О признании утративших силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 апреля 2017 года № 4044
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений Кентауского городского маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата М. Турисбеков
Секретарь городского
маслихата Т. Балабиев
Приложение к
решению Кентауского
городского маслихата
от 30 марта 2017 года
№ 74
Перечень решении Кентауского городского маслихата признанных утратившими силы
1) решение Кентауского городского маслихата от 2 мая 2012 года № 29 "О размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-130, опубликовано в газете "Кентау" от 12 мая 2012 года);
2) решение Кентауского городского маслихата от 4 декабря 2012 года № 67 "О внесении изменения и дополнения в решение Кентауского городского маслихата от 2 мая 2012 года № 29 "О размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2174, опубликовано в газете "Кентау" от 10 января 2013 года);
3) решение Кентауского городского маслихата от 11 декабря 2013 года № 130 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 2 мая 2012 года № 29 "О размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2443, опубликовано в газете "Кентау" от 21 декабря 2013 года);
4) решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 134 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 2 мая 2012 года № 29 "О размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2464, опубликовано в газете "Кентау" от 11 января 2014 года);
5) решение Кентауского городского маслихата от 25 июля 2014 года № 183 "О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 2 мая 2012 года № 29 "О размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2765, опубликовано в газете "Кентау" от 23 августа 2014 года).

Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 74 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 17 сәуірде № 4044 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы М. Тұрысбеков
Қалалық мәслихатының
хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 30 наурыздағы
№ 74 шешіміне қосымша
Кентау қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 29 "Кентау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері және тәртібі туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-3-130 тіркелген, 2012 жылғы 12 мамырдағы "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған);
2) Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 67 "Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 29 "Кентау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері және тәртібі туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2174 тіркелген, 2013 жылдың 10 қаңтардағы "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған);
3) Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 130 "Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 29 "Кентау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері және тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2443 тіркелген, 2013 жылдың 21 желтоқсанда "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған);
4) Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 "Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 29 "Кентау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері және тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2464 тіркелген, 2014 жылдың 11 қаңтардағы "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған);
5) Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 183 "Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 29 "Кентау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері және тәртібі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2765 тіркелген, 2014 жылдың 23 тамызда "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған).