на имя организатора конкурса или оригинал договора, заключенного между перевозчиком и финансовым институтом, где в случае определения перевозчика победителем конкурса и заключения с ним в установленном порядке договора на субсидирование расходов перевозчика, связанных с осуществлением перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям (далее - договор о субсидировании):
финансовый институт для приобретения новых пассажирских вагонов обязуется предоставить перевозчику кредитные средства или выступить лизингодателем с указанием суммы (кредита или финансового лизинга), ставки вознаграждения, срока, графика ежемесячных платежей, количества и типов приобретаемых вагонов, завода-изготовителя, графика поставок вагонов перевозчику. Сроки выдачи кредитных средств или лизинга финансового институты не должны превышать шести месяцев после заключения с ним в установленном порядке договора на субсидирование расходов перевозчика, связанных с осуществлением перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям;
перевозчик для приобретения новых пассажирских вагонов обязуется подписать с финансовым институтом договор на предоставление кредитных средств или финансового лизинга с учетом вышеуказанных условий.
При этом к письму или договору между перевозчиком и финансовым институтом прилагаются копии правоустанавливающих документов на осуществление деятельности по предоставлению заемных средств или финансового лизинга. Сроки закупа новых пассажирских вагонов перевозчиком и их поставки перевозчику не должны превышать пятнадцать месяцев после заключения с ним в установленном порядке договора о субсидировании.

25. Конкурстық өтінімдер өшірулер мен түзетулерсіз, қандай да бір өзге жазбаларсыз ұсынылады.
26. Тасымалдаушы конкурстық өтінімді конвертке салып желімдейді, онда тасымалдаушының атауы мен мекенжайы көрсетіледі. Конвертте "ТҮПНҰСҚА" немесе "КӨШІРМЕ" деген белгілер қойылады. Осыдан кейін екі конверт бір сыртқы конвертке салынып, жабылады.
27. Конверттер конкурсты ұйымдастырушыға "Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қалааралық облысішілік) және қала маңындағы қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау жөніндегі конкурсқа арналған конкурстық өтінім" деген белгімен жіберіледі.
28. Тасымалдаушы конкурстық өтінімдерді ұсынудың соңғы мерзімі өткенге дейін өзінің конкурстық өтінімін өзгерте немесе кері қайтарып ала алады. Өзгерту өтінімнің өзі сияқты дайындалады, салынады және ұсынылады. Мұндай өзгерту немесе қайтарып алу туралы хабарламаны конкурсты ұйымдастырушы конкурстық өтінімдерді ұсынудың соңғы мерзімдері өткенге дейін алса, онда ол жарамды болып табылады.
29. Өтінімдерді тапсырудың соңғы мерзімі өткеннен кейін өтінімдерге өзгерістер енгізуге жол берілмейді.
30. Конкурстық өтінімді бағалау кезінде есепке алу үшін тасымалдаушының конкурстық өтінімге қосымша мына құжаттарды беруіне болады:
1) осы Қағидалардың 13-қосымшасына сәйкес нысанда Ұлттық инфрақұрылым операторының Қазақстан Республикасының аумағында теміржол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажын тасымалдау бойынша қызметтерді тасымалдаушының бұрын жүзеге асырғанын растайтын, мөрмен бекітіліп, бірінші басшының қолымен куәландырылған анықтамасы немесе Қазақстан Республикасының аумағында теміржол көлігімен жолаушыларды тасымалдау қызметін жүзеге асырған барлық кезеңге әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының залалдарын субсидиялау туралы шарттың нотариалды куәландырылған көшірмесі;
2) тасымалдаушы мен қаржы институтының конкурсты ұйымдастырушы атына жазған хатының түпнұсқасы немесе тасымалдаушы конкурс жеңімпазы болып айқындалған және онымен белгіленген тәртіпте әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыруға байланысты тасымалдаушының шығыстарын субсидиялауға арналған шарт (бұдан әрі - субсидиялау туралы шарт) жасалған жағдайда, тасымалдаушы мен қаржы институты арасында жасалған шарттың түпнұсқасы:
қаржы институты жаңа жолаушылар вагондарын сатып алу үшін тасымалдаушыға кредит қаражатын беруге немесе сомасын (кредит немесе қаржы лизингісінің), сыйақы мөлшерлемесін, мерзімін, ай сайынғы төлем кестесін, сатып алынатын вагондардың саны мен типтерін, жасаушы зауытты, вагондарды тасымалдаушыға жеткізу кестесін көрсете отырып, лизинг беруші болуға міндеттенеді. Қаржы институтының кредит қаражатын немесе лизинг беру мерзімі белгіленген тәртіпте онымен әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының шығыстарын субсидиялауға шарт жасасқаннан кейін алты айдан аспауы тиіс;
тасымалдаушы жоғарыда көрсетілген шарттарды есепке ала отырып, жаңа жолаушылар вагондарын сатып алу үшін кредит қаражатын немесе қаржы лизингін беруге қаржы институтымен жасалатын шартқа қол қоюға міндеттенеді.
Бұл ретте, тасымалдаушы мен қаржы институтының арасындағы хатқа немесе шартқа қарыз ақшаны немесе қаржы лизингін беру қызметін жүзеге асыруға құқық белгілеуші құжаттардың көшірмелері қоса беріледі. Тасымалдаушының жаңа жолаушылар вагондарын сатып алуының және оларды тасымалдаушыға жеткізу мерзімі белгіленген тәртіпте онымен субсидиялау туралы шарт жасалғаннан кейін он бес айдан аспауы тиіс;

3) нотариально засвидетельствованную копию договора по закупу новых пассажирских вагонов перевозчиком напрямую у завода-изготовителя или через представительство завода-изготовителя с указанием количества и типов приобретаемых вагонов, графика поставок вагонов перевозчику (далее - договор по закупу). При этом к данному документу предоставляются нотариально засвидетельствованные правоустанавливающие документы на представительство завода-изготовителя и документ, подтверждающий предоплату перевозчиком не менее пятнадцати процентов от суммы договора по закупу. Сроки закупа новых пассажирских вагонов перевозчиком и их поставки перевозчику в данном договоре не должны превышать пятнадцать месяцев после заключения с ним в установленном порядке договора о субсидировании.
31. Наличие или отсутствие документов, указанных в пункте 30 настоящих Правил, не являются основанием для отклонения конкурсной заявки.
7. Оценка конкурсных предложений и определение победителя (лей)
32. Комиссия вскрывает конверты с конкурсными заявками в присутствии участников или их уполномоченных представителей, полномочия которых подтверждены доверенностью на право участия в заседании комиссии.
33. При процедуре вскрытия конвертов с конкурсными заявками секретарь комиссии объявляет присутствующим лицам наименования и местонахождение перевозчиков, участвующих в конкурсе, информацию о наличии или отсутствии документов, составляющих конкурсную заявку по каждой заявке.
34. Не позднее одного рабочего дня, следующего за днем вскрытия конвертов с конкурсными заявками, комиссия составляет протокол вскрытия конвертов с конкурсными заявками, который подписывается присутствующими на процедуре вскрытия конвертов членами комиссии, а также секретарем комиссии.
35. Организатор конкурса не позднее пяти рабочих дней, следующих за днем вскрытия конвертов с конкурсными заявками:
1) направляет либо представляет копию протокола вскрытия конвертов с конкурсными заявками перевозчикам либо их уполномоченным представителям;
2) опубликовывает на интернет-ресурсе текст подписанного протокола вскрытия конвертов с конкурсными заявками. Сведения, содержащиеся в протоколе вскрытия конвертов с конкурсными заявками и размещенные через интернет-ресурс, являются доступными для ознакомления всем заинтересованным лицам без взимания платы.
36. Перевозчикам, отсутствовавшим при процедуре вскрытия конвертов с конкурсными заявками, копия протокола вскрытия конвертов представляется по их письменному запросу либо по письменному запросу их уполномоченных представителей в срок не позднее пяти рабочих дней со дня получения организатором конкурса такого запроса.

3) тасымалдаушының тікелей жасаушы зауыттан немесе жасаушы зауыттың өкілдігі арқылы сатып алатын вагондарының саны мен типтерін, тасымалдаушыға вагондарды жеткізу кестесін көрсете отырып, жаңа жолаушылар вагондарын сатып алу шартының (бұдан әрі - сатып алу шарты) нотариалды куәландырылған көшірмесі. Бұл ретте, осы құжатқа жасаушы зауыттың өкілдігіне нотариалды куәландырылған құқық белгілеуші құжаттар және тасымалдаушының сатып алу шартының сомасынан кемінде он бес пайызын төлегендігін растайтын құжат ұсынылады. Осы шартта тасымалдаушының жаңа жолаушылар вагондарын сатып алуының және оларды тасымалдаушыға жеткізу мерзімі белгіленген тәртіпте онымен субсидиялау туралы шарт жасалғаннан кейін он бес айдан аспауы тиіс.
31. Осы Қағидалардың 30-тармағында көрсетілген құжаттардың болуы немесе болмауы конкурстық өтінімді қабылдамауға негіз болып табылмайды.
7. Конкурстық ұсыныстарды бағалау және жеңімпаз(дар)ды айқындау
32. Комиссия конкурстық өтінімдер салынған конверттерді қатысушылардың немесе олардың өкілеттіктері комиссия отырысына қатысу құқығына арналған сенімхатпен расталған уәкілетті өкілдерінің қатысуымен ашады.
33. Конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу рәсімі кезінде комиссия хатшысы конкурсқа қатысатын тасымалдаушылардың атауы мен тұрғылықты жерін, әр өтінім бойынша конкурстық өтінімді құрайтын құжаттардың болуы немесе болмауы туралы ақпаратты қатысып отырған адамдарға хабарлайды.
34. Конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашқан күннен кейінгі бір жұмыс күнінен кешіктірмей, комиссия конверттерді ашу рәсіміне қатысқандар комиссия мүшелері, сондай-ақ комиссия хатшысы қол қоятын конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу хаттамасын жасайды.
35. Конкурсты ұйымдастырушы конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашқан күннен кейінгі бес жұмыс күнінен кешіктірмей:
1) тасымалдаушыларға немесе олардың уәкілетті өкілдеріне конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу хаттамасының көшірмесін жібереді немесе ұсынады;
2) конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу хаттамасының қол қойылған мәтінін интернет-ресурста жариялайды. Конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу хаттамасында қамтылған және интернет-ресурс арқылы орналастырылған мәліметтер тегін, барлық мүдделі адамдарға танысу үшін қолжетімді болып табылады.
36. Конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу рәсімі кезінде болмаған тасымалдаушыларға олардың жазбаша сұрау салуы бойынша немесе уәкілетті өкілдерінің жазбаша сұрау салуы бойынша конкурсты ұйымдастырушының осындай сұрау салуды алған күнінен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірмей, конверттерді ашу хаттамасының көшірмесі ұсынылады.

37. Комиссия в соответствии с оценочной шкалой конкурсных заявок в соответствии с приложением 14 к настоящим Правилам проставляет баллы в листе оценки конкурсных заявок по осуществлению перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям по лотам, выставленным на конкурс по форме, согласно приложению 15 к настоящим Правилам (далее - лист оценки).
Лист оценки по каждому лоту прилагаются к протоколу об итогах конкурса.
38. Документы, указанные в пункте 30 настоящих Правил, учитываются комиссией в листе оценки конкурсных заявок только в случае их оформления в соответствии с требованиями настоящих Правил.
39. При рассмотрении конкурсных заявок и дополнительных документов перевозчиков, указанных в пункте 30 настоящих Правил, в случае необходимости комиссия в целях уточнения сведений, содержащихся в конкурсных заявках, в письменной форме запрашивает необходимую информацию у соответствующих государственных органов, физических и юридических лиц.
При этом организатор конкурса проводит выездной предварительный осмотр вагонов, на соответствие представленному документу перевозчиком, в соответствии с подпунктом 3 пункта 22 настоящих Правил в конкурсной заявке. В случае отказа перевозчика от проведения предварительного осмотра вагонов, конкурсная заявка перевозчика отклоняется. По результатам выездного предварительного осмотра вагонов составляется акт по форме, согласно приложению 16 к настоящим Правилам.
Акт выездного предварительного осмотра вагонов является основанием для учета количества баллов по пунктам 1, 4 и 5 в листе оценки конкурсных заявок по осуществлению перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям по лотам, выставленным на конкурс.
Акт выездного предварительного осмотра вагонов прилагается к протоколу об итогах конкурса, в случаях, если они явились основанием для принятия решения комиссии.
40. После рассмотрения, оценки конкурсных заявок и дополнительных документов, указанных в пункте 30 настоящих Правил, секретарь комиссии суммирует итоговые баллы в разрезе лотов в листе оценки конкурсных заявок по перевозчикам и определяет общий суммарный балл, который указывается в протоколе об итогах конкурса.
41. Комиссия оценивает и сопоставляет суммарные баллы согласно листам оценки конкурсных заявок, которые были приняты к рассмотрению для участия в конкурсе, и определяет перевозчика (перевозчиков), победившего в конкурсе по каждому лоту.
Предлагаемый перевозчиком объем субсидирования расходов перевозчика за счет бюджетных средств, связанных с перевозкой пассажиров по социально значимым сообщениям, не подлежит к оценке в пользу перевозчика.

37. Комиссия осы Қағидалардың 14-қосымшасына сәйкес конкурстық өтінімдерді бағалау шәкілі бойынша осы Қағидалардың 15-қосымшасына сәйкес нысанда конкурсқа шығарылған лоттар бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастармен жолаушылар тасымалын жүзеге асыру бойынша конкурстық өтінімдерді бағалау парағында (бұдан әрі - бағалау парағы) ұпайларды қояды.
Әрбір лот бойынша бағалау парағы конкурстың қорытындылары туралы хаттамаға қоса беріледі.
38. Комиссия осы Қағидалардың 30-тармағында көрсетілген құжаттар осы Қағидалардың талаптарына сәйкес ресімделген жағдайда ғана оларды конкурстық өтінімдерді бағалау парағында ескереді.
39. Тасымалдаушылардың конкурстық өтінімдерін және осы Қағидалардың 30-тармағында көрсетілген қосымша құжаттарды қарастыру кезінде қажет болған жағдайда, комиссия конкурстық өтінімдерде қамтылған мәліметтерді нақтылау мақсатында жазбаша нысанда тиісті мемлекеттік органдардан, жеке және заңды тұлғалардан қажетті ақпаратты сұратады.
Бұл ретте, конкурсты ұйымдастырушы вагондардың осы Қағидалардың 22-тармағы 3) тармақшасына сәйкес тасымалдаушы конкурстық өтінімінде ұсынған құжаттарға сәйкестігін алдын ала шығып тексеруді жүргізеді. Тасымалдаушы вагондарды алдын ала тексертуден бас тартқан жағдайда, тасымалдаушының конкурстық өтінімі қабылданбайды. Вагондарды алдын ала шығып тексеру нәтижелері бойынша осы Қағидалардың 16-қосымшасына сәйкес нысанда акті жасалады.
Вагондарды алдын ала шығып тексеру актісі конкурсқа шығарылған лоттар бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастармен жолаушылар тасымалын жүзеге асыру жөніндегі конкурстық өтінімдерді бағалау парағындағы 1, 4 және 5-тармақтар бойынша ұпай санын есепке алуға негіз болып табылады.
Вагондарды алдын ала шығып тексеру актісі комиссияның шешім қабылдауына негіз болып табылған жағдайда, конкурстың қорытындылары туралы хаттамаға қоса беріледі.
40. Комиссия хатшысы конкурстық өтінімдер мен осы Қағидалардың 30-тармағында көрсетілген қосымша құжаттарды қарастырып, бағалаған соң, тасымалдаушылар бойынша конкурстық өтінімдерді бағалау парағында лоттар бөлінісінде жалпы ұпайды жинақтайды және конкурстың қорытындысы туралы хаттамада көрсетілетін ортақ сомалық ұпайды анықтайды.
41. Комиссия конкурсқа қатысу үшін қарастыруға қабылданған конкурстық өтінімдерді бағалау парағына сәйкес жиынтық ұпайды бағалап, салыстырады және әр лот бойынша конкурста жеңген тасымалдаушыны (тасымалдаушыларды) айқындайды.
Тасымалдаушы ұсынған әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдаумен байланысты тасымалдаушының шығыстарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялаудың жоспарланған көлемі тасымалдаушының пайдасына бағалауға жатпайды.

42. Комиссия отклоняет конкурсную заявку, если:
1) перевозчик, представивший конкурсную заявку, не соответствует требованиям пункта 21 настоящих Правил;
2) перевозчик, представивший конкурсную заявку, предоставил неполный и неоформленный пакет документов согласно пункту 22 настоящих Правил;
3) предлагаемый перевозчиком предельный уровень повышения цен (тарифов) на перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям превышает уровень, указанный в конкурсной документации;
4) предлагаемый перевозчиком планируемый объем субсидирования превышает объем, указанный в конкурсной документации;
5) предложения перевозчика не обеспечивают основные условия перевозок пассажиров;
6) предложения перевозчика не обеспечивают планируемый объем пассажирооборота;
7) выявлены факты предоставления перевозчиком заведомо ложных сведений в предоставленной конкурсной заявке.
43. Конкурс признается состоявшимся, если по одному выставляемому на конкурсе лоту допущено к участию в конкурсе не менее двух перевозчиков, отвечающих условиям конкурса и представивших документы для участия в конкурсе в соответствии с настоящими Правилами.
44. Решение комиссии принимается открытым голосованием и считается принятым, если за него подано большинство голосов от общего количества членов комиссии. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель комиссии. Решение комиссии признается легитимным при присутствии на процедуре голосования не менее двух третей от общего количества членов комиссии.
45. Отсутствие любого члена и секретаря комиссии при подведении итогов конкурса допускается при наличии уважительных причин с предоставлением документа, подтверждающего данный факт.
46. Комиссия подводит итоги конкурса в срок не более пятнадцати рабочих дней со дня вскрытия конвертов с оформлением протокола об итогах конкурса, который подписывается членами комиссии и секретарем комиссии.
Каждый член комиссии может письменно изложить свое особое мнение, которое прилагается к протоколу об итогах конкурса.
47. Организатор конкурса не позднее пяти рабочих дней, следующих за днем подписания протокола об итогах конкурса:
1) направляет участникам конкурса копию протокола об итогах конкурса;
2) опубликовывает через интернет-ресурс текст подписанного протокола об итогах конкурса. Сведения, содержащиеся в протоколе об итогах конкурса и размещенные через интернет-ресурс, являются доступными для ознакомления всем заинтересованным лицам без взимания платы.

42. Комиссия, егер:
1) конкурстық өтінімді ұсынған тасымалдаушы осы Қағидалардың 21-тармағында талаптарына сәйкес келмесе;
2) конкурстық өтінімді ұсынған тасымалдаушы осы Қағидалардың 22-тармағында сәйкес құжаттар пакетін толық және ресімдеп тапсырмаса;
3) тасымалдаушы ұсынған әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалының бағасын (тарифін) көтерудің шекті деңгейі конкурстық құжаттамада көрсетілген деңгейден асып түссе;
4) тасымалдаушы ұсынған субсидиялаудың жоспарланған көлемі конкурстық құжаттамада көрсетілген көлемнен асып түссе;
5) тасымалдаушының ұсыныстары жолаушыларды тасымалдаудың негізгі шарттарын қамтамасыз етпесе;
6) тасымалдаушының ұсыныстары жоспарланған жолаушылар айналымының көлемін қамтамасыз етпесе;
7) тасымалдаушы ұсынған конкурстық өтінімде қасақана жалған мәліметтер беру фактісі анықталса, конкурстық өтінімді қабылдамайды.
43. Егер конкурсқа қойылатын бір лот бойынша конкурстың шарттарына жауап беретін және осы Қағидаларға сәйкес конкурсқа қатысуға құжаттарын ұсынған кемінде екі тасымалдаушы конкурсқа қатысуға жіберілсе, конкурс өткізілді деп танылады.
44. Комиссияның шешімі ашық дауыс беру арқылы қабылданады және комиссия мүшелерінің жалпы санының көпшілігі дауыс берсе, қабылданды деп есептеледі. Дауыстар тең болған жағдайда, комиссия төрағасы дауыс берген шешім қабылданған болып есептеледі. Дауыс беру рәсіміне комиссия мүшелерінің жалпы санының кемінде үштен екісі қатысқан кезде комиссияның шешімі заңды деп танылады.
45. Конкурс қорытындыларын шығарған кезде дәлелді себептердің бар екенін растайтын құжаттар ұсынылған жағдайда, комиссияның кез келген мүшесінің және хатшысының болмауына рұқсат етіледі.
46. Комиссия конкурстың қорытындылары туралы хаттаманы ресімдей отырып, конверттер ашылған күннен бастап он бес жұмыс күнінен аспайтын мерзімде конкурстың қорытындыларын шығарады, оған комиссияның мүшелері мен комиссия хатшысы қолдарын қояды.
Комиссияның әрбір мүшесі конкурстың қорытындысы туралы хаттамаға қоса берілетін өзінің айрықша пікірін жазбаша жаза алады.
47. Конкурсты ұйымдастырушы конкурс қорытындылары туралы хаттамаға қол қойылған күннен кейінгі бес жұмыс күнінен кешіктірмей:
1) конкурсқа қатысушыларға конкурстың қорытындылары туралы хаттаманың көшірмесін жібереді;
2) конкурстың қорытындылары туралы қол қойылған хаттаманың мәтінін интернет-ресурста жариялайды. Конкурстың қорытындылары туралы хаттамада қамтылған және интернет-ресурста орналастырылған мәліметтер ақысыз негізде барлық мүдделі адамдарға танысу үшін қолжетімді болып табылады.

