О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 2-10с "О районном бюджете Уалихановского района на 2017-2019 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2017 года № 2-17 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 октября 2017 года № 4326
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете Уалихановского района на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № 2-10с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4008 от 9 января 2017 года, опубликовано 13 января 2017 года в газетах "Кызыл Ту" и 13 января 2017 года "Кішкенекөл таңы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы — 3 011 617,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 386 103,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 27 814 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 11 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 2 586 700 тысяч тенге;
2) затраты — 3 027 400,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 56 005 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 070 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 30 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 101788,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101788,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 68 070 тысяч тенге;
погашение займов – 12 065 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45783,5 тысяч тенге.";
Дополнить подпунктами 4) и 5) пункта 14 следующего содержания:

"2017-2019 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №2-10с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 2-17 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қазанда № 4326 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №2-10с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 9 қаңтардағы №4008 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Кызыл Ту" және 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Кішкенекөл таңы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
кірістер – 3 011 617,4 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 386 103,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 814 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 586 700 мың теңге;
2) шығындар – 3 027 400,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 005 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68 070 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 065 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 000 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 000 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 101 788,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 788,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 68 070 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 065 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 783,5 мың теңге.";
14 тармақ 4) және 5) тармақшаларымен толықтырылсын:

"4) формирование уставного капитала товарищества с органиченной ответственностью "Кызылту Су Арнасы";
5) на текущий ремонт автодороги районного значения "Ундурус-Жумысшы-Жамбыл";
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель XVІІ сессии
VI созыва
Д. Искаков
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б. Кадиров

"4) "Қызылту Су Арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталын қалыптастыру;
5) "Өндіріс - Жұмысшы - Жамбыл" аудандық автожолының ағымдағы жөндеуіне";
көрсетілген шешімге 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
VІ шақырылған ХVІІсессия
төрағасы
Д.Искаков
Уәлиханов аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Кәдіров

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35717
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
31070
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
31070
464
Отдел образования района (города областного значения)
80219,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21059,5
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8564
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10861
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
39735,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
155297,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
4704
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4704
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103971,5
002
Программа занятости
48855,4
005
Государственная адресная социальная помощь
304
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14903
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
619
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21164
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5199
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7208
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5719,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29713
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
480
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
162
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018годы
162
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
35717
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
31070
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
31070
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
80219,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21059,5
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8564
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10861
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
39735,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
155297,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4704
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4704
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103971,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48855,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
304
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14903
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
619
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21164
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5199
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7208
025
Өрлеу жобасы бойынша уағдалы қаржы қаражатын енгізу
5719,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30193
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29713
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
480
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
162
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
162
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі