О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 12/105-V "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 13/155-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 июля 2017 года № 4164. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/438-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 13.09.2019 № 42/438-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 12/105-V "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2274, опубликованное 15 мая 2013 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
в заголовок и пункт 1 решения, а также в заголовок и столбец 4 таблицы приложения на государственном языке внесены изменения, на русском языке не изменяется.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата К.Абдихалык
Секретарь областного маслихата К.Балабиев

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/105-V "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/155-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 шілдеде № 4164 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/438-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 13.09.2019 № 42/438-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/105-V "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2274 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің атауында, және 1-тармағында, қосымшаның атауында және қосымшадағы кестенің 4-бағанында "ставкаларын", "ставкалары" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемері" деген сөздермен ауыстырылсын.
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Әбдіхалық
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев