VІ шақырылған облыстық мәслихаттың VІІІ сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 151-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 3964 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған облыстық мәслихат ХVIІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың VІ шақырылған облыстық мәслихаттың VІІІ сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"186 308 572" деген сандар "188 360 779" деген сандармен ауыстырылсын;
"73 525 724" деген сандар "75 491 474" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 433 600" деген сандар "2 519 339" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 347 012" деген сандар "110 347 730" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"210 750 848" деген сандар "212 728 820" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"2 246 372" деген сандар "2 619 667" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 159 573" деген сандар "4 459 573" деген сандармен ауыстырылсын;
"913 201" деген сандар "1 839 906" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" деген жолда "0" деген сан "-5 976" деген сандармен ауыстырылсын;
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер" деген жолда "0" деген сан "5 976" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-26 688 648" деген сандар "-26 981 732" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"26 688 648" деген сандар "26 981 732" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 611 690" деген сандар "2 911 690" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 064 876" деген сандар "2 071 792" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат аудандарына – 100%;
Құрманғазы, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат аудандарына – 100%;
Махамбет ауданына - 90%;
Жылыой ауданына және Атырау қаласына – 50%;"
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение VІІІ сессии областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 28 сентября 2017 года № 151-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 октября 2017 года № 3964. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2017-2019 годы, областной маслихат VІ созыва на ХVІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение VІІІ сессии областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3743, опубликовано 11 января 2017 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "186 308 572" заменить цифрами "188 360 779";
цифры "73 525 724" заменить цифрами "75 491 474";
цифры "2 433 600" заменить цифрами "2 519 339";
цифры "110 347 012" заменить цифрами "110 347 730";
в подпункте 2):
цифры "210 750 848" заменить цифрами "212 728 820";
в подпункте 3):
цифры "2 246 372" заменить цифрами "2 619 667";
цифры "3 159 573" заменить цифрами "4 459 573";
цифры "913 201" заменить цифрами "1 839 906";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрами "-5 976";
в строке "поступления от продажи финансовых активов государства" цифру "0" заменить цифрами "5 976";
в подпункте 5):
цифры "-26 688 648" заменить цифрами "-26 981 732";
в подпункте 6):
цифры "26 688 648" заменить цифрами "26 981 732";
цифры "1 611 690" заменить цифрами "2 911 690";
цифры "1 064 876" заменить цифрами "2 071 792";
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому
районам - 100%;
Курмангазинскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:
"Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому районам - 100%;
Махамбетскому району - 90%;
Жылыойскому району и городу Атырау – 50%;"
в пункте 8:

"1 126 537" деген сандар "2 134 060" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 23-тармақпен толықтырылсын:
"23. Облыстық бюджетте тұрғын үй салуға арналған мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 1 300 000 мың теңге қарыздардың түсімдері көзделгені ескерілсін."
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "1 126 537" заменить цифрами "2 134 060";
дополнить пунктом 23 следующего содержания:
"23. Учесть, что в областном бюджете предусмотрены поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг 1 300 000 тысяч тенге для финансирования строительства жилья."
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов.

427193
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
312143
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
157804
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
568339
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
304398
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1238201
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27171
4
Емханалар
1307364
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1307364
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1150845
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
156519
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1244359
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1244359
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1212919
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31440
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5072187
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5072187
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67744
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
201824
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
70245
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
73117
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
316557
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2391
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4340309
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3131560
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1166511
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
904268
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
129290
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

427193
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
312143
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
157804
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
568339
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
304398
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1238201
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27171
4
Поликлиники
1307364
253
Управление здравоохранения области
1307364
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1150845
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
156519
5
Другие виды медицинской помощи
1244359
253
Управление здравоохранения области
1244359
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1212919
029
Областные базы спецмедснабжения
31440
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5072187
253
Управление здравоохранения области
5072187
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
67744
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
201824
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
70245
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
73117
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
316557
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2391
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4340309
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3131560
1
Социальное обеспечение
1166511
256
Управление координации занятости и социальных программ области
904268
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
129290
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

373145
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
111575
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
228419
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61839
261
Облыстың білім басқармасы
241243
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
185838
037
Әлеуметтік сауықтандыру
55405
271
Облыстың құрылыс басқармасы
21000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
21000
2
Әлеуметтiк көмек
545019
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
545019
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
545019
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1420030
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1318755
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109423
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5307
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2667
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
620893
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
222291
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1916
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
16028
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
176895
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

373145
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
111575
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
228419
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
61839
261
Управление образования области
241243
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
185838
037
Социальная реабилитация
55405
271
Управление строительства области
21000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
21000
2
Социальная помощь
545019
256
Управление координации занятости и социальных программ области
545019
003
Социальная поддержка инвалидов
545019
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1420030
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1318755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109423
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5307
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2667
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
620893
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
222291
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1916
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
16028
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
176895
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

6500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4695772
1
Ауыл шаруашылығы
3421321
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
0

6500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4695772
1
Сельское хозяйство
3421321
255
Управление сельского хозяйства области
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
0
002
Поддержка семеноводства
0
003
Капитальные расходы государственного органа
0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0

28317
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5490079
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5168079
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45584
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16220
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3560393
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1545882
271
Облыстың құрылыс басқармасы
322000
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
322000
13
Басқалар
4329241
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1887783
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1887783
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
29000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1320460
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
230000
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
308323
9
Басқалар
2441458
257
Облыстың қаржы басқармасы
100258
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
100258
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
508347
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
508347
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1241853
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78553
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
970000
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
193300
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
590000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
590000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1000
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

28317
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5490079
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5168079
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
45584
011
Капитальные расходы государственного органа
16220
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3560393
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1545882
271
Управление строительства области
322000
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
322000
13
Прочие
4329241
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1887783
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1887783
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
29000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1320460
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
230000
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
308323
9
Прочие
2441458
257
Управление финансов области
100258
012
Резерв местного исполнительного органа области
100258
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
508347
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
508347
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1241853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
78553
003
Капитальные расходы государственного органа
970000
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
193300
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
590000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
590000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1000
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года