О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2017 года № 19/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 сентября 2017 года № 4323
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3994, опубликовано 13 января 2017 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы –2708156,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 443917,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 57072 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26927 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2180239,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2752677,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7512,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13614,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6102 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 460 тысяч тенге, в
том числе:
приобретение финансовых активов – 460 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52493,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52493,4 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов – 13614 тысяч тенге;
погашение займов – 6102 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44981,4 тысяча тенге.";
в пункте 7:
подпункты 3), 5) изложить в следующей редакции:
"3) 4294,9 тысячи тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу", в том числе:
на выплату обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"-
1763,9 тысячи тенге;";
"5) 13856 тысяч тенге – на развитие рынка труда, в том числе:
предоставление субсидий на переезд – 5648 тысяч тенге.";
в пункте 8:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 19/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 4323 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3994 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған,) № 11/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2708156,2 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 443917,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 57072 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 26927 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2180239,9 мың теңге;
2) шығындар – 2752677,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7512,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13614,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6102 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 460 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 460 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – -52493,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52493,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 13614мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6102 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 44981,4 мың теңге.
7 тармақта:
3), 5) тармақшалары келесі редакцияда баяндалсын:
"3) 4294,9 мың теңге - "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге, соның ішінде:
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті төлеуге – 1763,9 мың теңге;";
"5) 13856 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде:
Көшуге демеу-қаржы беру – 5648 мың теңге.";
8 тармақта:
2) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:

"2) 9113 тысяч тенге - для направления учащихся в город Астана для посещения ЭКСПО-2017;";
подпункты 4) и 5) изложить в следующей редакции:
"4) 25084 тысячи тенге – в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов – 6658 тысяч тенге;
5) 9247 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников;";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Учесть расходы по видам социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан на 2017 год в сумме 8559,3 тысяч тенге, согласно приложению 8.".
Приложения 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области С.Шарипов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области Р. Нурмуканова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"

"2) 9113 мың теңге - ЭКСПО-2017 қатысу үшін Астана қ. оқушыларды бағыттау үшін;";
4) және 5) тармақшалары келесі редакцияда баяндалсын:
"4) 25084 мың теңге – Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасының аясында, соның ішінде:
қоныс аударғандар және оралмандар үшін баспананы жалдауға (жалға беру) беру бойынша шығындарды қалпына келтіруге демеу-қаржы – 6658;
5) 9247 мың теңге - оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге;";
12 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"12. 2017 жылға арналған мұқтаж азаматтардың бөлек санаттарына әлеуметтік көмекті көрсету түрлері бойынша шығындар сомасы 8559,3 мың теңгеде 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
Нұсқалған шешімнің 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы С.Шәріпов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы Р. Нұрмұқанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
коммуналдық мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы

8176
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
521
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8143
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34734
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
191036,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12729,7
005
Государственная адресная социальная помощь
2500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4922
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5307,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
18323
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13915
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
4408
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
159821,7
002
Программа занятости
56685
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8559,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
517,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37418
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10656
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16395
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28834
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
021
Капитальные расходы государственного органа
272
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
215
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
162
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
162
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28986,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0

8176
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
521
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8143
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34734
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыздандыру
191036,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12729,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4922
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5307,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18323
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13915
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
4408
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
159821,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56685
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8559,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
517,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
37418
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10656
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16395
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28834
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
272
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
215
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
162
050
2012-2018 жылға Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
162
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28986,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0