О присвоении наименовании улицам
Решение акима Макашского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 2 июня 2017 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июня 2017 года № 3891
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года аким Макашского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам сел Алга, Иманов, Қарақул, Кокарна, Ниетбай и станции Афанасьев согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Муфтахов Б.
Приложение к решению акима Макашского сельского округа от "2" июня 2017 года № 16
1. Список наименовании улиц в селе Алга:
1) улице № 1 - имя "Смағұл Көшекбаев";
2) улице № 2 - имя "Әбу Сәрсенбаев";
3) улице № 3 - имя "Жандол Жаманбаев";
4) улице № 4 - имя "Нұғыман Ақбетов";
5) улице № 5 - имя "Мақаш әкім";
6) улице № 6 – имя "Сибағат ата";
7) улице № 7 – имя "Ләтипа Сисенова";
8) улице № 8 – имя "Жұмажан Мәмбеталиев";
2. Наименование улицы села Иманов:
улице № 1- имя "Сүндет Қажетов";
3. Список наименовании улиц в селе Каракул:
1) улице № 1 - имя "Зұлхарнай Ғұмаров";
2) улице № 2 - имя "Мәрия Сейтқазиева";
4. Наименование улицы села Кокарна:
улице № 1 - наименование "Тайбурыл".
5. Наименование улицы села Ниетбай:
улице № 1 - наименование "Ынтымақ".
6. Наименование улицы станции Афанасьев:
улице № 1 - наименование "Теміржолшылар".

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 16 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 3891 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37- бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қортындысы негізінде Мақаш ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға, Иманов, Қарақұл, Көкарна, Ниетбай ауылдарындағы және Афанасьев бекетіндегі кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Муфтахов
Мақаш ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "2" маусымдағы № 16 шешіміне қосымша
1. Алға ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге – "Смағұл Көшекбаев" есімі;
2) № 2 көшеге – "Әбу Сәрсенбаев" есімі;
3) № 3 көшеге – "Жандол Жаманбаев" есімі;
4) № 4 көшеге – "Нұғыман Ақбетов" есімі;
5) № 5 көшеге – "Мақаш әкім" есімі;
6) № 6 көшеге – "Сибағат ата" есімі;
7) № 7 көшеге – "Ләтипа Сисенова" есімі;
8) № 8 көшеге – "Жұмажан Мәмбеталиев" есімі.
2. Иманов ауылындағы көше атауы:
№ 1 көшеге – "Сүндет Қажетов" есімі;
3. Қарақұл ауылындағы көшелер атауы тізімі:
1) № 1 көшеге – "Зұлхарнай Ғұмаров" есімі;
2) № 2 көшеге – "Мәрия Сейтқазиева" есімі;
4. Көкарна ауылындағы көше атауы:
№ 1 көшеге – "Тайбурыл" атауы.
5. Ниетбай ауылындағы көше атауы:
№1 көшеге – "Ынтымақ" атауы
6. Афанасьев бекетіндегі көше атауы:
№1 көшеге – "Теміржолшылар" атауы