О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/50-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 июля 2017 года № 17/91-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июля 2017 года № 4168. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 13/143-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4132 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/50-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Толеби туы" и 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 672 287 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 227 251 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 468 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 610 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 403 958 тысяч тенге;
2) затраты – 16 804 132 тысяч тенге;
23) чистое бюджетное кредитование – 3 404 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 404 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 135 249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 135 249 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 404 тысяч тенге;

Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/50-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 17/91-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 21 шілдеде № 4168 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/143-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4132 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/50-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 санымен тіркелген, 2017 жылы 1 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 672 287 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 227 251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 468 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 610 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15 403 958 мың теңге;
шығындар – 16 804 132 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 404 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 404 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 135 249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 135 249 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 404 мың теңге;

погашение займов – 3 774 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 135 619 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата А.Ахтаев
Секретарь
районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 14 июля 2017 года № 17/91-VI Приложение 1 к решению Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/50-VI
Районный бюджет на 2017 год
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма в тысяч тенге
1.Доходы

қарыздарды өтеу – 3 774 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 135 619 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ә.Ахтаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
14 шілдедегі № 17/91-VI
шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық
мәслихатының 2016 жылғы 23
желтоқсандағы № 11/50-VI
шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты Атауы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Сомасы, мың теңге
1.Кірістер