О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/56-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2017 года № 16/92-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 4131. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/56-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 6 января 2017 года в газете "Туркистон") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 754 136 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 318 756 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28 402 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 73 030 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 333 948 тысяч тенге;
2) затраты – 31 081 163 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 878 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 350 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 346 905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 346 905 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 27 228 тысяч тенге;
погашение займов – 7 350 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 327 027 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата А.Мади
Секретарь городского
маслихата Г.Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 19 июня 2017 года № 16/92 – VІ
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 11/56 – VІ
Городской бюджет на 2017 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/56-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 маусымдағы № 16/92-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 23 маусымда № 4131 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/56-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3943 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтардағы "Түркістан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 30 754 136 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 318 756 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 28 402 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 030 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 28 333 948 мың теңге;
2) шығындар – 31 081 163 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19 878 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27 228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 350 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 346 905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 346 905 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27 228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 350 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 327 027 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Мәди
Қалалық мәслихат
хатшысы Ғ.Сарсенбаев
Түркістан0қалалық мәслихатының
20170жылғы 19 маусымдағы
№ 16/92-VI шешіміне 1 қосымша
Түркістан00қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/56-VI шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы