О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/56-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31 августа 2017 года № 18/104-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 сентября 2017 года № 4209. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/56-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 6 января 2017 года в газете "Туркистон" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 955 261 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 387 908 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28 596 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 73 058 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 465 699 тысяч тенге;
2) затраты – 31 340 292 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 878 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 350 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 58 004 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 221 355 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 279 359 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 346 905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 346 905 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 27 228 тысяч тенге;
погашение займов – 7 350 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 327 027 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата А. Тилепова
Секретарь городского
маслихата Г. Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 31 августа
2017 года № 18/104–VІ
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 23 декабря
2016 года № 11/56 –VІ
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Наименование
тысяч тенге
Класс
Подкласс

Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/56-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 31 тамыздағы № 18/104-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 14 қыркүйекте № 4209 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/56-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3943 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтардағы "Түркістан" газетінде және 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 30 955 261 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 387 908 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 28 596 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 058 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 28 465 699 мың теңге;
2) шығындар – 31 340 292 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19 878 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27 228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 350 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 58 004 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 221 355;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 279 359 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 346 905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 346 905 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27 228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 350 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 327 027 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы А.Тилепова
Қалалық мәслихат
хатшысы Ғ.Сарсенбаев
Түркістан0қалалық мәслихатының
20170жылғы 31 тамыздағы
№ 18/104-VI шешіміне
1 қосымша
Түркістан00қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/56-VI шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы

31 280
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
866 573
002
Программа занятости
348 263
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 882
006
Оказание жилищной помощи
42 317
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
91 946
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29 265
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
292 106
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 154
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 896
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
14 896
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88 918
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 918
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 840
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 127
021
Капитальные расходы государственного органа
4 934
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 517
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 176 744
1
Жилищное хозяйство
2 617 480
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 430 177
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 314 923
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
115 254
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
8 175
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
8 175
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

31 280
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
866 573
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
348 263
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 882
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
42 317
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
91 946
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
29 265
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
292 106
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 154
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 896
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдіктен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
14 896
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88 918
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 918
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 840
011
Жәрдемақыларды басқа да әлеуметтік төлемдерді, есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 127
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 934
050
Мүгедектер құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 517
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығысдары
4 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 176 744
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 617 480
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 430 177
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 314 923
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
115 254
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
8 175
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
8 175
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы
13 212
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер