Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования города Кентау
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 августа 2017 года № 4184. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 7 ноября 2019 года № 531

Кентау қаласының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 24 шілдедегі № 207 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 8 тамызда № 4184 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2019 жылғы 7 қарашадағы № 531 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 07.11.2019 № 531 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күшi жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 07.11.2019 № 531 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9), тармақшаларына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

4. Признать утратившим силу постановления акимата города Кентау от 14 марта 2017 года № 60 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3999, опубликованный 1 апреля 2017 года в газете "Кентау" ).

4. Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 60 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3999 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 1 сәуірдегі "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау Б. Кнатова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А. Макулбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Кентау от 24 июля
2017 года № 207
Перечень организаций города Кентау для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауская городская центральная больница" управления здравоохарнения Южно-Казахстанской области

5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Б.Кнатовқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә. Мақұлбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
24 шілдедегі 2017 жылғы
№ 207 қаулысына
1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа оналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Кентау қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

504
1
2
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауская городская поликлиника" управления здравохарнения Южно-Казахстанской области
652
1
3
3.
Государственное коммунальное предприятие "Кентау -сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Кентау
357
1
1
4.
Государственное коммунальное предприятие "Ащысай Су" отдела жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Кентау
193
1
1
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ердес Наны"
94
1
1
1800
8
Приложение 2
к постановлению акимата
города Кентау от 24 июля
2017 года № 207
Перечень организаций города Кентау для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауская городская центральная больница" управления здравоохарнения Южно-Казахстанской области
504
1
2
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауская городская поликлиника" управления здравохарнения Южно-Казахстанской области
652
1
2
3.
Государственное коммунальное предприятие "Кентау -сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Кентау
357
1
1
1513
5
Приложение 3
к постановлению акимата
города Кентау от 24 июля
2017 года № 207
Перечень организаций города Кентау для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 3 имени 30 лет Казахстана" отдела образования акимата города Кентау
128
1
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 10" отдела образования акимата города Кентау
122
1
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей политехнического направление № 19 имени А. Молдагуловой" отдела образования акимата города
117
1
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 23 имени А. Бокейханова" отдела образования акимата города Кентау

504
1
2
2.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық емханасы" мемлекеттік комумуналдық қазыналық кәсіпорны
652
1
3
3.
Кентау қаласы әкімдігі тұрғын - үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Кентау-сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
357
1
1
4.
Кентау қаласы әкімдігі тұрғын - үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ащысай Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
193
1
1
5.
"Ердес Наны" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
94
1
1
1800
8
Кентау қаласы әкімдігінің
24 шілдедегі 2017 жылғы
№ 207 қаулысына
2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Кентау қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
504
1
2
2.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық емханасы" мемлекеттік комумуналдық қазыналық кәсіпорны
652
1
2
3.
Кентау қаласы әкімдігі тұрғын - үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Кентау-сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
357
1
1
1513
5
Кентау қаласы әкімдігінің
24 шілдедегі 2017 жылғы
№ 207 қаулысына
3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Кентау қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Кентау қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің "30 жыл Қазақстан атындағы № 3 мектеп - лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
1
1
2
Кентау қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің "№ 10 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
122
1
1
3
Кентау қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ә. Молдағұлова атындағы № 19 политехникалық бағыттағы мектеп - лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
117
1
1
4
Кентау қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ә. Бөкейханов атындағы № 23 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемелекеттік мекемесі