О внесений изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VІ "О районном бюджете на 2017- 2019 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 марта 2017 года № 79-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2017 года № 3823. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 147-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № 147-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3749, опубликовано 2 февраля 2017 года в районной газете "Нарын таны") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 783 050" заменить цифрами "5 151 992";
цифры "2 037 266" заменить цифрами "2 129 123";
цифры "11 512" заменить цифрами "23 112";
цифры "1 225" заменить цифрами "2 768";
цифры "1 733 047" заменить цифрами "2 996 989";
в подпункте 2):
"3 783 050" заменить цифрами "5 246 954";
в подпункте 5)
цифры "- 20 421" заменить цифрами "-115 383";
в подпункте 6)
в строке "финансирование дефицита (использование профицита)" бюджета цифры "20 421" заменить цифрами "115 383";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "94 962".
в пункте 6
цифры "41 000" заменить цифрами "37 597".
пункт 8:
дополнить строками следующего содержания:
100 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и капитальный ремонт автомобильных дорог;
51 600 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение организаций образования;
67 134 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования;
15 131 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
51 716 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства;
3 312 тысяч тенге - на организацию работ по благоустройству населенных пунктов;
дополнить пунктами 14 следующего содержания:
"14.Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:

Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 79-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 3823 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 147-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2018 № 147-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3749 санымен тіркелген, 2017 жылғы 2 ақпандағы аудандық "Нарын таны" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 783 050" сандары "5 151 992" сандарымен ауыстырылсын;
"2 037 266" сандары "2 129 123" сандарымен ауыстырылсын;
"11 512" сандары "23 112" сандарымен ауыстырылсын;
"1 225" сандары "2 768" сандарымен ауыстырылсын;
"1 733 047" сандары "2 996 989" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 783 050" сандары "5 246 954" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
" -20 421" сандары "-115 383" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "20 421" сандары "115 383" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "94 962" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақ:
"41 000" сандары "37 597" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақ:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
автомобиль жолдарын күрделі жөндеу және жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 100 000 мың теңге;
білім беру мекемелерін материалдық–техникалық жабдықтауға – 51 600 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 67 134 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 15 131 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника мен құралдар сатып алуға – 51 716 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру жұмыстарын ұйымдастыруға – 3 312 мың теңге;
келесі мазмұндағы 14 тармақпен толықтырылсын:
"14. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте:

550 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и реконструкцию автомобильных дорог;
511 668 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
12 481 тысяч тенге – на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
33 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
22 800 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования."

автомобиль жолдарын жаңғыртуға және жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 550 000 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 511 668 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 12 481 мың теңге;
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына –33 000 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта құруға–22 800 мың теңге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін."

2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (А. Рахметов)
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочердной ХІІ сессии
Исатайского районного маслихата
С. Аубекеров
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев

2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХІІ сессиясы төрағасы
С. Аубекеров
Мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев