О внесении изменении и дополнении в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № 100-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2017 года № 3929. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 147-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № 147-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3749, опубликовано 2 февраля 2017 года в районной газете "Нарын таны") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 151 992" заменить цифрами "5 962 931";
цифры "2 129 123" заменить цифрами "2 104 929";
цифры "23 112" заменить цифрами "37 044";
цифры "2 768" заменить цифрами "3 764";
цифры "2 996 989" заменить цифрами "3 817 194";
в подпункте 2):
цифры "5 246 954" заменить цифрами "6 057 893";
в пункте 2:
строку "по социальному налогу – 50%" изложить в следующей редакций:
"по социальному налогу – 100%".
в пункте 5:
цифры "5 388" заменить цифрами "7 933".
в пункте 8:
цифры "51 600" заменить цифрами "57 600";
цифры "67 134" заменить цифрами "104 958";
цифры "13 419" заменить цифрами "20 338";
цифры "51 716" заменить цифрами "114 971";
дополнить строками следующего содержания:
"7 440 тысяч тенге –на укрепление материально-технической базы подведомственных учреждении для обеспечения ветеринарной безопасности;
11 194 тысяч тенге –на содержание, материально-техническое оснащение организаций культуры;
5 046 тысяч тенге - на оформление документов автомобильных дорог;
10 257 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
46 700 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;

Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 100-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 3929 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 147-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2018 № 147-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3749 санымен тіркелген, 2017 жылғы 2 ақпандағы аудандық "Нарын таны" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 151 992" сандары "5 962 931" сандарымен ауыстырылсын;
"2 129 123" сандары "2 104 929" сандарымен ауыстырылсын;
"23 112" сандары "37 044" сандарымен ауыстырылсын;
"2 768" сандары "3 764" сандарымен ауыстырылсын;
"2 996 989" сандары "3 817 194" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"5 246 954" сандары "6 057 893" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша – 50%;" деген жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша – 100%;"
5-тармақта:
"5 388" сандары "7 933" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"51 600" сандары "57 600" сандарымен ауыстырылсын;
"67 134" сандары "104 958" сандарымен ауыстырылсын;
"13 419" сандары "20 338" сандарымен ауыстырылсын;
"51 716" сандары "114 971" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында ведомстволық бағыныстағы мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 7 440 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ұстауға, материалдық–техникалық базасын нығайтуға – 11 194 мың теңге;
автокөлік жолдарының құжаттарын дайындау шығындарына – 5 046 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 10 257 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 46 700 мың теңге;

11 654 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппарата районного маслихата;
27 775 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
10 000 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений спорта;
9 184 тысяч тенге - на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности".
в пункте 14:
цифры "511 668" заменить цифрами "997 114";
цифры "22 800" заменить цифрами "24 800";
цифры "33 000" заменить цифрами "37 866";
цифры "550 000" заменить цифрами "580 600";
дополнить строками следующего содержания:
"45 100 тысяч тенге - на развитие объектов сельского хозяйства;
41 500 тысяч тенге – на развитие объектов культуры".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (А. Рахметов)

аудандық мәслихат аппаратын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 11 654 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 27 775 мың теңге;
спорт мекемесін ағымдағы ұстауға – 10 000 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 9 184 мың теңге;".
14-тармақта:
"511 668" сандары "997 114" сандарымен ауыстырылсын;
"22 800" сандары "24 800" сандарымен ауыстырылсын;
"33 000" сандары "37 866" сандарымен ауыстырылсын;
"550 000" сандары "580 600" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ауыл шарушылығы объектілерін дамытуға – 45 100 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға – 41 500 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3.Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (А. Рахметов) жүктелсін.