О признании утратившими силу некоторых решений Индерского районного маслихата
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 24 мая 2017 года № 111-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 июня 2017 года № 3881
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", cо статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат на очередной ХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Индерского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Индерского районного маслихата" (Кабиева Г.М.).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
ХІІІ сессии районного маслихата К. Гильманов
Секретарь районного
Маслихата Б. Сапаров
Приложение к решению районного маслихата от 24 мая 2017 года № 111-VI
Перечень о признании утративших силу некоторых решений Индерского районного маслихата
1) Решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 331-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3430, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Дендер");
2) Решение районного маслихата от 24 августа 2016 года № 34-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 331-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3611, опубликовано 6 октября 2016 года в газете "Дендер");
3) Решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 75-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 331-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3753, опубликовано 26 января 2017 года в газете "Дендер").

Индер аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 111-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 маусымда № 3881 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес аудандық мәслихат кезекті ХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Индер аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Г. Қабиева).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХІІІ сессиясының төрағасы Қ. Гильманов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 24 мамырдағы № 111-VI шешіміне қосымша
Индер аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы тізбесі
1) Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 331-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3430 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған);
2) Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 24 тамыздағы № 34-VІ "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 331-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3611 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қазанда "Дендер" газетінде жарияланған);
3) Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 75-VІ "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 331-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3753 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтардағы "Дендер" газетінде жарияланған).