О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского городского маслихата
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 июля 2017 года № 3934
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решении Атырауского городского маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (М. Амиргалиев) по вопросам социальной сферы, здравоохранение, гендерной и молодежной политики, соблюдения законодательства и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІІІ сессии Г. Дюсупова
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение к решению Атырауского городского маслихата от 30 июня 2017 года № 137
Перечень о признании утративших силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
1. Решение Атырауского городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 84 "Об оказании единовременной социальной помощи малообеспеченным гражданам в связи с 25 летием Независимости Республики Казахстан" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3756, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 14 января 2017 года).
2. Решение Атырауского городского маслихата от 19 июня 2015 года № 281 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3239, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 11 июля 2015 года).
3. Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 14 сентября 2016 года № 66 "О внесении изменении и дополнении в решение Атырауского городского маслихата от 19 июня 2015 года № 281 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3640, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 26 октября 2016 года).

Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 137 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 шілдеде № 3934 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 – бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 – бабына сәйкес Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, денсаулық сақтау, гендерлік және жастар саясаты, заңдылықты сақтау және депутаттық этикасы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Әмірғалиев).
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХІIІ сессия төрайымы Г. Дүсіпова
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 137 шешіміне қосымша
Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы тізбесі
1. Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 84 "Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына байланысты аз қамтылған азаматтарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3756 болып тіркелген, 2017 жылы 14 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған).
2. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 281 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін ақындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3239 болып тіркелген, 2015 жылы 11 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған).
3. Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 66 "Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 281 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін ақындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3640 болып тіркелген, 2016 жылы 26 қазанда "Атырау" газетіне жарияланған).