Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2017 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 мая 2017 года № 4172. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2018 года № 150

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында қызметін іске асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихатының 2017 жылғы 4 сәуірдегі № 71 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 4172 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 150 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19.03.2018 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 19.03.2018 № 150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ: