О признании утратившими силу некоторых решений Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 мая 2017 года № 6-10-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 мая 2017 года № 4193
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Айыртауского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) Решение Айыртауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №5-34-4 "О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 29 января 2014 года № 5-22-1 "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Айыртауского района". (опубликовано 29 января 2015 года в газетах "Айыртауские зори" и "Айыртау таңы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3081).
2) Решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №5-44-7 "О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 29 января 2014 года № 5-22-1 "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Айыртауского района", (опубликовано 26 января 2016 года в газетах "Айыртауские зори" и "Айыртау таңы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3583).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель X сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
И.Бурковская
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов
СОГЛАСОВАНО
Аким
Северо-Казахстанской области
К.Аксакалов
5 мая 2017 года

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 6-10-9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 4193 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Айыртау ауданы мәслихатының 2014 жылдың 29 қаңтардағы "Айыртау ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидалары туралы" № 5-22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5-34-4 шешімі (2015 жылғы 29 қаңтарда "Айыртауские зори" және "Айыртау таңы" газеттерінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3081 тіркелген).
2) "Айыртау ауданы мәслихатының 2014 жылдың 29 қаңтардағы "Айыртау ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидалары туралы" № 5-22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Айыртау ауданы мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-44-7 шешімі (2016 жылғы 26 қаңтарда "Айыртауские зори" және "Айыртау таңы" газеттерінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3583 тіркелген).
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданыста енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы
маслихатының
X сессиясының төрайымы
И.Бурковская
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы
маслихатының хатшысы
Б.Жанахметов
КЕЛІСІЛДІ
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Қ.Ақсақалов
2017 жылғы 5 мамыр