Об утрате силы решения акима Тущыкудукского сельского округа от 21 июля 2017 года № 40 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Тущыкудукского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 22 декабря 2017 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 января 2018 года № 4027
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Исатайского района Атырауской области Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 октября 2017 года № 123, аким Тущыкудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Тущыкудукского сельского округа от 21 июля 2017 года № 40 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3937, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 августа 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Аким Тущыкудукского
сельского округа
М.Утегалиев

Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 21 шілдедегі № 40 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 84 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 4027 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 - бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Атырау облысы Исатай ауданы Бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2017 жылғы 31 қазандағы № 123 ұсынысы негізінде Тұщықұдық ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 21 шілдедегі № 40 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3937 болып тіркелген, 2017 жылғы 23 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен қолданысқа енгізіледі.
Тұщықұдық ауылдық
округінің әкімі
М.Утегалиев