О присвоении наименовании улицам
Решение акима Шортанбайского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 2 июня 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июня 2017 года № 3890
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года, аким Шортанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Шортанбай и Жасталап Шортанбайкого сельского округа согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа С. Набидулаев
Приложение к решению акима Шортанбайского сельского округа от "2" июня 2017 года № 15
Список наименовании улиц в селе Шортанбай:
1) улице № 1- имя "Бауыржан Момышұлы";
2) улице № 2 – наименование "Жеңістің 40 жылдығы";
3) улице № 3 - имя "Әбу Сарсенбаев";
4) улице № 4 – имя "Мәжит Қадыров";
Список наименовании улиц в селе Жасталап:
1) улице № 1- имя "Ахмет Жұбанов";
2) улице № 2 – имя "Мағжан Жұмабаев";

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Шортанбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 15 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 3890 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде, Шортанбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанбай ауылдық округінің Шортанбай және Жасталап ауылдарындағы көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі С. Набидулаев
Шортанбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "2" маусымдағы № 15 шешіміне қосымша
Шортанбай ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге - "Бауыржан Момышұлы" есімі;
2) № 2 көшеге - "Жеңістің 40 жылдығы" атауы;
3) № 3 көшеге - "Әбу Сарсенбаев" есімі;
4) № 4 көшеге - "Мәжит Қадыров" есімі;
Жасталап ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге - "Ахмет Жұбанов" есімі;
2) № 2 көшеге - "Мағжан Жұмабаев" есімі;