О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2017 - 2019 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 сентября 2017 года № 4322
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 8/1 "О бюджете города Петропавловска на 2017 - 2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4017 от 11 января 2017 года, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Қызылжар Нұры" № 3, в газете "Проспект СК" № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 568 864,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 803 702,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 81 158,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 073 797,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 610 207,6 тысячи тенге;
2) затраты – 28 241 044,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 683 931,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 683 931,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 30 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 24 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -3 362 110,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 362 110,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 283 931,0 тысяч тенге;
погашение займов – 149 826,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 228 005,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в сумме 231 299,0 тысяч тенге.";

"2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 4322 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы №1 шешіміне (2017 жылғы 11 қаңтардағы № 4017 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2017 жылғы 20 қантардағы № 3 "Қызылжар Нұры", № 3 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 568 864,6 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 803 702,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 158,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 073 797,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11 610 207,6 мың теңге;
2) шығындар – 28 241 044,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 683 931,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 683 931,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 6 000,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 30 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 24 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 3 362 110,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 362 110,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсуі – 2 283 931,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 149 826,0 мың теңге;
бюджеттік құралдардың қолданылатын қалдығы – 1 228 005,8 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2017 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 231 299,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
сессии Петропавловского
городского маслихата Т. Токмухамбетов
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата А. Бердагулов
Приложение 1 к решению городского маслихата № 1 от 15 сентября 2017 года
Приложение 1 к решению городского маслихата № 1 от 20 декабря 2016 года
Бюджет города Петропавловска на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Т. Тоқмұхамбетов
Петропавл
қалалық мәслихат хатшысы А. Бердағұлов
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 1 шешiмiне 1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоксандағы № 1 шешiмiне 1 қосымша
2017 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

26 931,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
21 981,0
004
Капитальные расходы государственного органа
4 950,1
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24 190,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24 190,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
498 290,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
75 280,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
423 010,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
33 376,1
040
Развитие объектов государственных органов
33 376,1
2
Оборона
38 056,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38 056,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
38 056,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
58 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 500,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
58 500,0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование
8 541 172,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 328 357,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
29 578,0
003
Общеобразовательное обучение
5 173 428,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
349 387,0
006
Дополнительное образование для детей
367 572,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 045 904,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
60 072,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 705,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

26 931,1
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 981,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 950,1
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24 190,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 190,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
498 290,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 280,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
423 010,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
33 376,1
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
33 376,1
2
Қорғаныс
38 056,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38 056,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
38 056,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
58 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 500,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
58 500,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
4
Бiлiм беру
8 541 172,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 328 357,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 578,0
003
Жалпы білім беру
5 173 428,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
349 387,0
006
Балаларға қосымша білім беру
367 572,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 045 904,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
60 072,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 705,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары