Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Жамбылского района на 2017 год
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13 марта 2017 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2017 года № 4142. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 2 октября 2017 года № 230

2017 жылға Жамбыл ауданының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 75 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 4142 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 қазандағы № 230 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 02.10.2017 № 230 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Жамбылского района на 2017 год, согласно приложениям 1, 2.

Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 02.10.2017 № 230 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға Жамбыл ауданының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1, 2 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

2. Ответственность за исполнение настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел образования Жамбылского района Северо-Казахстанской области".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района И. Турков
Приложение 1 к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13 марта 2017 года № 75
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Жамбылского района на 2017 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
(район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Айымжанская средняя школа" село Айымжан
20
2
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Буденновская средняя школа" село Буденное
30
3
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Жамбылская средняя школа" село Жамбыл
20
4
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кайранкольская средняя школа" село Кайранколь
40
5
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кладбинская средняя школа" село Кладбинка
24
6
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Майбалыкская средняя школа" село Майбалык
25
7
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Озерная средняя школа" село Озерное
30
8
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Орманская начальная школа" село Орталык
5
9
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Ульговская начальная школа" село Ульго
5
10
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Айтуарская основная школа" село Айтуар
14
11
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Бауманская основная школа" село Бауман
10
12
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Есперлинская основная школа" аул Есперли
20
13
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Чапаевская начальная школа" село Чапаевка
10
14
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Екатериновская средняя школа" село Екатериновка
7
15
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кировская начальная школа"
аул Б. Изтолина
6
16
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Каракамысская начальная школа" село Каракамыс
10
17
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Рождественская начальная школа" село Рождественка
5
18
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Сабитовская основная школа" село Сабит
12
19
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Суаткольская начальная школа" село Суатколь
5
20
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Узынкольская начальная школа" село Узынколь
10
21
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Макарьевская начальная школа" село Макарьевка
9
22
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Миролюбовская начальная школа" село Миролюбово
9
23
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Калиновская начальная школа" село Калиновка
9
24
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Благовещенская средняя школа № 1" село Благовещенка
25
25
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Благовещенская средняя школа № 2" село Благовещенка
30
26
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Казанская средняя школа" село Казанка
23
27
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Троицкая средняя школа" село Троицкое
30
28
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Баянская средняя школа" село Баян
20
29
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа имени Г. Мусрепова" село Жанажол
16
30
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Мирненская средняя школа" село Мирное
17
31
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Новорыбинская средняя школа" село Новорыбинка
9
32
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа имени С. Муканова" село Святодуховка
16
33
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Архангельская средняя школа" село Архангелка
15
34
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Петровская основная школа" село Петровка
20
35
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Украинская средняя школа" село Украинское
28
36
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Пресноредутская средняя школа" село Пресноредуть
17
37
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Железенская средняя школа" село Железное
11
Итого по мини-центрам
0
597
15
0
0
38
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айнагуль" село Пресновка
180
Итого по детскому саду
180
0
0
0
0
Итого по программе "Балапан"
180
597
15
0
0
Продолжение таблицы
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный

2. Осы қаулының орындалуына жауапкершілік "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күн күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И. Турков
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылдың 13 наурызындағы № 75 қаулысына 1-қосымша
2017 жылға Жамбыл ауданының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Балабақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық күн болатын шағын орталық дербес
Толық емес күн болатын шағын орталық дербес
1
"Айымжан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Айымжан ауылы
20
2
"Буденное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Буденное ауылы
30
3
"Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Жамбыл ауылы
20
4
"Қайранкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Қайранкөл ауылы
40
5
"Кладбинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Кладбинка ауылы
24
6
"Майбалық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Майбалық ауылы
25
7
"Озерное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Озерное ауылы
30
8
"Орман бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Орталық ауылы
5
9
"Үлгі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Үлгі ауылы
5
10
"Айтуар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Айтуар ауылы
14
11
"Бауман негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Бауман ауылы
10
12
"Есперлі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Есперлі ауылы
20
13
"Чапаевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Чапаевка ауылы
10
14
"Екатериновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Екатериновка ауылы
7
15
"Кировка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Б. Ізтөлин ауылы
6
16
"Қарақамыс бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Қарақамыс ауылы
10
17
"Рождественка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Рождественка ауылы
5
18
"Сәбит негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Сәбит ауылы
12
19
"Суаткөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Суаткөл ауылы
5
20
"Ұзынкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Ұзынкөл ауылы
10
21
"Макарьевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Макарьевка ауылы
9
22
"Миролюбово бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Миролюбово ауылы
9
23
"Калиновка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Калиновка ауылы
9
24
"№ 1 Благовещенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Благовещенка ауылы
25
25
"№ 2 Благовещенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Благовещенка ауылы
30
26
"Казанка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Казанка ауылы
23
27
"Троицк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Троицк ауылы
30
28
"Баян орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Баян ауылы
20
29
"Ғ. Мүсірепов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Жанажол ауылы
16
30
"Мирный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Мирное ауылы
17
31
"Новорыбинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Новорыбинка ауылы
9
32
"С. Мұқанов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Святодуховка ауылы
16
33
"Архангелка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Архангелка ауылы
15
34
"Петровка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Петровка ауылы
20
35
"Украин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Украинское ауылы
28
36
"Пресноредуть орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Пресноредуть ауылы
17
37
"Железное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Железное ауылы
11
Барлығы шағын орталықтар бойынша
0
597
15
0
0
38
"Айнагүл" бөбекжай- балабақшасы" мемлекеттік қоммуналдық қазыналық кәсіпорыны Пресновка ауылы
180
Барлығы балабақша бойынша
180
0
0
0
0
Барлығы "Балапан" бағдарламасы бойынша
180
597
15
0
0
Таблицаның жалғасы
Айына мектепке дейінгі ұйымдарындағы жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық күн болатын шағын орталық дербес
Толық емес күн болатын шағын орталық дербес
Балабақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық күн болатын шағын орталық дербес
Толық емес күн болатын шағын орталық дербес