48. Победителем признается перевозчик, набравший наибольшее количество баллов согласно оценочной шкале конкурсных заявок и обеспечивающий:
1) основные условия перевозок пассажиров;
2) планируемый объем субсидирования;
3) планируемый объем пассажирооборота.
49. В случае если два и более участников набрали одинаковый суммарный балл, предпочтение отдается перевозчику согласно следующей приоритетности:
1) наибольшее количество вагонов находятся в собственности перевозчика;
2) вагоны перевозчика, которыми будут осуществляться перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, имеют наименьший срок эксплуатации вагонов;
3) перевозчик представил правильно оформленный один из документов, указанных в подпунктах 2) и 3) пункта 30 настоящих Правил;
4) перевозчик, предложивший наименьший средний уровень повышения цен на проезд в первые три года обслуживания, согласно которому будут производиться перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям в рамках предельного уровня цен (тарифов);
5) у перевозчика имеются вагоны на каждый состав с подъемными устройствами для посадки и высадки и со специализированными местами для лиц, передвигающихся на инвалидных кресло-колясках;
6) у перевозчика наибольший опыт организации перевозок пассажиров железнодорожным транспортом на территории Республики Казахстан.
50. При подведении итогов конкурса комиссия помимо победителя конкурса по каждому лоту определяет потенциального участника, набравшего наибольшее количество баллов согласно оценочной шкале конкурсных заявок после победителя конкурса.
Протокол об итогах конкурса может быть обжалован в судебном порядке.
51. Между победителем конкурса и акиматом Северо-Казахстанской области в течение пятнадцати рабочих дней со дня подписания протокола об итогах конкурса заключается договор о субсидировании.
52. Конкурсные предложения победителя конкурса являются неотъемлемой частью заключаемого с ним договора о субсидировании, и для заключения договора о субсидировании, победитель конкурса предоставляет акимату Северо-Казахстанской области предложения по обеспечению железнодорожным пассажирским парком вагонов перевозчика, находящихся в собственности и (или) в доверительном управлении, имущественном найме или используемых на иных законных основаниях с учетом полного обеспечения условного общего количества вагонов в соответствии с основными условиями перевозок.
При этом не предоставление победителем конкурса предложений по полному обеспечению условного общего количества вагонов в соответствии с основными условиями перевозок квалифицируется как отказ победителя конкурса от заключения договора о субсидировании.

48. Конкурстық өтінімдерді бағалау шәкіліне сәйкес неғұрлым көп ұпай жинаған және:
1) жолаушыларды тасымалдаудың негізгі талаптарын;
2) субсидиялаудың жоспарланған көлемін;
3) жолаушылар айналымының жоспарланған көлемін қамтамасыз еткен тасымалдаушы жеңімпаз болып танылады.
49. Екі немесе одан да көп қатысушы бірдей жиынтық ұпай жинаса, тасымалдаушыға мынадай басымдылыққа сәйкес артықшылық беріледі:
1) вагондардың неғұрлым көп бөлігі тасымалдаушының меншігінде болса;
2) әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушының вагондары вагондарды пайдаланудың неғұрлым аз мерзіміне ие болса;
3) тасымалдаушы осы Қағидалардың 30-тармағының 2) және 3) тармақшаларында көрсетілген, дұрыс ресімделген құжаттардың біреуін ұсынса;
4) бағаның (тарифтің) шекті деңгейі шегінде әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалданатын қызмет көрсетудің алғашқы үш жылында жол жүру бағасын көтерудің неғұрлым аз орташа деңгейін ұсынған тасымалдаушыға;
5) тасымалдаушының әрбір құрамында мүгедектерге арналған кресло-арбалармен қозғалатын адамдарды отырғызып-түсіру үшін көтеретін құрылғылары және мамандандырылған орындары бар вагондары болса;
6) тасымалдаушының Қазақстан Республикасының аумағында теміржол көлігімен жолаушылар тасымалын ұйымдастыруда тәжірибесі неғұрлым көп болса.
50. Комиссия конкурстың қорытындыларын шығару кезінде әрбір лот бойынша конкурстың жеңімпазынан басқа, конкурстық өтінімдерді бағалау шәкіліне сәйкес неғұрлым көп ұпай санын жинаған әлеуетті қатысушыны айқындайды.
Конкурстың қорытындылары туралы хаттамаға сот тәртібімен шағым жасалуы мүмкін.
51. Конкурстың қорытындылары туралы хаттамаға қол қойылған күннен бастап он бес жұмыс күні ішінде конкурстың жеңімпазы мен Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі арасында субсидиялау туралы шарт жасалады.
52. Конкурс жеңімпазының конкурстық ұсыныстары онымен жасалатын субсидиялау туралы шарттың және субсидиялау туралы шарт жасаудың ажырамас бөлігі болып табылады, конкурс жеңімпазы Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігіне тасымалдаудың негізгі шарттарына сәйкес вагондардың шартты жалпы санын толық қамтамасыз етуді есепке ала отырып, тасымалдаушының меншігіндегі және (немесе) сенімді басқарудағы, мүліктік жалдағы немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын вагондарын теміржол жолаушылар паркімен қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар ұсынады.
Бұл ретте, конкурс жеңімпазының тасымалдаудың негізгі талаптарына сәйкес вагондардың шартты жалпы санын толық қамтамасыз ету жөнінде ұсыныстар ұсынбауы конкурс жеңімпазының субсидиялау туралы шарт жасасудан бас тартуы ретінде бағаланады.

53. Организатор конкурса по итогам конкурса заключает договор о субсидировании расходов перевозчика, осуществляющего железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области.
54. Конкурсные заявки перевозчика действительны до истечения пятнадцати рабочих дней после подписания всеми членами комиссии протокола об итогах конкурса.
55. При отказе победителя от заключения договора о субсидировании организатор конкурса заключает договор о субсидировании с перевозчиком, набравшим наибольшее количество баллов согласно оценочной шкале конкурсных заявок после победителя конкурса. При этом сумма обеспечения конкурсной заявки на участие в конкурсе организатором конкурса не возвращается перевозчику, отказавшемуся от заключения договора о субсидировании.
В случае отказа перевозчика, набравшего наибольшее количество баллов согласно оценочной шкале конкурсных заявок после победителя конкурса, от заключения договора о субсидировании, конкурс признается несостоявшимся.
56. В случае если конкурс признается комиссией несостоявшимся, принимается решение о повторном проведении конкурса.
В случае если повторный конкурс признается несостоявшимся в связи с тем, что к участию в конкурсе допущен только один перевозчик, то комиссия принимает решение заключить с ним договор о субсидировании. Цена заключенного договора о субсидировании не должна превышать сумму выделенных субсидий.
В случае если повторный конкурс признается несостоявшимся в связи с отсутствием перевозчиков, допущенных к участию в конкурсе, то договор о субсидировании заключается с Национальным перевозчиком пассажиров в пределах суммы, не превышающей суммы выделенных субсидий из бюджета на соответствующий период, с трудоустройством работников, ранее обслуживавших данный маршрут (проводников и начальников поездов).
57. В случае досрочного расторжения договора о субсидировании с победителем конкурса, до определения перевозчика договор о субсидировании заключается с Национальным перевозчиком пассажиров в пределах суммы, не превышающей суммы выделенных субсидий из бюджета на соответствующий период, с трудоустройством работников, ранее обслуживавших данный маршрут (проводников и начальников поездов).
8. Обеспечение конкурсной заявки
58. Обеспечение конкурсной заявки вносится перевозчиком в качестве гарантии того, что он заключит договор о субсидировании, предусмотренный конкурсной документацией, в случае объявления его победителем конкурса.
59. Обеспечение конкурсной заявки вносится в размере трех процентов от объема субсидий, предусмотренного на первый год обслуживания по заявленному лоту.

53. Конкурсты ұйымдастырушы конкурстың қорытындысы бойынша Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушылардың шығыстарын субсидиялау туралы шарт жасайды.
54. Тасымалдаушының конкурстық өтінімдері конкурстың қорытындылары туралы хаттамаға комиссияның барлық мүшелері қол қойғаннан кейін он бес жұмыс күні өткенге дейін жарамды.
55. Жеңімпаз субсидиялау туралы шарт жасаудан бас тартқан кезде конкурсты ұйымдастырушы конкурс жеңімпазынан кейін конкурстық өтінімдерді бағалау шәкіліне сәйкес неғұрлым көп ұпай санын жинаған тасымалдаушымен субсидиялау туралы шарт жасайды. Бұл ретте, конкурсты ұйымдастырушы конкурсқа қатысуға арналған конкурстық өтінімді қамтамасыз ету сомасын субсидиялау туралы шарт жасаудан бас тартқан тасымалдаушыға қайтармайды.
Конкурс жеңімпазынан кейін конкурстық өтінімдерді бағалау шәкіліне сәйкес неғұрлым көп ұпай санын жинаған тасымалдаушы субсидиялау туралы шарт жасасудан бас тартқан жағдайда, конкурс өтпеді деп танылады.
56. Егер комиссия конкурсты өтпеді деп таныса, конкурсты қайта өткізу туралы шешім қабылданады.
Конкурсқа қатысуға бір ғана тасымалдаушы жіберілуіне байланысты конкурс тағы да өтпеді деп танылған жағдайда, комиссия онымен субсидиялау туралы шарт жасау туралы шешім қабылдайды. Жасалған субсидиялау туралы шарттың бағасы бөлінген субсидиялар сомасынан аспауы тиіс.
Егер конкурсқа қатысуға жіберілген тасымалдаушылардың болмауына байланысты конкурс тағы да өтпеді деп танылған жағдайда, субсидиялау туралы шарт бұрын осы маршрутқа қызмет көрсеткен қызметкерлерді (жолсеріктер мен поезд бастықтарын) жұмысқа орналастыра отырып, тиісті кезеңге бюджеттен бөлінген субсидиялар сомасынан аспайтын сома шегінде Ұлттық жолаушыларды тасымалдаушымен жасалады.
57. Конкурс жеңімпазымен субсидиялау туралы шарт мерзімінен бұрын бұзылған жағдайда, тасымалдаушыны айқындағанға дейін субсидиялау туралы шарт бұрын осы маршрутқа қызмет көрсеткен қызметкерлерді (жолсеріктер мен поезд бастықтарын) жұмысқа орналастыра отырып, тиісті кезеңге бюджеттен бөлінген субсидиялар сомасынан аспайтын сома шегінде Ұлттық жолаушыларды тасымалдаушымен жасалады.
8. Конкурстық өтінімді қамтамасыз ету
58. Тасымалдаушы конкурс жеңімпазы болып жарияланған жағдайда, конкурстық құжаттамада көзделген субсидиялау туралы шартты жасауға кепіл ретінде конкурстық өтінімді қамтамасыз етуді енгізеді.
59. Конкурстық өтінімді қамтамасыз ету мәлімделген лот бойынша қызмет көрсетудің бірінші жылына қарастырылған субсидия көлемінен үш процент мөлшерінде енгізіледі.

60. Перевозчик выбирает один из следующих видов обеспечения конкурсной заявки:
1) гарантийный денежный взнос, который вносится на банковский счет организатора конкурса;
2) банковскую гарантию на бумажном носителе.
Не допускается совершение перевозчиком действий, приводящих к возникновению у третьих лиц права требования в целом либо в части на внесенный гарантийный денежный взнос до истечения срока действия его конкурсной заявки.
61. Организатор конкурса возвращает перевозчику внесенное им обеспечение заявки на участие в конкурсе в течение пяти банковских дней по его официальному запросу со дня наступления одного из следующих случаев:
1) отзыва перевозчиком конкурсной заявки до истечения окончательного срока представления заявок на участие в конкурсе;
2) подписания договора о субсидировании;
3) отклонения конкурсной заявки перевозчика в соответствии с пунктом 42 настоящих Правил;
4) истечения срока действия конкурсной заявки перевозчика на участие в конкурсе.
9. Порядок определения нового перевозчика, осуществляющего железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым сообщениям и обеспечивающего исполнение обязательств по возврату кредитных средств и выплате финансового лизинга на приобретение вагонов
62. В случае расторжения в соответствии с законодательством договора о субсидировании организатор конкурса может определить нового перевозчика, осуществляющего железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым сообщениям по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области и обеспечивающего исполнение обязательств по возврату кредитных средств и выплате финансового лизинга на приобретение вагонов.
63. Определение нового перевозчика, осуществляющего железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым сообщениям и обеспечивающего исполнение обязательств по возврату кредитных средств и выплате финансового лизинга на приобретение вагонов (далее - новый перевозчик), осуществляется для:
1) пользования вагонов, приобретенных за счет кредитных средств или на основе финансового лизинга, в перевозках пассажиров по социально значимым сообщениям;
2) обеспечения полного возврата кредитных средств или выплаты финансового лизинга за счет средств нового перевозчика, осуществляющего перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, расходы которого подлежат субсидированию за счет бюджетных средств;
3) снижения расходов нового перевозчика на приобретение вагонов для обеспечения перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям.

60. Тасымалдаушы конкурстық өтінімді қамтамасыз етудің мынадай түрлерінің біреуін таңдайды:
1) конкурсты ұйымдастырушының банктік шотына аударылатын кепілдік ақшалай жарна;
2) қағаз түріндегі банктік кепілдеме.
Тасымалдаушының оның конкурстық өтінімінің қолданылу мерзімі өткенге дейін енгізілген кепілді ақшалай жарнаға тұтастай не оның бір бөлігін талап ету құқығының үшінші тұлғаларда туындауына әкеп соғатын әрекеттер жасауына жол берілмейді.
61. Конкурсты ұйымдастырушы тасымалдаушының ресми сұрау салуы бойынша конкурсқа қатысуға арналған конкурстық өтінімді қамтамасыз етуді мынадай жағдайлардың бірі болған күннен бастап бес банк күні ішінде қайтарады:
1) конкурсқа қатысуға беретін өтінімдерді ұсынудың соңғы мерзімі аяқталғанға дейін тасымалдаушының конкурстық өтінімін қайтарып алуы;
2) субсидиялау туралы шартқа қол қою;
3) осы Қағидалардың 42-тармағына сәйкес тасымалдаушының конкурстық өтінімін қабылдамау;
4) тасымалдаушының конкурсқа қатысуға берген конкурстық өтінімінің қолданылу мерзімінің аяқталуы.
9. Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын және кредит қаражатын қайтару мен вагондарды сатып алуға берілетін қаржы лизингін төлеу міндеттемелерін орындауды қамтамасыз ететін жаңа тасымалдаушыны айқындау тәртібі
62. Субсидиялау туралы шарт заңнамаға сәйкес бұзылған жағдайда, конкурсты ұйымдастырушы Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын және кредит қаражатын қайтару мен вагондарды сатып алуға берілетін қаржы лизингін төлеу міндеттемелерін орындауды қамтамасыз ететін жаңа тасымалдаушыны айқындай алады.
63. Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын және кредит қаражатын қайтару мен вагондарды сатып алуға берілетін қаржы лизингін төлеу міндеттемелерін орындауды қамтамасыз ететін жаңа тасымалдаушыны (бұдан әрі – жаңа тасымалдаушы) айқындау:
1) кредит қаражаты есебінен немесе қаржы лизингі негізінде сатып алынған вагондарды әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалында пайдалану;
2) кредит қаражатын толық қайтаруды немесе қаржы лизингін төлеуді шығыстары бюджет қаражаты есебінен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын жаңа тасымалдаушының қаражаты есебінен қамтамасыз ету;
3) жаңа тасымалдаушының әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын қамтамасыз етуге вагондар сатып алу шығыстарын азайту үшін жүзеге асырылады.

64. До определения нового перевозчика договор о субсидировании заключается с Национальным перевозчиком пассажиров в пределах суммы, не превышающей суммы выделенных субсидий из бюджета на соответствующий период, с трудоустройством работников, ранее обслуживавших данный маршрут (проводников и начальников поездов).
65. Для определения нового перевозчика организатор конкурса разрабатывает конкурсную документацию в соответствии с главой 3 настоящих Правил.
При этом организатор конкурса разрабатывает основные условия исполнения обязательств по возврату кредитных средств или выплате финансового лизинга на приобретение вагонов (далее - основные условия исполнения обязательств) по форме согласно приложению 17 к настоящим Правилам и согласовывает их и конкурсную документацию с финансовым институтом, предоставившим данные кредитные средства или выступавшим лизингодателем перед перевозчиком, с которым были расторгнуты договоры.
66. В случае предоставления финансовым институтом замечаний и предложений к конкурсной документации и основным условиям исполнения обязательств, организатор конкурса дорабатывает их в рамках утвержденного бюджета соответствующего уровня.
В случае несогласия финансового института на определение нового перевозчика в соответствии с настоящей главой Правил, конкурс проводится на общих основаниях в соответствии с главой 2 настоящих Правил по решению организатора конкурса.
67. После согласования конкурсной документации и основных условий обеспечения обязательств они утверждаются организатором конкурса.
68. Для обеспечения проведения конкурса по определению нового перевозчика, формируется комиссия в соответствии с главой 4 настоящих Правил.
69. Конкурс по определению нового перевозчика проводится не менее чем за девяносто календарных дней после размещения соответствующего объявления через интернет-ресурс организатора конкурса.
70. К участию в конкурсе допускаются перевозчики, соответствующие требованиям, определенным в пункте 21 настоящих Правил, своевременно подавшие конкурсную заявку с приложением документов, указанных в пункте 22 настоящих Правил.
При этом перевозчик для участия в вышеуказанном конкурсе к конкурсной заявке также прилагает:
1) оригинал письма-согласия в адрес организатора конкурса от финансового института на подписание с ним договоров на предоставление вагонов для использования в перевозках пассажиров по социально значимым сообщениям и возврат кредитных средств или выплате финансового лизинга в случае определения его новым перевозчиком;
2) предложения по обеспечению основных условий исполнения обязательств по возврату кредитных средств или выплате финансового лизинга на приобретение вагонов по форме согласно приложению 18 к настоящим Правилам.

64. Жаңа тасымалдаушыны айқындағанға дейін бұрын осы маршрутқа қызмет көрсеткен қызметкерлерді (жолсеріктер мен поезд бастықтарын) жұмысқа орналастыра отырып, тиісті кезеңге бюджеттен бөлінген субсидиялар сомасынан аспайтын сома шегінде Ұлттық жолаушыларды тасымалдаушымен субсидиялау туралы шарт жасалады.
65. Конкурсты ұйымдастырушы жаңа тасымалдаушыны айқындау үшін осы Қағидалардың 3-тарауына сәйкес конкурстық құжаттама әзірлейді.
Бұл ретте, конкурсты ұйымдастырушы осы Қағидалардың 17-қосымшасына сәйкес нысанда вагондар сатып алуға берілетін кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу міндеттемелерін орындаудың негізгі шарттарын (бұдан әрі – міндеттемелерді орындаудың негізгі шарттары) әзірлеп, оларды және конкурстық құжаттаманы тасымалдаушыға осы кредит қаражатын берген немесе лизинг беруші болып отырған, онымен жасалған шарт бұзылған қаржы институтымен келіседі.
66. Қаржы институты конкурстық құжаттамаға және міндеттемелерді орындаудың негізгі шарттарына ескертулер мен ұсыныстар жасаған жағдайда, конкурсты ұйымдастырушы оларды бекітілген бюджет шеңберінде тиісті деңгейде пысықтайды.
Жаңа тасымалдаушыны айқындауға қаржы институты келіспеген жағдайда, конкурс осы Қағидалардың 2-тарауына сәйкес конкурсты ұйымдастырушының шешімі бойынша жалпы негіздерде өткізіледі.
67. Конкурстық құжаттаманы және міндеттемелерді қамтамасыз етудің негізгі шарттарын келіскеннен кейін оларды конкурсты ұйымдастырушы бекітеді.
68. Жаңа тасымалдаушыны айқындау бойынша конкурс өткізуді қамтамасыз ету үшін осы Қағидалардың 4-тарауына сәйкес комиссия құрылады.
69. Жаңа тасымалдаушыны айқындау бойынша конкурс конкурсты ұйымдастырушының интернет-ресурсы арқылы тиісті хабарландыру орналастырылғаннан кейін кемінде күнтізбелік 90 күн өткен соң өткізіледі.
70. Конкурсқа қатысуға осы Қағидалардың 21-тармағында айқындалған талаптарға сәйкес келетін, конкурстық өтінімді осы Қағидалардың 22-тармағында көрсетілген құжаттарды қоса отырып, уақтылы берген тасымалдаушыларға рұқсат беріледі.
Бұл ретте, тасымалдаушы жоғарыда көрсетілген конкурсқа қатысуға арналған конкурстық өтінімге мына құжаттарды:
1) конкурсты ұйымдастырушының атына оны жаңа тасымалдаушы ретінде айқындаған жағдайда, вагондарды әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалында пайдалану және кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу шарттарына қол қоюға қаржы институтының келіскен хатының тұпнұсқасын;
2) осы Қағидалардың 18-қосымшасына сәйкес нысанда вагондарды сатып алуға берілетін кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу міндеттемелерін орындаудың негізгі шарттарын қамтамасыз ету жөніндегі ұсыныстарды қоса береді.

71. Конкурс по определению нового перевозчика проводится в соответствии с главами 2 и 7 настоящих Правил.
72. Победителем признается перевозчик, соответствующий условиям пункта 48 настоящих Правил и обеспечивающий основные условия исполнения обязательств.
73. После подведения итогов организатор конкурса заключает договор о субсидировании с новым перевозчиком и уведомляет об этом финансовый институт в течение пятнадцати рабочих дней.
74. Финансовый институт заключает договор на предоставление вагонов для использования перевозчиком и возврат кредитных средств или по выплате финансового лизинга с новым перевозчиком.
Приложение 1 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Объявление о проведении конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
_______________________________
(наименование организатора)
Объявляет о проведении "__" ____________ 20__ года конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета в 20__ году.
К конкурсу допускаются перевозчики, отвечающие требованиям, определенным пунктом 21 Правил проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета, утверждаемых акиматом Северо-Казахстанской области (далее - Правила).
Перевозчики предоставляют в адрес организатора конкурса перечень документов, указанных в пункте 22 Правил в запечатанном конверте.
Адрес организатора конкурса:
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
Окончательный срок представления конкурсных заявок до ____ часов "__" ___________ 20__ года.
Вскрытие пакетов с конкурсными заявками будет проводиться "__" _____________ 20__ года в __________ часов по адресу:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________.
Перечень конкурсной документации размещен на сайте
__________________________________________________________________
Реквизиты организатора конкурса для перечисления гарантийного денежного взноса:
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
Дополнительные сведения:______________________________________
Телефоны для справок: _________________________________________
Приложение 2 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Основные условия осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям
с _______________ по _______________
число месяц год число месяц го
Условный № поезда
Наименование социально значимого сообщения
Условное расстояние, километр
Условная периодичность курсирования
Тип вагона
Минимальное количество мест в вагоне
Условное среднегодовое минимальное количество вагонов в составе (ядро) единиц
Условное количество составов, единиц
Условное общее количество вагонов, единиц
Ежегодный объем вагоно оборота, тысяч вагоно-километр
Лот №
купе
плацкарт
общий
электропоезд
дизельпоезд
итого
продолжение таблицы
Не снижаемый ежемесячный объем вагонооборота, тысяч вагоно-километр
Сообщение прицепных и беспересадочных вагонов
Минимальное количество мест в вагоне
Условное количество прицепных и беспересадочных вагонов, единиц
Условная периодичность курсирования прицепных и беспересадочных вагонов
Ежегодный объем вагонооборота по прицепным и беспересадочным вагонам, тысяч вагоно-километр
Не снижаемый ежемесячный объем вагонооборота по прицепным и беспересадочным вагонам, тысяч вагоно-километр
Приложение 3 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Основные условия развития перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям
с _______________ по _______________
число месяц год число месяц год
№ п/п
Условный № поезда
Наименование социально значимого сообщения
Наименование мероприятия
Количественные показатели
Качественные показатели
Примечание
единица измерения
количество

71. Жаңа тасымалдаушыны айқындау конкурсы осы Қағидалардың 2 және 7-тарауларына сәйкес өткізіледі.
72. Осы Қағидалардың 48-тармағының шарттарына сәйкес келетін және міндеттемелерді орындаудың негізгі шарттарын қамтамасыз ететін тасымалдаушы жеңімпаз болып табылады.
73. Қорытындысын шығарғаннан кейін конкурсты ұйымдастырушы жаңа тасымалдаушымен субсидиялау туралы шарттар жасайды және ол туралы қаржы институтына он бес жұмыс күні ішінде хабарлайды.
74. Қаржы институты жаңа тасымалдаушымен тасымалдаушының пайдалануына вагондар беру және кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу жөнінде шарттар жасайды.
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 1-қосымша
Нысан
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу туралы хабарландыру
_______________________________ (ұйымдастырушының атауы)
20__ жылғы "__" ___________ 20__ жылы шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу туралы хабарлайды.
Конкурсқа Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі бекіткен Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларының (бұдан әрі – Қағидалар) 21-тармағымен анықталған талаптарға жауап беретін тасымалдаушылар жіберіледі.
Тасымалдаушылар Қағидалардың 22-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін конкурсты ұйымдастырушының мекенжайына бекітілген конвертте тапсырады.
Конкурсты ұйымдастырушының мекенжайы: ___________________________________
Конкурстық өтінімдерді тапсырудың соңғы мерзімі 20__ жылғы "__" ___________ сағат ____ дейін.
Конкурстық өтінімдері бар пакеттерді ашу 20__ жылғы "__" _____________ сағат ___________________________________________________________________________ мекенжайы бойынша өткізіледі.
Конкурстық құжаттар пакеті _________________________________________________ сайтында орналастырылған.
Кепілдік қаржылық жарнаны аудару үшін конкурсты ұйымдастырушының деректемелері:
Қосымша мәлімет:_________________________________________
Анықтама үшін телефондар: ________________________________.
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 2-қосымша
Нысан
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асырудың негізгі талаптары
_____________ - ____________ күні, айы, жылы күні, айы, жылы
Поездың шартты №
Әлеуметтік маңызы бар қатынастың атауы
Шартты қашықтығы, километр
Қатынаудың шартты кезеңділігі
Вагон типі
Вагондағы орындардың минималды саны
Құрамдағы (ядро) вагондардың орташа жылдық минималды шартты саны, бірлік
Құрамдардың шартты саны, бірлік
№ лот
купе
плацкарт
жалпы
электр поезы
дизель поезы
барлығы
кестенің жалғасы
Вагондардың жалпы шартты саны, бірлік
Вагон айналымының жылдық көлемі, мың вагон-километр
Вагон айналымының төмендемейтін ай сайынғы көлемі, мың вагон-километр
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар қатынасы
Вагондағы орындардың минималды саны
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондардың шартты саны, бірлік
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар қатынауының шартты кезеңділігі
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар бойынша вагон айналымының жыл сайынғы көлемі мың вагон-километр
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондардың төмендемейтін ай сайынғы көлемі, мың вагон километр
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 3-қосымша
Нысан
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша дамудың негізгі талаптары
_____________ - ____________ күні, айы, жылы күні, айы, жылы
Р/с №
Поездың шатты №
Әлеуметтік маңызы бар қатынастың атауы
Іс-шара атауы
Сандық көрсеткіштер
Сапалық көрсеткіштер
Ескертпе
өл­шем бір­лі­гі
са­ны

1. Обновление железнодорожного пассажирского парка вагонов
2. Повышение качества сервисных услуг
3. Повышение квалификации штата работников
4. Мероприятия по недопущению фактов перевозки неоформленных лиц и/или нарушения условий перевозки багажа и грузобагажа
5. Повышение доходности перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа
6. Внедрение электронных услуг
7. Иные вопросы развития
Приложение 4 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Планируемый объем субсидирования расходов перевозчика, связанных с осуществлением железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области
№ п/п
Условный № поезда или прицепного и беспересадочного вагона
Наименование сообщения
Сумма долгосрочного субсидирования расходов перевозчика, связанных с осуществлением перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям, тысяч тенге
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
Лот №
Предельный уровень повышения цен (тарифов) на перевозку пассажиров по заявленным социально значимым сообщениям с учетом представления постельного белья, %
Приложение 5 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Планируемый объем пассажирооборота по социально значимым сообщениям
с учетом прицепных и беспересадочных вагонов
№ п/п
Условный № поезда или прицепного и беспересадочного вагона
Наименование сообщения
Тип вагона
Объем пассажирооборота, тысяч пассажиро-километр
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_г.
_г.
Лот №___
купе
плацкарт
общий
электропоезд
дизельпоезд
итого
Приложение 6 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Наименование организатора конкурса_________________________________
от ________________
ЗАЯВКА
на участие в конкурсе
(для юридических лиц)
Прошу допустить для участия в конкурсе по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета по лоту (лотам) №____________________________________________
Сведения о перевозчике:

1. Вагондардың теміржол жолаушылар паркін жаңарту
2. Сервистік қызмет сапасын арттыру
3. Қызметкерлер штатының біліктілігін арттыру
4. Билетсіз жолаушылар тасымалы және/немесе багаж бен жүк тасымалы шарттарының бұзылу фактілеріне жол бермеу жөніндегі іс-шаралар
5. Жолаушылар тасымалы, багаж бен жүк тасымалының кірістілігін арттыру
6. Электронды көрсетілетін қызметтер енгізу
7. Дамудың өзге де мәселелері
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 4-қосымша
Нысан
Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының шығыстарын субсидиялаудың жоспарланған көлемі
Р/с №
Поездың немесе тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагонның шартты №
Қатынастың атауы
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының шығыстарын ұзақ мерзімді субсидиялау сомасы, мың теңге
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
_ж.
№ лот
Төсек жабдықтарын ұсыну есебімен ұсынылған әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалының бағасын (тарифін) көтерудің шекті деңгейі, %
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 5-қосымша
Нысан
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар есебінен әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар айналымының жоспарланған көлемі
Р/с №
Поездың немесе тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагонның шартты №
Қатынастың атауы
Вагон типі
Жолаушылар айналымының көлемі, жолаушы-километр
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
№___ лот
купе
плацкарт
жалпы
электр поезы
дизель поезы
барлығы
кестенің жалғасы
Жолаушылар айналымының көлемі, жолаушы-километр
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
№___ лот
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына
6-қосымша
Нысан
Конкурсты ұйымдастырушының атауы _____________________
__________________
Конкурсқа қатысуға ӨТІНІМ
(заңды тұлға үшін)
№ _________ лот (лоттар) бойынша шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурсқа қатысу үшін рұқсат беруіңізді сұраймын.
Тасымалдаушы туралы мәліметтер:

1. Форма собственности _____________________________________________
2. Год создания_____________________________________________________
3. Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица _______________________________________________________________
(номер, кем и когда выдано)
4. Опыт осуществления деятельности по перевозке пассажиров железнодорожным транспортом
__________________________________________________________________
Примечание: *заполняется период осуществления деятельности по перевозке пассажиров железнодорожным транспортом в следующем порядке:
"до 1 года"; "от 1 до 3 лет"; "свыше 3 лет".
5. Бизнес-идентификационный номер _________________________________
6. Банковские реквизиты ____________________________________________
(индивидуальный идентификационный код, бизнес-идентификационный код, наименование и местонахождение банка)
7. Адрес и другие реквизиты _________________________________________
(почтовый адрес, телефон, телефакс, телекс)
8. ________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии) первого руководителя организации)
9. Прилагаемые документы:
1) ________________________________________________________________;
2) ________________________________________________________________;
3) ________________________________________________________________
Руководитель организации: Фамилия, имя, отчество (при наличии);
подпись; дата; место печати (при наличии)
Приложение 7 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Наименование организатора конкурса_________________________________
от __________________
ЗАЯВКА
на участие в конкурсе
(для индивидуальных предпринимателей)
Прошу допустить для участия в конкурсе по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета по лоту (лотам) №____________________________________________
Сведения о перевозчике:
1. Свидетельство о государственный регистрации________________________
(номер, кем и когда выдан)
2. Индивидуальный идентификационный номер _________________________
3. Банковские реквизиты _____________________________________________
(индивидуальный идентификационный код, наименование и местонахождение банка)

1. Меншік нысаны_________________________________
2. Құрылған жылы_________________________________
3. Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе анықтама ________________________________________________________________________________ (номері, кім және қашан берген)
4. Теміржол көлігімен жолаушылар тасымалы бойынша қызметті жүзеге асыру тәжірибесі* __________________________________________________________
Ескертпе: * теміржол көлігімен жолаушылар тасымалы бойынша қызметті жүзеге асыру аралығы мынадай тәртіпте толтырылады:
"1 жылға дейін"; "1 жылдан 3 жылға дейін"; "3 жылдан жоғары".
5. Бизнес-сәйкестендіру номері _____________________________________
6. Банк деректемелері _________________________________________ (жеке сәйкестендіру коды, бизнес-сәйкестендіру коды, банктің атауы және орналасқан жері)
7. Мекенжайы және басқа да деректемелері ____________________________________ ____________________________________________________________________________ (пошталық мекенжайы, телефоны, телефаксы, телексі)
8.___________________________________________________________ (ұйымның бірінші басшысының аты-жөні (бар болған жағдайда)
9. Қоса берілетін құжаттар:
1)__________________________________________________________
2)__________________________________________________________
3)__________________________________________________________
Ұйымның басшысы: аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы, күні, мөрдің орны (бар болған жағдайда)
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 7-қосымша
Нысан
Конкурсты ұйымдастырушының атауы ___________________________
_________________
Конкурсқа қатысуға ӨТІНІМ (жеке кәсіпкерлер үшін)
№ _________ лот (лоттар) бойынша шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды № лот (лоттар) бойынша айқындау бойынша конкурсқа конкурсқа қатысу үшін рұқсат беруіңізді сұраймын.
Тасымалдаушы туралы мәліметтер:
1. Мемлекеттік тіркеу туралы куәлік ________________________________________ (номері, кім және қашан берілген)
2. Жеке сәйкестендіру номері _______________________________________________
3. Банк деректемелері_______________________________________________________ (жеке сәйкестендіру коды, банктің атауы және орналасқан жері)

4. Опыт осуществления деятельности по перевозке пассажиров железнодорожным транспортом*_________________________________________________________________
Примечание: *заполняется период осуществления деятельности по перевозке пассажиров железнодорожным транспортом в следующем порядке:
"до 1 года"; "от 1 до 3 лет"; "свыше 3 лет".
5. Адрес и другие реквизиты __________________________________________
(почтовый адрес, телефон, телефакс, телекс)
6. Прилагаемые документы:
1) _________________________________________________________________;
2) _________________________________________________________________;
3) _________________________________________________________________.
Руководитель организации: Фамилия, имя, отчество (при наличии);
подпись; дата; место печати (при наличии)
Приложение 8 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Предложения по обеспечению железнодорожным пассажирским парком вагонов перевозчика, находящихся в собственности и (или) в доверительном управлении, имущественном найме или используемые на иных законных основаниях по заявленным на конкурс лотам
№ п/п
№ вагона
Тип вагона
Год постройки
Основание использования: собственный, арендованный, в имущественном найме или иные основания
1
2
3
4
5
Итого средний срок эксплуатации вагонов*, в годах
*Примечание: средний срок эксплуатации вагонов рассчитывается путем сложения всех годов постройки в графе 4 по лоту, делением его на количество вагонов по лоту и вычитанием года проведения конкурса.
Перевозчик:
Руководитель_______________ Главный бухгалтер__________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись Фамилия, имя, отчество (при наличии),подпись Место печати дата
Приложение 9 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Предложения по обеспечению основных условий перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям
с ____________ по ____________
число месяц год число месяц год
№ п/п
№ поезда
Наименова-ние социально значимого сообщения
Расстояние, километр
Периодичность курсирования
Тип вагона
Количество мест в вагоне
Ежегодный объем вагоно оборота, тысяч вагоно-километр
Не снижаемый ежемесячный объем вагонооборота, тысяч вагоно-километр
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Лот №
купе
плацкарт
общий
электропоезд
дизельпоезд
итого
продолжение таблицы
Сообщение прицепных и беспереса дочных вагонов, маршрут
Минимальное количество мест в вагоне
Ежегодный объем вагонооборота по прицепным и беспересадочным вагонам, тысяч вагоно-километр
Не снижаемый ежемесячный объем вагонооборота по прицепным и беспересадочным вагонам, тысяч вагоно-километр
Дополнительные услуги, предоставляемые пассажирам
10
11
12
13
14
Перевозчик:
Руководитель_______________ Главный бухгалтер__________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись Фамилия, имя, отчество (при наличии),подпись Место печати дата
Приложение 10 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Предложения по обеспечению планируемого объема субсидирования расходов перевозчика, связанных с осуществлением железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области и предельного уровня повышения цен (тарифов) на услуги по перевозке пассажиров
по социально значимым сообщениям
№ п/п
№ поезда или прицепного и беспересадочного вагона
Наименование сообщения
Сумма субсидирования, тысяч тенге
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
_г.
Лот №
Предельный уровень повышения цен (тарифов) на перевозку пассажиров по заявленным социально значимым сообщениям с учетом представления постельного белья, %
Перевозчик:
Руководитель_______________ Главный бухгалтер__________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись Фамилия, имя, отчество (при наличии),подпись Место печати дата
Приложение 11 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Предложения по обеспечению планируемого объема пассажирооборота по социально значимому сообщению с учетом прицепных и беспересадочных вагонов
№ п/п
№ поезда или прицепного и беспересадочного вагона
Наименование сообщения
Тип вагона
Объем пассажирооборота, тысяч пассажиро-километр
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
_ г.
Лот №___
купе
плацкарт
общий
электропоезд
дизельпоезд
итого
Перевозчик:
Руководитель_______________ Главный бухгалтер__________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись Фамилия, имя, отчество (при наличии),подпись Место печати дата
Приложение 12 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Сведения о наличии собственного квалифицированного штата работников поездных бригад на ранее обслуживаемые социально значимые маршруты с учетом прицепных и беспересадочных вагонов
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Стаж работы в сфере оказания услуг
Квалификация (специальность по диплому, свидетельству и др. документам об образовании)
Занимаемая должность
1
2
3
4
5
Руководитель _________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись
Место печати дата
Приложение 13 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Справка
Национального оператора инфраструктуры, подтверждающая осуществление ранее перевозчиком деятельности по перевозке пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом на территории Республики Казахстан ___________________ (наименование национального оператора инфраструктуры) подтверждает, что ________________ (наименование перевозчика) осуществлял деятельность по перевозке пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом на территории Республики Казахстан в период с "__" ________ _______ года по "__" __________ _______ года.
Руководитель __________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись
Место печати дата
Приложение 14 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Оценочная шкала конкурсных заявок
№ п/п
Показатель
Количество баллов
1.
Средний срок эксплуатации вагонов в соответствии с предложениями перевозчика по обеспечению железнодорожными пассажирскими вагонами, находящимися в собственности и (или) в доверительном управлении, имущественном найме или используемыми на иных законных основаниях, по заявленным на конкурс маршрутам:
до 5 лет
25

4. Теміржол көлігімен жолаушылар тасымалы бойынша қызметті жүзеге асыру тәжірибесі* ___________________________________________________________________________
Ескертпе: * теміржол көлігімен жолаушылар тасымалы бойынша қызметті жүзеге асыру аралығы мынадай тәртіпте толтырылады:
"1 жылға дейін"; "1 жылдан 3 жылға дейін"; "3 жылдан жоғары".
5. Мекенжайы және басқа да деректемелері____________________________________ _______________________________________________________________________________ (пошталық мекенжайы, телефоны, телефаксы, телексі)
6. Қоса берілетін құжаттар:
1)__________________________________________________________________
2)__________________________________________________________________
3)__________________________________________________________________
Ұйымның басшысы: аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы, күні, мөрдің орны (бар болған жағдайда)
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 8-қосымша
Нысан
Тасымалдаушының меншігіндегі және (немесе) сенімді басқарудағы, мүліктік жалдағы немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын конкурсқа мәлімделген лоттар бойынша вагондарын теміржол жолаушылар паркімен қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар
Р/с №
Вагон №
Вагон типі
Құрастыру жылы
Пайдалану негізі: меншікті, жалға алынған, мүліктік жалда немесе басқа да негіз
Вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі*, жыл бойынша
*Ескертпе: вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі лот бойынша 4-ші бағандағы барлық құрастыру жылдарын қосу, оны лот бойынша вагондардар санына бөлу және конкурс өткізіліп отырған жылдан азайту жолымен есептеледі.
Тасымалдаушы:
Басшы_______________________ Бас бухгалтер__________________________ аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны күні
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 9-қосымша
Нысан
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдаудың негізгі шарттарын қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар
_____________ - ____________ күні, айы, жылы күні, айы, жылы
Р/с №
Поезд №
Әлеуметтік маңызы бар қатынастың атауы
Арақашықтығы, километр
Қатынау кезеңділігі
Вагон типі
Вагондағы орындар саны
11
2
3
4
5
6
7
№ лот
купе
плацкарт
жалпы
электр поезы
дизель поезы
барлығы
кестенің жалғасы
Вагон айналымының жыл сайынғы көлемі, мың вагон- километр
Вагон айналымының төмендемейтін ай сайынғы көлемі, мың вагон-километр
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондардың, маршруттардың қатынасы
Вагондағы орындардың минималды саны
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар бойынша вагон айналымының жыл сайынғы кө­ле­мі мың вагон-километр
Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар бойынша вагон айналымының төмендемейтін ай сайынғы көлемі, мың вагон-километр
Жолаушыларға көрсетілетін қосымша қызметтер
8
9
10
11
12
13
14
Тасымалдаушы:
Басшы_______________________ Бас бухгалтер__________________________ аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны күні
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 10-қосымша
Нысан
Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының шығыстарын субсидиялаудың жоспарланған көлемін және әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдау қызметтерінің бағасын (тарифтерін) көтерудің шекті деңгейін қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар
Р/с №
Поездың немесе тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагонның №
Қатынастың атауы
Субсидиялау сомасы, мың теңге
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
№ лот
Төсек жабдықтарын ұсыну есебімен ұсынылған әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалының бағасын (тарифтерін) көтерудің шекті деңгейі, %
кестенің жалғасы
Субсидиялау сомасы, мың теңге
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
№ лот
Төсек жабдықтарын ұсыну есебімен ұсынылған әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалының бағасын (тарифтерін) көтерудің шекті деңгейі, %
Тасымалдаушы:
Басшы_______________________ Бас бухгалтер__________________________ аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны күні
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 11-қосымша
Нысан
Тіркемелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, әлеуметтік маңызы бар қатынас бойынша жолаушылар айналымының жоспарланған көлемін қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар
Р/с №
Поездың немесе тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагонның №
Қатынастың атауы
Вагон типі
Жолаушылар айналымының көлемі, мың жолаушы-километр
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
№___ лот
купе
плацкарт
жалпы
электр поезы
дизель поезы
барлығы
кестенің жалғысы
Жолаушылар айналымының көлемі, мың жолаушы-километр
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
_ ж.
№___ лот
Тасымалдаушы:
Басшы_______________________ Бас бухгалтер__________________________ аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны күні
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 12-қосымша
Нысан
Тіркемелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, бұрын қызмет көрсетілген әлеуметтік маңызы бар маршруттарға поезд бригадалары қызметкерлерінің меншікті білікті штатының болуы туралы мәліметтер
Р/с №
Аты-жөні (бар болған жағдайда)
Қызмет көрсету саласындағы еңбек өтілі
Біліктілігі (дипломы, куәлігі және білімі туралы басқа да құжаттар бойынша мамандығы)
Атқаратын қызметі
1
2
3
4
5
Басшы _________________________________
аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны күні
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 13-қосымша
Нысан
Ұлттық инфрақұрылым операторының Қазақстан Республикасының аумағында теміржол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажын тасымалдау бойынша қызметтерді тасымалдаушының бұрын жүзеге асырғанын растайтын анықтамасы
_______________________ (Ұлттық инфрақұрылым операторының атауы) _______________ (тасымалдаушының атауы) жылғы "__"__________________ жылғы "__"_________________ аралығында Қазақстан Республикасының аумағында теміржол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажын тасымалдау қызметін жүзеге асырғанын растайды.
Басшы _________________________________
аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны күні
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 14-қосымша
Нысан
Конкурстық өтінімдерді бағалау шәкілі
Р/с №
Көрсеткіш
Ұпай саны
1
Вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі тасымалдаушының меншігіндегі және (немесе) сенімді басқарудағы, мүліктік жалдағы немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын конкурсқа мәлімделген маршруттар бойынша вагондарын теміржол жолаушылар вагондарымен қамтамасыз ету бойынша ұсыныстарына сәйкес:
5 жылға дейін
25

5 (при наличии одного из документов, указанных в подпункте 1) пункта 30 Правил)
9.
Средний уровень предложенного перевозчиком предельного уровня повышения цен (тарифов) на перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, в %
В первый год обслуживания
Во второй год обслуживания
В третий год обслуживания
0
5
5
5
от 0,1 до 3
4
4
4
от 3,1 до 5
3
3
3
от 5,1 до 7%
2
2
2
свыше 7,1
1
1
1
10.
Всего баллов
Не более 100 баллов
Примечания:
* - данная шкала не оценивается в случае осуществления перевозок пассажиров электро и дизель поездами;
** - данная шкала оценивается в случае предоставления 100% количества заявленных вагонов от общего количества вагонов для обслуживания социально значимого сообщения, прицепных и беспересадочных вагонов / по электросекциям и дизельным поездам;
***- данная шкала не оценивается в случае осуществления перевозок пассажиров электропоездами.
Приложение 15 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Лист оценки конкурсных заявок по осуществлению перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям по лотам, выставленным на конкурс
______________________________________
наименование перевозчика
№ п/п
Показатель
Количество баллов
1.
Средний срок эксплуатации вагонов в соответствии с предложениями перевозчика по обеспечению железнодорожными пассажирскими вагонами, находящимися в собственности и (или) в доверительном управлении, имущественном найме или используемыми на иных законных основаниях, по заявленным на тендер маршрутам:
до 5 лет

5 (Қағидалардың 30-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген құжаттардың біреуі болған жағдайда)
9
Тасымалдаушының әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдау бағасының (тарифінің) көтерілуінің ұсынған шекті деңгейінің орташа деңгейі, %:
Қызмет көрсетудің бірінші жылында
Қызмет көрсетудің екінші жылында
Қызмет көрсетудің үшінші жылында
0
5
5
5
0,1-ден 3-ке дейін
4
4
4
3,1-ден 5-ке дейін
3
3
3
5,1-ден 7%-ға дейін
2
2
2
7,1-ден жоғары
1
1
1
10.
Ұпайдың барлығы
100 ұпайдан жоғары емес
Ескертпелер:
* - осы шәкіл жолаушылар тасымалын электр және дизель поездарымен жүзеге асырған жағдайда бағаланбайды;
** - осы шәкіл әлеуметтік маңызы бар қатынастарға, тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар/электр поезы және дизель поездары бойынша қызмет көрсету үшін вагондардың жалпы санынан мәлімделген вагондар саны 100% ұсынылған жағдайда бағаланады;
*** - осы шәкіл электр поездарымен жолаушылар тасымалын жүзеге асырған жағдайда бағаланбайды.
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 15-қосымша
Нысан
Конкурсқа шығырылған лоттар бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастармен жолаушылар тасымалын жүзеге асыру бойынша конкурстық өтінімдерді бағалау парағы
______________________________________ тасымалдаушының атауы
Р/с №
Көрсеткіш
Ұпай саны
1
Вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі тасымалдаушының меншігіндегі және (немесе) сенімді басқарудағы, мүліктік жалдағы немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын конкурсқа мәлімделген маршруттар бойынша вагондарын теміржол жолаушылар вагондарымен қамтамасыз ету бойынша ұсыныстарына сәйкес:
5 жылға дейін

от 5,1 до 9 лет
от 9,1 до 15 лет
от 15,1 до 20 лет
от 20,1 и выше
ИТОГО
2.*
Доля вагонов перевозчика, указанных в тендерной заявке и предложенных для обеспечения железнодорожных пассажирских перевозок, в общем объеме вагонов по типам (купе, плацкарт, общий, гранд PMR), указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям:
Количество баллов
от 31% до 40%
от 41 до 50%
от 51 до 60%
от 61 до 70%
от 71 до 80%
от 81 до 90%
от 91 до 100%
ИТОГО
3.**
Наличие резервных вагонов в объеме, превышающем 7 % долю от общего объема вагонов по типам (купе, плацкарт, общий, гранд PMR), указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям
ИТОГО
4.***
Доля вагонов с подъемными устройствами для посадки и высадки и со специализированными местами для лиц, передвигающихся на инвалидных кресло-колясках (в каждом составе перевозчика), в общем объеме составов, указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям:
Количество баллов
до 25%
от 26 до 50%
с 51 до 75%
от 76 до 100%
ИТОГО
5.***
Доля вагонов с системами кондиционирования воздуха перевозчика в общем объеме вагонов, указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям:
Количество баллов
до 10%
от 11 до 20%
от 21 до 30%
от 31% до 40%
от 41 до 50%
от 51 до 60%
от 61 до 70%
от 71 до 80%
от 81 до 90%
от 91 до 100%
ИТОГО
6.
Доля вагонов, находящихся в собственности перевозчика, в общем объеме вагонов, указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям:
Количество баллов
до 10%
от 11 до 20%
от 21 до 30%
от 31% до 40%
от 41 до 50%
от 51 до 60%
от 61 до 70%
от 71 до 80%
от 81 до 90%
от 91 до 100%
ИТОГО
7.
Наличие одного из документов, указанных в подпунктах 2) и 3) пункта 30 Правил
8.
Опыт работы перевозчика по осуществлению деятельности по перевозке пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом на территории Республики Казахстан:
Количество баллов
опыт отсутствует
до 1 года
от 1 до 3 лет
свыше 3 лет
ИТОГО
9.
Средний уровень предложенного перевозчиком предельного уровня повышения цен (тарифов) на перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, в %
В первый год обслуживания
Во второй год обслуживания
В третий год обслуживания
0

5,1-ден 9 жылға дейін
9,1-ден 15 жылға дейін
15,1-ден 20 жылға дейін
20,1-ден және жоғары
ЖИЫНЫ
2*
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырудың негізгі шарттарында көрсетілген типтері (купе, плацкарт, жалпы, гранд PMR) бойынша вагондардың жалпы көлемінде тасымалдаушының конкурстық өтінімде көрсеткен және теміржол жолаушылар тасымалын қамтамасыз ету үшін ұсынған вагондарының үлесі:
Ұпай саны
31%-ден 40%-ға дейін
41-ден 50%-ға дейін
51-ден 60%-ға дейін
61-ден 70%-ға дейін
71-ден 80%-ға дейін
81-ден 90%-ға дейін
91-ден 100%-ға дейін
ЖИЫНЫ
3**
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырудың негізгі шарттарында көрсетілген типтері (купе, плацкарт, жалпы, гранд PMR) бойынша вагондардың жалпы көлемінен 7% -дан жоғары көлемде резервтегі вагондардың болуы
4***
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырудың негізгі шарттарында көрсетілген құрамдардың жалпы көлемінде мүгедектерге арналған кресло-арбалармен қозғалатын адамдарды отырғызып-түсіру үшін көтеретін құрылғылары және мамандандырылған орындары бар (тасымалдаушының әрбір құрамында) вагондардың үлесі:
Ұпай саны
25%-ға дейін
26-дан 50%-ға дейін
51-ден 75%-ға дейін
76-дан 100%-ға дейін
ЖИЫНЫ
5***
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырудың негізгі шарттарында көрсетілген вагондардың жалпы көлемінде тасымалдаушының ауаны кондициялау жүйесі бар вагондарының үлесі:
Ұпай саны
10%-ға дейін
11-ден 20%-ға дейін
21-ден 30%-ға дейін
31-ден 40%-ға дейін
41-ден 50%-ға дейін
51-ден 60%-ға дейін
61-ден 70%-ға дейін
71-ден 80%-ға дейін
81-ден 90%-ға дейін
91-ден 100%-ға дейін
ЖИЫНЫ
6
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырудың негізгі шарттарында көрсетілген вагондардың жалпы көлемінде тасымалдаушының жеке меншігіндегі вагондар үлесі:
Ұпай саны
10%-ға дейін
11-ден 20%-ға дейін
21-ден 30%-ға дейін
31-ден 40%-ға дейін
41-ден 50%-ға дейін
51-ден 60%-ға дейін
61-ден 70%-ға дейін
71-ден 80%-ға дейін
81-ден 90%-ға дейін
91-ден 100%-ға дейін
ЖИЫНЫ
7
Қағидалардың 30-тармағының 2) және 3) тармақшаларында көрсетілген құжаттардың біреуінің болуы
8
Қазақстан Республикасының аумағында теміржол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажын тасымалдау қызметін жүзеге асыру бойынша тасымалдаушының жұмыс тәжірибесі:
Ұпай саны
тәжірибе жоқ
1 жылға дейін
1 жылдан 3 жылға дейін
3 жылдан жоғары
ЖИЫНЫ
9
Тасымалдаушының әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушыларды тасымалдау бағасының (тарифінің) көтерілуінің ұсынған шекті деңгейінің орташа деңгейі, %:
Қызмет көрсетудің бірінші жылында
Қызмет көрсетудің екінші жылында
Қызмет көрсетудің үшінші жылында
0

от 0,1 до 3
от 3,1 до 5
от 5,1 до 7%
свыше 7,1
ИТОГО
10.
Всего баллов
Примечания:
* - данная шкала не оценивается в случае осуществления перевозок пассажиров электро и дизель поездами;
** - данная шкала оценивается в случае предоставления 100% количества заявленных вагонов от общего количества вагонов для обслуживания социально значимого сообщения, прицепных и беспересадочных вагонов / по электросекциям и дизельным поездам;
***- данная шкала не оценивается в случае осуществления перевозок пассажиров электропоездами.
Приложение 16 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Акт выездного предварительного осмотра вагонов
_______________________________________________
№ п/п
№ вагона
Тип вагона
Год постройки
Последний вид ремонта
ДР
КР-1
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение таблицы
Последний вид ремонта
Наличие системы кондиционирования воздуха: нет - не предусмотрено заводской конструкцией, да - предусмотрено заводской конструкцией
Наличие подъемных устройств для посадки и высадки и специализированных мест для лиц, передвигающихся на инвалидных кресло-колясках, да или нет
КР-2
КРПС
КВР
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
продолжение таблицы
№ лота
Итого
купе
средний срок эксплуатации вагонов **
плацкарт
общий
* - предложения по обеспечению железнодорожным пассажирским парком вагонов перевозчика, находящихся в собственности и (или) доверительном управлении, имущественном найме или используемых на иных законных основаниях по заявленным на конкурс лотам по форме, согласно приложению 8 к настоящим Правилам, предоставляемые Перевозчиком в конкурсной заявке;
** - средний срок эксплуатации вагонов рассчитывается путем сложения всех годов постройки в графе 6 по лоту, делением его на количество вагонов по лоту и вычитанием года проведения тендера.
Соответствие подпункту 2) пункта 21 настоящих Правил:_______________________
Примечание:______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица (лиц), проводившего осмотр: ________________________________________________________________________
Приложение 17 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Основные условия исполнения обязательств по возврату кредитных средств или выплате финансового лизинга
на приобретение вагонов с ____________ по ___________
число месяц год число месяц год
Условный № поезда
Наименование социально значимого сообщения
Тип вагона
Количество вагонов, по которым осуществляется возврат кредитных средств или выплата финансового лизинга, единиц
Общая сумма обязательств по возврату кредитных средств или выплате финансового лизинга на приобретение вагонов, в тысячах тенге или иностранной валюте
Ставка вознаграждения банка по предоставлению кредитных средств или выплате финансового лизинга, % от суммы, указанные в графе 6
Комиссионные сборы, в тыс.тенге или иностранной валюте
Сумма задолженности по погашению кредита или выплате финансового лизинга, в тысяч тенге или иностранной валюте
Ежемесячный платеж по возврату кредитных средств или выплате финансового лизинга на приобретение вагонов, в тысяч тенге или иностранной валюте
купе
плацкарт
общий
электропоезд
дизельпоезд
итого
Приложение 18 к Правилам проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по участку железной дороги Российской Федерации, расположенному на территории Северо-Казахстанской области, расходы которых подлежат субсидированию за счет областного бюджета
Форма
Предложения по обеспечению основных условий исполнения обязательств по возврату кредитных средств или выплате финансового лизинга на приобретение вагонов с ____________ по _____________
число месяц год число месяц год
№ поезда
Наименование социально значимого сообщения
Тип вагона
Количество вагонов, по которым осуществляется возврат кредитных средств или выплата финансового лизинга, единиц
Общая сумма обязательств по возврату кредитных средств или выплате финансового лизинга на приобретение вагонов, в тысячах тенге или иностранной валюте
Ставка вознаграждения банка по предоставлению кредитных средств или выплате финансового лизинга, % от суммы, указанные в графе 6
Комиссионные сборы, в тысяч тенге или иностранной валюте
Сумма задолженности по погашению кредита или выплате финансового лизинга, в тысяч тенге или иностранной валюте
Ежемесячный платеж по возврату кредитных средств или выплате финансового лизинга на приобретение вагонов, в тысяч тенге или иностранной валюте
купе
плацкарт
общий
электропоезд
дизельпоезд
итого
Руководитель ____________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись
Место печати дата

0,1-ден 3-ке дейін
3,1-ден 5-ке дейін
5,1-ден 7-ге дейін
7,1-ден жоғары
ЖИЫНЫ
10.
Ұпайдың барлығы
Ескертпелер:
* - осы шәкіл жолаушылар тасымалын электр және дизель поездарымен жүзеге асырған жағдайда бағаланбайды;
** - осы шәкіл әлеуметтік маңызы бар қатынастарға, тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар/электр поезы және дизель поездары бойынша қызмет көрсету үшін вагондардың жалпы санынан мәлімделген вагондар саны 100% ұсынылған жағдайда бағаланады;
*** - осы шәкіл электр поездарымен жолаушылар тасымалын жүзеге асырған жағдайда бағаланбайды.
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 16-қосымша
Нысан
Вагондарды алдын ала шығып тексеру актісі
_______________________________________________ (тасымалдаушының атауы)
Р/с №
Вагон №
Вагон типі
Құрастырылған жылы
Жөндеудің соңғы түрі
ДЖ
КЖ-1
КЖ-2
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Жөндеудің соңғы түрі
Ауаны кондициялау жүйесінің болуы: жоқ - зауыттық құрылымда қарастырылмаған, иә - зауыттық құрылымда қарастырылған
Мүгедектерге арналған кресло-арбалармен қозғалатын адамдарды отырғызып-түсіру үшін көтеретін құрылғылары және мамандандырылған орындарының болуы, иә немесе жоқ
ЖҚКЖ
КҚЖ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
14
15
16
17
18
19
20
21
кестенің жалғасы
№ лот
барлығы
купе
вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі**
плацкарт
жалпы
* - Тасымалдаушы осы Қағидалардың 8-қосымшасына сәйкес нысанда ұсынған конкурстық өтінімде тасымалдаушының меншігіндегі және (немесе) сенімді басқарудағы, мүліктік жалдағы немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын конкурсқа мәлімделген лоттар бойынша тасымалдаушының вагондарын теміржол жолаушылар паркімен қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
** - вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі лот бойынша 6-шы бағандағы барлық құрастыру жылдарын қосу, оны лот бойынша вагондардар санына бөлу және конкурс өткізіліп отырған жылдан азайту жолымен есептеледі.
Осы Қағидалардың 21-тармағының 2) тармақшасына сәйкестігі:___________________
Ескертпе: _________________________________________________________________
Бақылауды жүргізген адамның (адамдардың) аты-жөні (бар болған жағдайда) және лауазымы________________
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 17-қосымша
Нысан
Вагондарды сатып алуға арналған кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу бойынша міндеттерді орындаудың негізгі шарттары
_____________ - ____________ күні, айы, жылы күні, айы, жылы
Поездың шартты №
Әлеуметтік маңызы бар қатынастың атауы
Вагон типі
Кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу жүзеге асырылатын вагондар саны, бірлік
Вагондарды сатып алуға арналған кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу бойынша міндеттемелердің жалпы сомасы, мың теңгемен немесе шетел валютасымен
Кредит қаражатын беру немесе қаржы лизингін төлеу бойынша банктің сый ақы мөлшерлемесі, 6 шы бағанда көрсетілген сомадан %
Комиссиялық жинақ, мың теңгемен немесе шетел валютасымен
Кредитті өтеу немесе қаржы лизингін төлеу бойынша берешек сомасы, мың теңгемен немесе шетел валютасымен
Вагондарды сатып алуға арналған кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу бойынша ай сайынғы төлем, мың теңгемен немесе шетел валютасымен
купе
плацкарт
жалпы
электр поезы
дизель поезы
барлығы
Шығыстары облыстық бюджет есебінен субсидиялауға жататын Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының теміржол учаскесі бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларына 18-қосымша
Нысан
Вагондарды сатып алуға арналған кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу бойынша міндеттерді орындаудың негізгі шарттарын қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар
_____________ - ____________ күні, айы, жылы күні, айы, жылы
Поездың №
Әлеуметтік маңызы бар қатынастың ата­уы
Вагон типі
Кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу жүзеге асырылатын вагондар саны, бірлік
Вагондарды сатып алуға арналған кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу бойынша міндеттемелердің жалпы сомасы, мың теңгемен немесе шетел валютасымен
Кредит қаражатын беру немесе қаржы лизингін төлеу бойынша банктің сый ақы мөлшерлемесі, 6-шы бағанда көрсетілген сомадан %
Комиссиялық жинақ, мың теңгемен немесе шетел валютасымен
Кредитті өтеу немесе қаржы лизингін төлеу бойынша берешек сомасы, мың теңгемен немесе шетел валютасымен
Вагондарды сатып алуға арналған кредит қаражатын қайтару немесе қаржы лизингін төлеу бойынша ай сайынғы төлем, мың теңгемен немесе шетел валютасымен
купе
плацкарт
жалпы
электр поезы
дизель поезы
барлығы
Басшы _____________________________________
аты-жөні (бар болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны, күні