О присвоении наименований безымянным улицам города Сарыагаш
Совместное постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 30 июня 2017 года № 247 и решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2017 года № 12-141-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 июля 2017 года № 4175
Сноска. Заголовок - в редакции совместного решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 16.11.2020 № 57-516-VI и постановления акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 27.11.2020 № 307 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипций их наименований", на основании заключения областной ономастической комиссии при Южно-Казахстанском областном акимате от 14 апреля 2017 года и учитывая мнения населения города Сарыагаш, акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенным совместным решением Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 16.11.2020 № 57-516-VI и постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 27.11.2020 № 307 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить безымянным улицам города Сарыагаш следующие наименования:
1). Безымянной улице № 3 в микрорайоне Самал-1 города Сарыагаш наименование Улытау;
2). Безымянной улице № 1 в микрорайоне Самал-2 города Сарыагаш наименование Нур Кыран;
3). Безымянной улице № 2 в микрорайоне Самал-2 города Сарыагаш наименование Аккорган;
4). Безымянной улице № 3 в микрорайоне Самал-2 города Сарыагаш наименование Акмешет;
5). Безымянной улице № 4 в микрорайоне Самал-2 города Сарыагаш наменование Казыгурт;
6). Безымянной улице № 5 в микрорайоне Самал-2 города Сарыагаш наименование Отрар;
7). Безымянной улице № 6 в микрорайоне Самал-2 города Сарыагаш наименование Сыганак;

Сарыағаш қаласының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Бірлескен Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 30 маусымдағы № 247 қаулысы және Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 12-141-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 28 шілдеде № 4175 болып тiркелдi
Ескерту. Тақырып орыс тілінде жаңа редакцияда, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 57-516-VI бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 27.11.2020 № 307 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабына, "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы қаулысына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 14 сәуірдегі қорытындысы негізінде және Сарыағаш қаласы тұрғындарының пікірін еске отырып, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге орыс тілінде өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 57-516-VI бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 27.11.2020 № 307 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Сарыағаш қаласының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1). Сарыағаш қаласы Самал-1 шағын ауданындағы № 3 атаусыз көшеге Ұлытау атауы;
2). Сарыағаш қаласы Самал-2 шағын ауданындағы № 1 атаусыз көшеге Нұр-Қыран атауы;
3). Сарыағаш қаласы Самал-2 шағын ауданындағы № 2 атаусыз көшеге Аққорған атауы;
4). Сарыағаш қаласы Самал-2 шағын ауданындағы № 3 атаусыз көшеге Ақмешіт атауы;
5). Сарыағаш қаласы Самал-2 шағын ауданындағы № 4 атаусыз көшеге Қазығұрт атауы;
6). Сарыағаш қаласы Самал-2 шағын ауданындағы № 5 атаусыз көшеге Отырар атауы;
7). Сарыағаш қаласы Самал-2 шағын ауданындағы № 6 атаусыз көшеге Сығанақ атауы;

8). Безымянной улице № 7 в микрорайоне Самал-2 города Сарыагаш наименование Шойтобе;
9). Безымянной улице № 8 в микрорайоне Самал-2 города Сарыагаш наименование Мангилик ел;
10). Безымянной улице № 1 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Тамшыбулак;
11). Безымянной улице № 2 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Баласагун;
12). Безымянной улице № 3 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Орынбор;
13). Безымянной улице № 4 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Ынтымак;
14). Безымянной улице № 5 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Окжетпес;
15). Безымянной улице № 6 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Костобе;
16). Безымянной улице № 7 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Кумкент;
17). Безымянной улице № 8 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Мерке;
18). Безымянной улице № 9 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Сауран;
19). Безымянной улице № 10 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Талгар;
20). Безымянной улице № 11 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Жезказган;
21). Безымянной улице № 12 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Суткент;
22). Безымянной улице № 13 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Ыкылас;
23). Безымянной улице № 14 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Туран;
24). Безымянной улице № 15 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Жас алаш;
25). Безымянной улице № 16 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Атбасар;
26). Безымянной улице № 17 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Кызылжар;
27). Безымянной улице № 18 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Иргиз;
28). Безымянной улице № 19 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Торгай;
29). Безымянной улице № 24 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Жартытобе;
30). Безымянной улице № 25 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Ерейментау;
31). Безымянной улице №26 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Жайлау;
32). Безымянной улице № 27 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Акбура;
33). Безымянной улице № 28 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Койлык;
34). Безымянной улице № 29 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Аркалык;
35). Безымянной улице № 30 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Сайрам;
36). Безымянной улице № 31 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Тараз;
37). Безымянной улице № 32 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Саудакент;

8). Сарыағаш қаласы Самал-2 шағын ауданындағы № 7 атаусыз көшеге Шойтөбе атауы;
9). Сарыағаш қаласы Самал-2 шағын ауданындағы № 8 атаусыз көшеге Мәңгілік ел атауы;
10). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 1 атаусыз көшеге Тамшыбұлақ атауы;
11). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 2 атаусыз көшеге Баласағұн атауы;
12). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 3 атаусыз көшеге Орынбор атауы;
13). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 4 атаусыз көшеге Ынтымақ атауы;
14). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 5 атаусыз көшеге Оқжетпес атауы;
15). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 6 атаусыз көшеге Қостөбе атауы;
16). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 7 атаусыз көшеге Құмкент атауы;
17). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 8 атаусыз көшеге Мерке атауы;
18). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 9 атаусыз көшеге Сауран атауы;
19). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 10 атаусыз көшеге Талғар атауы;
20). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 11 атаусыз көшеге Жезқазған атауы;
21). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 12 атаусыз көшеге Сүткент атауы;
22). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 13 атаусыз көшеге Ықылас атауы;
23). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 14 атаусыз көшеге Тұран атауы;
24). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 15 атаусыз көшеге Жас алаш атауы;
25). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 16 атаусыз көшеге Атбасар атауы;
26). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 17 атаусыз көшеге Қызылжар атауы;
27). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 18 атаусыз көшеге Ырғыз атауы;
28). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 19 атаусыз көшеге Торғай атауы;
29). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 24 атаусыз көшеге Жартытөбе атауы;
30). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 25 атаусыз көшеге Ерейментау атауы;
31). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 26 атаусыз көшеге Жайлау атауы;
32). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 27 атаусыз көшеге Ақбура атауы;
33). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 28 атаусыз көшеге Қойлық атауы;
34). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 29 атаусыз көшеге Арқалық атауы;
35). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 30 атаусыз көшеге Сайрам атауы;
36). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 31 атаусыз көшеге Тараз атауы;
37). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 32 атаусыз көшеге Саудакент атауы;

38). Безымянной улице № 33 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Жанкент;
39). Безымянной улице № 34 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Арысь;
40). Безымянной улице № 35 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Шу;
41). Безымянной улице № 36 в микрорайоне Самал-3 города Сарыагаш наименование Мойынкум;
42). Безымянной улице № 1 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Арал;
43). Безымянной улице № 3 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Нур;
44). Безымянной улице № 4 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Актобе;
45). Безымянной улице № 5 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Сарайшык;
46). Безымянной улице № 6 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Жетикара;
47). Безымянной улице № 7 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наменование Зайсан;
48). Безымянной улице № 8 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Тайтобе;
49). Безымянной улице № 9 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Ортатобе;
50). Безымянной улице № 10 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Каркаралы;
51). Безымянной улице № 11 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Акжайык;
52). Безымянной улице № 12 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Аспара;
53). Безымянной улице № 13 в микрорайоне Телемунара города Сарыагаш наименование Аккум;
54). Безымянной улице № 1 в городе Сарыагаш наименование Аккыр;
55). Безымянной улице № 2 в городе Сарыагаш наименование Ордабасы;
56). Безымянной улице № 3 в городе Сарыагаш наименование Улы дала;
57). Безымянной улице № 4 в городе Сарыагаш наименование Созак;
58). Безымянной улице № 5 в городе Сарыагаш наименование Жалгызтобе;
59). Безымянной улице № 6 в городе Сарыагаш наименование Култобе;
60). Безымянной улице № 7 в городе Сарыагаш наименование Алаш;
61). Безымянной улице № 8 в городе Сарыагаш наименование Акбешим;
62). Безымянной улице № 9 в городе Сарыагаш наименование Кемекалган;
63). Безымянной улице № 10 в городе Сарыагаш наименование Шымкент;
64). Безымянной улице № 11 в городе Сарыагаш наименование Кокшетау;
65). Безымянной улице № 12 в городе Сарыагаш наименование Семей;
66). Безымянной улице № 1 в микрорайоне Коктобе города Сарыагаш наименование Кызылорда;
67). Безымянной улице № 2 в микрорайоне Коктобе города Сарыагаш наименование Коккесене;
68). Безымянной улице № 3 в микрорайоне Коктобе города Сарыагаш наименование Култегин;
69). Безымянной улице № 4 в микрорайоне Коктобе города Сарыагаш наименование Узкент;

38). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 33 атаусыз көшеге Жанкент атауы;
39). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 34 атаусыз көшеге Арыс атауы;
40). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 35 атаусыз көшеге Шу атауы;
41). Сарыағаш қаласы Самал-3 шағын ауданындағы № 36 атаусыз көшеге Мойынқұм атауы;
42). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 1 атаусыз көшеге Арал атауы;
43). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 3 атаусыз көшеге Нұр атауы;
44). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 4 атаусыз көшеге Ақтөбе атауы;
45). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 5 атаусыз көшеге Сарайшық атауы;
46). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 6 атаусыз көшеге Жетіқара атауы;
47). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 7 атаусыз көшеге Зайсан атауы;
48). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 8 атаусыз көшеге Тайтөбе атауы;
49). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 9 атаусыз көшеге Ортатөбе атауы;
50). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 10 атаусыз көшеге Қарқаралы атауы;
51). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 11 атаусыз көшеге Ақжайық атауы;
52). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 12 атаусыз көшеге Аспара атауы;
53). Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданындағы № 13 атаусыз көшеге Аққұм атауы;
54). Сарыағаш қаласындағы № 1 атаусыз көшеге Аққыр атауы;
55). Сарыағаш қаласындағы № 2 атаусыз көшеге Ордабасы атауы;
56). Сарыағаш қаласындағы № 3 атаусыз көшеге Ұлы дала атауы;
57). Сарыағаш қаласындағы № 4 атаусыз көшеге Созақ атауы;
58). Сарыағаш қаласындағы № 5 атаусыз көшеге Жалғызтөбе атауы;
59). Сарыағаш қаласындағы № 6 атаусыз көшеге Күлтөбе атауы;
60). Сарыағаш қаласындағы № 7 атаусыз көшеге Алаш атауы;
61). Сарыағаш қаласындағы № 8 атаусыз көшеге Ақбешім атауы;
62). Сарыағаш қаласындағы № 9 атаусыз көшеге Кемеқалған атауы;
63). Сарыағаш қаласындағы № 10 атаусыз көшеге Шымкент атауы;
64). Сарыағаш қаласындағы № 11 атаусыз көшеге Көкшетау атауы;
65). Сарыағаш қаласындағы № 12 атаусыз көшеге Семей атауы;
66). Сарыағаш қаласы Көктөбе шағын ауданындағы № 1 атаусыз көшеге Қызылорда атауы;
67). Сарыағаш қаласы Көктөбе шағын ауданындағы № 2 атаусыз көшеге Көккесене атауы;
68). Сарыағаш қаласы Көктөбе шағын ауданындағы № 3 атаусыз көшеге Күлтегін атауы;
69). Сарыағаш қаласы Көктөбе шағын ауданындағы № 4 атаусыз көшеге Өзкент атауы;

70). Безымянной улице № 5 в микрорайоне Коктобе города Сарыагаш наименование Талас;
71). Безымянной улице № 6 в микрорайоне Коктобе города Сарыагаш наименование Темиртау;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным совместным решением Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 16.11.2020 № 57-516-VI и постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 27.11.2020 № 307 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абдуалиев
Председатель сессии
районного маслихата Н. Давлетяров
Секретарь районного
маслихата Ж. Сулейменов

70). Сарыағаш қаласы Көктөбе шағын ауданындағы № 5 атаусыз көшеге Талас атауы;
71). Сарыағаш қаласы Көктөбе шағын ауданындағы № 6 атаусыз көшеге Теміртау атауы.
Ескерту. 1-тармаққа орыс тілінде өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 57-516-VI бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 27.11.2020 № 307 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Абдуалиев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Давлетяров
Аудандық мәслихат
хатшысы Ж. Сулейменов