О признании утратившими силу некоторых решений Курмангазинского районного маслихата
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 февраля 2017 года № 127-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 марта 2017 года № 3802
В соответствии со статьей 2 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 апреля 2008 года и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Курмангазинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Курмангазинского районного Маслихата" (Г. Карина).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХІ сессии
районного маслихата Ж. Шакупов
Секретарь
районного маслихата Б. Жугинисов
Приложение к решению районного маслихата от 24 февраля 2017 года № 127-VІ
Перечень решений Курмангазинского районного маслихата утратиших силу:
1) Решение Курмангазинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3438, опубликовано в районной газете "Серпер" от 4 февраля 2016 года);
2) Решение Курмангазинского районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 12-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3495, опубликовано в районной газете "Серпер" от 19 мая 2016 года);
3) Решение Курмангазинского районного маслихата от 13 июля 2016 года № 51-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3565, опубликовано в районной газете "Серпер" от 4 августа 2016 года);
4) Решение Курмангазинского районного маслихата от 2 ноября 2016 года № 86-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3671, опубликовано в районной газете "Серпер" от 15 декабря 2016 года);

Құрманғазы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 127-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 наурызда № 3802 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Құрманғазы аудандық Маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Ғ. Карина).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХІ сессиясының төрағасы Ж. Шакупов
Аудандық
мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 24 ақпандағы № 127-VІ шешіміне қосымша
Құрманғазы аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі:
1) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3438 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда аудандық "Серпер" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 12-VІ "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3495 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 мамырда аудандық "Серпер" газетінде жарияланған) шешімі;
3) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 51-VІ "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3565 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 тамызда аудандық "Серпер" газетінде жарияланған) шешімі;
4) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 қарашадағы № 86-VІ "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3671 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 желтоқсанда аудандық "Серпер" газетінде жарияланған) шешімі;

5) Решение Курмангазинского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 100-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3716, опубликовано в районной газете "Серпер" от 12 января 2017 года).

5) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 100-VІ "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3716 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда аудандық "Серпер" газетінде жарияланған) шешімі.