О внесении изменений и дополнений в решение Созакского районного маслихата от 19 июля 2016 года № 29 "Об утверждений Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 сентября 2017 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 октября 2017 года № 4234. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 19 июля 2016 года № 29 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3811, опубликовано 3 августа 2016 года в газете "Созақ үні" и 08 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в подпункте 2) пункта 7:
цифру "2" заменить на цифру "5";
в подпункте 7) пункта 7:
цифру "2,7" заменить на цифру "5";
в подпункте 1) пункта 9:
цифру "50" заменить на цифру "62";
цифру "21,5" заменить на цифру "55";
в подпункте 6) пункта 9:
цифру "50" заменить на цифру "220";
в подпункте 11) пункта 9:
цифру "300" заменить на цифру "441";
дополнить подпунктом 13) пункта 9 следующего содержания:
"13) для детям инвалидные коляски в размере 51 месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного
маслихата Б. Байғараев

Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 29 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 104 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 16 қазанда № 4234 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-3 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 29 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3811 тіркелген, 2016 жылғы 30 шілдеде "Созақ үні" газетінде және 2017 жылғы 08 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
7 тармақтың 2) тармақшасында:
"2" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
7 тармақтың 7) тармақшасында:
"2,7" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
9 тармақтың 1) тармақшасында:
"50" деген сан "62" деген санмен ауыстырылсын;
"21,5" деген сан "55" деген санмен ауыстырылсын;
9 тармақтың 6) тармақшасында:
"50" деген сан "220" деген санмен ауыстырылсын;
9 тармақтың 11) тармақшасында:
"300" деген сан "441" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9 тармақ 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) балаларға арналған қоларбаға 51 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы Б.Байғараев