О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 21 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 августа 2017 года № 13-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 августа 2017 года № 4298
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4021 от 12 января 2017 года, опубликовано в районной газете "Есіл өңірі" от 23 января 2017 года и "Новости Приишимья" от 23 января 2017 года) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1. доходы – 6 731 756,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 191 673 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 39 039 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 103 538 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 397 506,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6 765 550,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 657 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 78 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 623 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 6000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов - 6000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82 451 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82451 тысяч тенге:
поступление займов – 78 280 тысяч тенге;
погашение займов – 23 623 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 794 тысячи тенге.".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель ХII сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Д. Сулейменов
Cекретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата от 15 августа 2017 года № 13-3
Приложение 1
к решению районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8-1
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2017 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 13-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 4298 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 4021 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда "Есіл өңірі", 2017 жылғы 23 қаңтарда "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 731 756,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 191 673 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 39 039 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 103 538 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 397 506,9 мың теңге;
2) шығыстар – 6 765 550,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 54 657 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 78 280 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 23 623 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы – - 6000 мың тенге, соның ішінде:
қаржылық активтерді алу – 0;
қаржылық активтерді студан түскен түсімдер - 6 000 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 82 451мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитты пайдалану) – 82 451 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 78 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 623 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қалдығын орындау – 27 794 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XIII сессиясының төрағасы Д. Сүлейменов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы Е. Әділбеков
Аудан маслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 13-3 шешіміне 1 қосымша
Аудан маслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне 1 қосымша
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2017 жылға арналған бюджеті
Категория
Сынып
Сыныпша
Атауы
Сома (мың теңге)
I. Табыстар