О внесении дополнения в решение Атырауского городского маслихата от 03 февраля 2014 года № 174 "Об утверждении перечня категории получателей и предельных размеров социальной помощи"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 7 апреля 2017 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 апреля 2017 года № 3841. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 29 июня 2020 года № 506 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 29.06.2020 № 506 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", рассмотрев постановление городского акимата № 498 от 9 марта 2017 года Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского маслихата от 03 февраля 2014 года № 174 "Об утверждении перечня категории получателей и предельных размеров социальной помощи" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2855, опубликовано 25 марта 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее дополнение:
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Утвердить социальную помощь (без учета семейных доходов) больным с различной формой туберкулеза, согласно списку лечебного учреждения, предоставляемого ежемесячно, на период амбулаторного лечения, в размере 10 месячных расчетных показателей.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комисcию (М. Амиргалиев) по вопросам социальной сферы, гендерной и молодежной политики, соблюдения законодательства и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІ сессии С. Шомиров
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов

Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 174 "Алушылар санатының тізбесін және әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 111 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 3841 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 29 маусымдағы 2020 жылғы № 506 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 29.06.2020 № 506 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы қаулысына сәйкес, Атырау қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 9 наурыздағы № 498 қаулысын қарап, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 174 "Алушылар санатының тізбесін және әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2855 тіркелген, 2014 жылы 25 наурыз күні "Атырау" газетінде жарияланған) келесідей толықтыру енгізілсін:
келесі мәтіндегі 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Туберкулездің әртүрлі түрімен ауыратын науқастарға емдеу мекемесінің ай сайын ұсынатын тізіміне сәйкес, амбулаториялық ем алу кезеңіне 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде (отбасы табыстары есепке алынбай) әлеуметтік көмек бекітілсін.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау тұрғындарды әлеуметтік мәселелері, гендерлік және жастар саясаты, заңдылықты сақтау және депутаттық этикасы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Әмірғалиев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХІ сессия төрағасы С. Шомиров
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов