О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81 "О бюджете города на 2017-2019 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 14 декабря 2017 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2017 года № 4021
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81 "О бюджете города на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3760, опубликовано 24 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "143 635 462" заменить цифрами "130 811 499";
цифры "9 729 431" заменить цифрами "10 045 610";
в подпункте 2):
цифры "155 980 858" заменить цифрами "143 156 895";
в пункте 2:
строки "по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50%" и "по социальному налогу - 50%" изложить в следующей редакции;
"индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 58%";
"социальный налог – 60%";
в пункте 4:
цифры "137 445" заменить цифрами "127 105";
в пункте 6:

Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 176 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 декабря № 4021 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықытық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3760 тіркелген, 2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"143 635 462" деген сандар "130 811 499" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 729 431" деген сандар "10 045 610" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"155 980 858" деген сандар "143 156 895" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%" және "әлеуметтік салық бойынша - 50%" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын;
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 58%";
"әлеуметтік салық бойынша - 60%";
4-тармақта:
"137 445" деген сандар "127 105" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:

цифры "6 987 545" заменить цифрами "6 611 841";
цифры "1 390 922" заменить цифрами "1 379 148";
Дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"17. Учесть, что в городском бюджете за счет трансфертов на развитие из областного бюджета предусмотрены средства на развитие теплоэнергетической системы – 735 067 тысяч тенге".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"6 987 545" деген сандар "6 611 841" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 390 922" деген сандар "1 379 148" деген сандармен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 17 тармақпен толықтырылсын:
"17. Қалалық бюджетте облыстық бюджеттен жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 735 067 мың теңге даму трансферті көзделгені ескерілсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Дополнить указанное решение приложением 6, согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель XVII сессии Н. Курман
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение 1 к решению городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 176
Приложение 1 к решению городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81
Бюджет города на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 6 қосымшасымен толықтырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XVII сессия төрағасы Н. Құрман
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық Мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 176 шешіміне 1 қосымша
Атырау қалалық Мәслихатының
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 81 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер