О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017 - 2019 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 202-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2017 года № 3972. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 января 2018 года № 260-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26.01.2018 № 260-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "10 345 481" заменить цифрами "10 166 979";
цифры "2 924 178" заменить цифрами "2 691 797";
цифры "9 711" заменить цифрами "9 725";
цифры "6 618 114" заменить цифрами "7 452 957";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "10 462 691" заменить цифрами "10 284 189";
в подпункте 3) пункта 1:
слова "чистое бюджетное кредитование - 20 421тысяч тенге" заменить словами "чистое бюджетное кредитование - 6 491 тысяч тенге";
цифру "0" заменить цифрами "13 930";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-137 631" заменить цифрами "-123 715";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "137 631" заменить цифрами "123 715";
цифру "0" заменить цифрами "13 916";
в пункте 2:
"слова социальный налог - 50%" заменить словами "социальный налог -100%";
в пункте 6:
цифры "3 339" заменить цифрами "4 829";
в пункте 7:
цифры "57 761" заменить цифрами "44 961";
в пункте 10:
цифры "768 157" заменить цифрами "909 653";
цифры "59 171" заменить цифрами "149 171";
цифры "40 320" заменить цифрами "48 320";

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-VІ "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 202-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 3972 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 260-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 26.01.2018 № 260-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-VІ "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3750 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"10 345 481" сандары "10 166 979" сандарымен ауыстырылсын;
"2 924 178" сандары "2 691 797" сандарымен ауыстырылсын;
"9 711" сандары "9 725" сандарымен ауыстырылсын;
"6 618 114" сандары "7 452 957" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"10 462 691" сандары "10 284 189" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 3) тармақшасында:
"таза бюджеттік несиелендіру - 20 421 мың теңге" деген сөздер "таза бюджеттік несиелендіру - 6 491 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"0" саны "13 930" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 5) тармақшасында:
"-137 631" сандары "-123 715" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 6) тармақшасында:
"137 631" сандары "123 715" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "13 916" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақта:
"әлеуметтік салық - 50%" деген сөздер "әлеуметтік салық - 100%" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 - тармақта:
"3 339" сандары "4 829" сандарымен ауыстырылсын;
7 - тармақта:
"57 761" сандары "44 961" сандарымен ауыстырылсын;
10 - тармақта:
"768 157" сандары "909 653" сандарымен ауыстырылсын;
"59 171" сандары "149 171" сандарымен ауыстырылсын;
"40 320" сандары "48 320" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "6 023" заменить цифрами "4 010";
цифры "9 175" заменить цифрами "6 500";
дополнить строкой следующего содержания:
"1 000 тысяч тенге на развитие объектов спорта";
2. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

"6 023" сандары "4 010" сандарымен ауыстырылсын;
"9 175" сандары "6 500" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"спорт объектілерін дамытуға 1 000 мың теңге";
2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

21 000
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 924
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
484 915
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
567 619
1
Социальное обеспечение
110 494
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
110 494
010
Государственная адресная социальная помощь
10 081
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
76 072
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
24 341
2
Социальная помощь
427 817
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 236
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 236
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
393 581
004
Программа занятости
206 035
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 000
007
Оказание жилищной помощи
4 366
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 000
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
101 720
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
33 170
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 592
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 698
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 308
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29 308
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 814
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
23 494
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 651 194
1
Жилищное хозяйство
953 640
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 748
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

21 000
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 924
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
484 915
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
567 619
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
110 494
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
110 494
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
10 081
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
76 072
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24 341
2
Әлеуметтiк көмек
427 817
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
34 236
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
34 236
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
393 581
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
206 035
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
9 000
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 366
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 000
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
101 720
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
33 170
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 592
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 698
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 308
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29 308
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 814
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
23 494
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 651 194
1
Тұрғын үй шаруашылығы
953 640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
38 748
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру